Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 06. Maj 2024, 01:00:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 592 593 595 596 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpsko-hrvatski i hrvatsko-srpski odnosi!  (Pročitano 1030885 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Citat
Kakva je Dodik budala što se ulizuje hrvatima dok oni blokiraju i opstruišu na svaki način autoput Banja Luka - Gradiška.



da su tako dobri hrvati...kako ih dodik predstavlja
u apelacionom sudu su mogli da glasaju protiv apelacije o ukidanju dana republike..9 januara...
ta njihovi glasovi su bili  presudni...

i sta da se dalje prica..


klasika...dodik je najveci manipulator i lazov...

a plus svemu tome..izgleda da hrvati imaju nekakvu dokumentaciju  o svercu cigaretama i naftom iz ratnih vremena....i ko zna sa cim sve...
pa im je zato bez imalo halabuke ustupio jasenovacku gradju...to je bilo nacionalno blago...
i to je ravno najvecoj izdaji...
za 20 godina ustase ce tvrditi da je u jasenovcu ubijeno samo  200 srba
 a mi necemo imat nijednog materijanog dokaza da to  opovrgnemo......

mozda zbog pomenutih dokaza... zeli i da im napravi treci entitet ...
naravno na stetu republike srpske..
jer ustase traze i srpsku posavinu i neophodna im je da bi se entitet formirao...
bez srpske posavine taj entitet ne bi imao ama bas nikakvog smisla....

te onda nije  nijednu rijec    rekao ni covicu niti hrvatima
sto su glasali za ukidanje dana republike  srpske
 i da ne nabrajam..ima toga jos kamara...

uglavnom...dobice hrvati kurac.. a ne srpsku posavinu i entitet...
to im mi mozemo odma sad dati.. Smile
a posle cemo se dogovoriti za muda i ostalo.... Smile

« Poslednja izmena: 24. Avg 2017, 11:19:58 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米


Само турци и потурице навијају за БиХ.
Бих пих...
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
da te obavjestim u reprezantacijama bosne i hercegovine igraju i srbi....

kojih nema u reprezentacijama hrvatske...
da li mozda znas zbog cega ih nema..
nema ih zato sto ..po tvojim ustasama..srbi nisu dostojni da igraju za hrvatsku reprezentaciju...


pa naravno... to svi znamo..sta je drugo moglo da se ocekuje od nekoga ko je tim istim hrvatima poklonio jasenovacku gradju
nego da ce da i navija za hrvatsku...

eto vidis... ja ne mogu da navijam ni za jednu reprezantaciju sem srbije...
i  ni mrtav ne bi navijao ni za bih niti za hrvatsku...
i to sto je dodik rekao... ne bi uradio niko koga znam...nijedan srbin...krajisnik...


da bi dodik i ti navijali  za hrvatsku kada igra protiv bosne - to je jasno svima...
ali pitanje se postavlja za koga bi dodik i ti  navijali... kad srbija igra protiv hrvatske..
to bi vas  trebalo pitati ..ali pre toga ne bi bilo lose staviti vas  i na poligraf...cisto da nas ne folirate... Smile
to bi bilo bas zanimljivo  Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2017, 21:51:39 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
У хрватској репрезентацији је играо и један мајмун, сада је у пензији и вратио се у џунглу. А ови Срби што играју за БиХ изигравају мајмуне, као и твоји СДС-овци, требало би вас умочити у црну фарбу, да будете обележени ... као што су турци били обележени у Приједору.

Је л Додик поклонио фотокопије, оверене фотокопије или оригинал ? И баш теби је рекао да нема други примерак ?
Шта још лажу твоју из СДС-а, шта је још поклонио ?

