Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski vozači na mukama: Najbesmislenija pitanja na vozačkom ispitu  (Pročitano 3006 puta)
20. Nov 2012, 16:25:27
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Na sajtu MUP-a je objavljeno 2.300 novih pitanja za teorijski deo vozačkog ispita. Kandidati će u decembru  ponovo moći da polažu vožnju posle gotovo dva meseca pauze.


U Komitetu za bezbednost saobraćaja smatraju da je veliki broj pitanja nepotreban i nelogičan, a sastavljači teorijskog dela ispita pravdaju se da su propuste napravili zbog nedostatka vremena.



Pisci pitanja priznaju da je došlo do propusta, pravdaju se manjkom vremena za njihovo pisanje. Zanimljivo je da je napisano još 1.200 pitanja koja nisu objavljena na sajtu MUP, što je podstaklo brojne sumnje kritičara novina u polaganju vožnje.



"Ceo odeljak koji se odnosi na posledice nepoštovanja propisa jeste nepotreban jer se odnosi samo na kazne. Zašto bi vozač morao da zna kolika ga kazna čeka ako se nepropisno parkira" - ističe Damir Okanović iz Komiteta za bezbednost saobraćaja.

Okanović je dodao da su nebulozna pitanja koja pitaju šta znači “policija, usporite” ili “policija, pratite nas”.



izvor
« Poslednja izmena: 20. Nov 2012, 16:25:49 od miximup »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung GT-S7580
Citat
"Ceo odeljak koji se odnosi na posledice nepoštovanja propisa jeste nepotreban jer se odnosi samo na kazne. Zašto bi vozač morao da zna kolika ga kazna čeka ako se nepropisno parkira" - ističe Damir Okanović iz Komiteta za bezbednost saobraćaja.
А зашто да не?  Smile

Citat
Okanović je dodao da su nebulozna pitanja koja pitaju šta znači “policija, usporite” ili “policija, pratite nas”.
Smile

Ш'а знам, можда то може и овде.
« Poslednja izmena: 20. Nov 2012, 16:56:31 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Удри марву! Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.91
Ako nekome trebaju pitanja sa resenjima za polaganje vozackog neka mi se javi na pp.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Imam pitanje,pa da ne pokrecem novu temu,ovde cu Smiley
naime,za koje vreme mogu da polozim ako krenem sad na leto intenzivno? do oktobra imam vremena,posle bih mogla eventualno kada opet ugrabim vremena zbog faxa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
ja znam jednu sto polaze 6 godina tako da je to sve individualna stvar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Imam pitanje,pa da ne pokrecem novu temu,ovde cu Smiley
naime,za koje vreme mogu da polozim ako krenem sad na leto intenzivno? do oktobra imam vremena,posle bih mogla eventualno kada opet ugrabim vremena zbog faxa

odvozas 40 casova i za to vreme malo citaj knjigu i gledaj pitanja, sad imas sva resenja i polozices, ne treba ti vise od mesec i po, ako je ozbiljna auto-skola, a za ucenje ti ne treba vise od dve nedelje laganog citanja pitanja, lako se pamte, jedino je uzasan deo o kategorijama i o kaznenim poenima, to je nemoguce ukaciti osim da ucis svaki slucaj napamet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Imam pitanje,pa da ne pokrecem novu temu,ovde cu Smiley
naime,za koje vreme mogu da polozim ako krenem sad na leto intenzivno? do oktobra imam vremena,posle bih mogla eventualno kada opet ugrabim vremena zbog faxa

pa posto polazes po novim pravilima, imaces 30 casova teorije, 40 casova prakse, polagaces ispit iz prve pomoci, teorijski ispit iz voznjem i 3+3 (to su dodatna 3 casa teorije i prakse, samo nisam siguran da li to spada za ove koji ce TEK da se upisu) i na kraju imas prakticni ispit sa pandurima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Pa ljudi,jel vi mislite da je to izvodljivo za 2-3 meseca da se sve prodje i polozi? Meni zvuci kao da jeste
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Pa ljudi,jel vi mislite da je to izvodljivo za 2-3 meseca da se sve prodje i polozi? Meni zvuci kao da jeste

NE !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.