Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:50:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 574 575 577 578 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpsko-hrvatski i hrvatsko-srpski odnosi!  (Pročitano 1028991 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
NAJRADIKALNIJA ČASNA SESTRA EVROPE: Bog nas ne vidi kao Srbe ili Hrvate, Bog nije NI MUŠKARAC NI ŽENA


Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
NAJRADIKALNIJA ČASNA SESTRA EVROPE: Bog nas ne vidi kao Srbe ili Hrvate, Bog nije NI MUŠKARAC NI ŽENA


 Smile
pa ne znam... ako bog postoji, siguran sam da je to tacno.. i ne vidim sta je tu radikalno. radikalno bi bilo tvrditi suprotno
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
NAJRADIKALNIJA ČASNA SESTRA EVROPE: Bog nas ne vidi kao Srbe ili Hrvate, Bog nije NI MUŠKARAC NI ŽENA


 Smile
pa ne znam... ako bog postoji, siguran sam da je to tacno.. i ne vidim sta je tu radikalno. radikalno bi bilo tvrditi suprotno

прво не знаш,друго си сигуран а потом не видиш Smile
ето среће да нам ти објасниш  Smile шта је радикално Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
nije to tema za salu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Бог не само да је мушко, него је и Србин.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
bog ne da nije muskarac i zena...

nego jeste i muskarac i zena...

sam recnik koji koristi govori da je to jedna duboko povredjena zena...

i ona zbog toga smatra da smo joj svi duzni...

Smile


u hricanskom recniku ne postoji ne ...kao i ne mogu mozda ne znam...videcu...i tome slicno...

prvo sto se moze zakljuciti neobrazovan kadar... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Hrvatska: Iz biračkog spiska izbrisano 67.500 Srba


U Hrvatskoj je sa popisa birača izbrisano 67.496 hrvatskih građana srpske nacionalnosti, pokazuju podaci hrvatskog Ministarstva uprave.

To znači da će već ove godine na lokalnim izborima, koji se, prema sajtu hrvatskog Državnog izbornog povereništva, održavaju 21. maja, toliko Srba u Hrvatskoj biti uskraćeno za biračko pravo i za pravo da budu izabrani u lokalne vlasti.

Oni su, inače, brisani primenom Zakona o prebivalištu, a sve ukazuje na to da će se na ovaj način suziti mogućnost koju hrvatskim državljanima srpske nacionalnosti daje ustavni zakon - da u sredinama gde su bili većinsko stanovništvo koriste prava koja nemaju u drugim hrvatskim gradovima. To se pre svega odnosi na zagarantovana mesta u institucijama, od županija do mogućnosti zapošljavanja u državnoj upravi, pišu Večernje novosti.

Statistika pokazuje da danas u Hrvatskoj živi 188.633 Srba, što je 67,91 odsto manje nego 1991. godine, kada ih je bilo 581.663. Tako je u nekim gradovima, poput Knina, više Srba izbrisano, nego što ih je ostalo, a slično je i u Pakracu, Lipiku, Gračacu, na Plitvičkim jezerima, navode Novosti.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Onaj ustasa sto je snimio onaj film o Jasenovcu ladno moze da dobije jos nagradu za to, a sto je sve laz u celom dokumentarcu i neistina, umanjivanje odgovornosti i predstavljanje ustasa kao da su cvecke, to nema veze. Lik nije za nagradu, nego za zatvor. A najgore je sto ce da prihvate svi hrvati tu novokomponovanu istoriju kao istinito stanje stvari. Hrvati su oduvek bili skloni menjanju i kreiranju svoje istorije po nahodjenju, jer je kao nacija nemaju. Uzas. Svi zivi ih kritikuju zbog eventualnog nagradjivanja filma, ako to prodje to bi bilo dno dna.
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 30. Sep 2016, 01:36:19


https://www.youtube.com/watch?v=vMGwfWniXzU



https://www.youtube.com/watch?v=eE-TlpQDBPY

  Ovaj pakuje kao napaković i društvo iz kruga dvojke. Ovo propagandno smeće je počelo još od špice da me nervira. Odmah na početku piše Tesla film što je bezobrazluk sam po sebi. Neki ljudi su operisani od morala i pameti.

Onaj ustasa sto je snimio onaj film o Jasenovcu ladno moze da dobije jos nagradu za to, a sto je sve laz u celom dokumentarcu i neistina, umanjivanje odgovornosti i predstavljanje ustasa kao da su cvecke, to nema veze. Lik nije za nagradu, nego za zatvor. A najgore je sto ce da prihvate svi hrvati tu novokomponovanu istoriju kao istinito stanje stvari. Hrvati su oduvek bili skloni menjanju i kreiranju svoje istorije po nahodjenju, jer je kao nacija nemaju. Uzas. Svi zivi ih kritikuju zbog eventualnog nagradjivanja filma, ako to prodje to bi bilo dno dna.

  Ovde se ubiše neki da dokažu kako su Srbi uzrok svog zla i zato ne biraju sredstva.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 574 575 577 578 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:50:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.