Ај пожури са текбиром и клањањем, не виси на нету по ваз дан.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
... као што су турци били обележени у Приједору.

zbog ovake izjave bi ti meni odlezao noc u zatvoru uz lupanje samara pre odlaska kuci
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
fasisto  ...nemoj vise da siris dezinformacije i da pises gluposti o stvarima o kojima nista ne znas...

turci iliti muslimani ...nisu bili obiljezeni u prijedoru...zbog toga zbog cega ti mislis...
i nisu samo muslimani nosili trake oko ruku...

posle jedne nemile situacije kada su naoruzane msulimanske grupacije..ajde mozemo ih nazvati diverzantima..
upali u neka  naselja..napravili su neka odredjena sranja...
i nadlezni su naredili da svi gradjani prijedora ..civili....(bilo je i muskaraca koji su bili na radnim obavezama i tako)kada izlaze iz prijedora ili kada ulaze u prijedor da kao znak raspoznavanja stave trakice na odredjenu ruku...
cak sta vise to je bilo obajvljivano i na radiju...
dakle svi civili su nosili pomenute trakice ..a ne samo muslimani....


i taj lik o kojem ti pricas i slicna gamad su  od jednog sasvim  normalnog i logicnog poteza od strane nadleznih...
(da ti obajsnim...i na prvoj borbenoj liniji i u svakoj akciji svi ucesnici nose znakove raspoznavanja u vidu raznih obiljezja..ne bih da otkrivam ba sve..ali eto poznato je da su se nosile trakice raznih boja...
i imale su samo jednu  svrhu ....cisto da se ne poubijamo izmedju sebe... Smile

od toga su neka smecad  napravila neke fore nacisticke...a to je apsolutna glupost i post ratna konstrukcija
od strane stranih mirovnjaka i inih....
dobro je islo uz neke spinovane zlocine ..
ono uporedjivanje naroda ...koji je stradao kao niko na ovim prostorima... od nacisticke ruke -sa nacistima..

smeca takva koja su pravila price od toga...mislim na ono nase srpsko smece...nanijeli su nepopravljivu stetu
svim vojnicima i policajcima .....i svim srbima...

to sto su oni radili..  ne razlikuje se od onoga sto su nama radie balije i i ustase...tokom citave 4 godine rata...

svi se mi na neki nacin stidimo zbog takvih...

ja takve  vidim isto kao i sve ijednog baliju ili ustasu...dakle pripadnike muslimanskog i hrvatskog naroda koji su nosili balijske i ustaske uniforme i koji su bili neprijatelji...i moji i mog naroda i moje republike...(a to ne mislim   o ljudima...  nevinim ljudima .. i o omladini koja nije bila ni rodjena tada.....i koji nemaju nikakve veze sa ratom...)
oni  su u  mojim ocima .... nesto ispod razine zohara...
a zohara zgazis bez ijednog osejcaja za njega...

i tako dalje...

tikvani poput ovog idiota gambina ....koji nemaju tri ciste... o cemu pricaju...svojim tupavim pricama baziranim na nevjervatnom neznanju...i neistinama... nanose jos vecu stetu
citavom srpskom narodu... Smile

Smile
« Poslednja izmena: 25. Avg 2017, 00:55:12 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
pa ja...
lik je procitao spinovane gluposti od kojekakvih kurcevih i samozvanih cetnickih vojvoda
i onih koji su njima bliski....
koji nisu ni vidjeli prvvu borbenu liniju
niti su ucestvovali u bilo kakvim   borbenim aktivnostima...

drugim rijecima to su najveci izdajnici...
svi su oni stvarali ovakve price za novac...ili za neke druge stvari i pogodnosti...
i priznavali su stvari koje nemaju veze s mozgom a kamoli sa stvarnim dogdjajima
i slali su nevine ljude na decenijske robije ....ljude koji nisu nista pocinili sto se kosi sa mejunarodnim propisima vezanim za ratovanje isl...
osudjeni su samo zato sto su se i pod k njihovom komandom nalazili izdajnici koji su stvarali takve price i slicne nebuloze...

a ovakve nebuloze oko trakica .koje imaju smisao da se uporede sa nacistima i trakicama koje su kacene jevrejima...
sve su to priznavali za par godina robije manje...i za azile siroms veta...i za kamare novca...

ja u to vrijeme nisam bio u blizini prijedora...ali znao sam sta se desava...nije prijedor bio prekosvijeta...
tek pred kraj rata sredinom jula 95... cini mi se...dosao sam na kozaru...i u septembru sam otisao sa te regije...
i pre toga sam bio jedno vrijeme na potezu oko sanskog mosta...ali ne dugo...


citava ta prica oko tih trakica je iskonstruisana u kuhinji natoa i u kabinetu bil klintona i slicnih...
a hajde ti to obajsni jednom tokmaku...
to treba dobro isamarat...i silom ga natjerati da ne jede govna i da ne prica gluposti...
i da ne crni i ne sramoti srpskog vojnika  Smile
« Poslednja izmena: 25. Avg 2017, 10:43:12 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Sve same konstruisane price. I pricu o lori je neko konstruisao?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
niko nije rekao da zlocini nisu pocinjeni  na podrucju prijedora..jesu...
ali ovo sa trakicama nema nikakve veze sa mozgom...
iikonstruisano je za potrebe da srbi budu optuzeni i osudjeni za genocid...i u prijedoru..ali naravno to im nije poslo za rukom jer nije bilo genocida...

genocida nije bilo ni u srebrenici...

zna se sta je genocid...
genocid je kada pobijes sve... i zene i djecu i muskarce...i onemogucis reproduktivni oporavak naroda na jednom podrucju...
genocid je ono sto se desilo u kozarskoj dubici..kada od 45 do kraja sedamdesetih i pocetka osamdesetih
nije bilo regruta u jna iz kozarske dubice...

genocid u kojem je  ubijeno kao 8 000 ljudia nije ubijeno ni 3000 ...to govore podaci iz vojnih evidencija nakon izvlacnja muslimanski trupa iz srebrenickog okruga u tuzlu...
svaki vojnik i civil koji su se izvukli do tuzle je uredno evidentiran i ti podaci pokazuju da u srebrenickom krugu nije ostalo vise od 3000 vojnika i civila...

i medju njima je ubijeno oko 12 zena..i 5toro djece...i koz na kako su stradali...
i od toga je cak sta vise u jamama pronadjena i  jedna zena - srpkinja...i 10 muskaraca -srba....
jer idioti americki tupavi nisu ni znali razliku izmedju srpskog i muslimanskog imena i prezimena..
a pomenute zrtve srpske nacionalnosti
su ubijene u srebrenici ali 92 i 93 godine...i vodile su se kao nestala lica...
i u jamama je vecina muslimankih  zrtava sa ranama koje ukazuju da su stradali u borbama

ali koga to zanima..vazno je da su srbi optuzeni i osudjeni za genocid....

u poslednjem popisu stanovnistva u srebrenici pojavljivala su se imena zrtava genocida i medju zivim
cak su neke navodne zrtve trazile da ih izbrisu sa spomenica...
jer nisu mrtvi nego zivi...

ali kako vec rekoh koga to zanima..cilj je ispunjen...

8 000 srebrenicana da je pobijeno ...danas u srebrenici ne bi bilo ni 500 bosnjaka....

e to su te konstrukcije koje vas takve ne zanimaju..bjezite od istine iako je i vama vec odavno jasno
da tu  mnoge stvari nestimaju..
i vidi i corav i ko je i sta je amerika i sta sve rade citavom svetu...
svaki dan ubiju po 50 djece u siriji i iraku...samo u proslom mjesecu su ubili 900 civila..
od pocetka rata u afganistanu i iraku do danas amerikanci su po pitanju civila - ubili 50 srebrenica...
sve vi to znate i vidite...ali valjda vas je sramota priznati sebi neke stvari... Smile

strasno je kada strada i jedan civil...i ne poricem da nisu pocinjeni zlocini..jesu...
ali u stvarnosti ..nije ni trecina uradjena  od onoga sto se sve stavlja srbima na teret...
« Poslednja izmena: 25. Avg 2017, 11:06:33 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 592 593 595 596 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 06. Maj 2024, 01:00:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.