Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski srednjoškolci prilično "konzervativni"  (Pročitano 16924 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
HTC One
Dzaba pricamo posto se ocigledno nikada necemo sloziti.

Za mene neko sa 17 godina definitivno nije dete. Ako me pitate kako nisu deca, cemu onda svrha da objasnjavam?

Isto se odnosi i na pitanje sta ocekujem kako da razmisljaju u tim godinama. Jedno je biti malo nalozen, razumem godine i sve. Ali razmisljanje da devojku treba udariti ili da je kriva za svoje problem zbog provokativnog oblacenja je zalosno, posto niti moji drugovi niti ja u tim pa i mladjim godinama nismo tako razmisljali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
To ne znaci da ne trebaju da razmisljaju kao ljudi, a jos manje da im postupci izazvani nerazmisljanjem trebaju biti oprastani i pravdani njihovim godinama.
slazem se,pobogu,samo sam komentarisao to da ipak JESU deca,bez obzira sto ih drugi,ili oni sami sebe ne smatraju tako.
Naa naa nigger, they was gangsta, and they;re gonna bust a cap!  Smile
e,to,to!
svi su kao nesto velike face,hrabri i jaki,kipi im pamet,a zato cim im dodje neka briga koju ne mogu da rese tripovanjem,ili pak-tucom,onda odma sledi prpa,"mama,tata",i slicno.
to se najbolje vidi u njihovim pogledima na vojsku.svi misle da je to divno,a tek rat...uf,to je adrenalin,bla bla.sta,rane te,zakrpe te tvoji,i opa natrag.kako da ne.
vristali bi na prvi zvizduk metka,a kamoli na nesto opasnije.

u stvari,to se jos bolje vidi na ovom sadasnjem modelu,povratak u 90te,i slicni idiotizmi.
gomila pacica koji se nisu bili ni rodili dok se ovde besneo rat,sankcije,nemiri,a narod se tukao za hleb,ali,eto,jelte,oni su u svojim supjim lobanjicama utripovali da je to bilo super vreme,i,eto,oce i oni da ga dozive.

mislim se picka vam materina,pa vi ne biste jedan dan izdrzali u Slobinim 90im,a kamoli hteli da zivite tad.
ali ne mozes to objasniti malim balvanima.  Smile
Citat
Ovaj sistem ih ne uci da razmisljaju kao ljudi, niti ih uci da razmisljaju.  Ovo uopste nije cudno, danas retko mozes da ocekujes pamet od nekoga sa 30+ godina kamoli sa 17
surova istina.
« Poslednja izmena: 30. Okt 2010, 00:16:09 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
HTC One
Pa sto kriviti sistem? Jel tebe ili mene vaspitavao sistem ili roditelji?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
Pa sto kriviti sistem? Jel tebe ili mene vaspitavao sistem ili roditelji?  Smile

Upravo tako. Sistem mozes kriviti za stvari kao sto su korupcija, a ne za neke stvari koje se uce u okviru porodice.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Pa sto kriviti sistem? Jel tebe ili mene vaspitavao sistem ili roditelji?  Smile
ok,nije tu samo sistem,slazem se.
najvise je vaspitanje.i ja sam od onih koji smatraju da svako dete moze da se vaspita kako treba.
ALI,da se ne lazemo,i danas je takvo vreme gde se propagira taj idiotski stil zivota i razmisljanja,a,kod nas tu racunam ipak i sistem,jer se dozvoljava svakakvim divljacima da rade sta oce,i svakakvim praznim buradima da vracaju 90te i sve njihove debilizme,u danasnje trendove.
dakle,najvecu ulogu ima vaspitanje,pa onda drustvo samo po sebi,pa sistem.

p.s.-sem toga,ja mislim da je @Raven pod "sistemom" mislio i generalno na celo drustvo i vrednosti,na nacin zivota i funkcionisanja danas,ne stkritno na vlast i drzavu.bar sam ja to tako shvatio.
« Poslednja izmena: 30. Okt 2010, 00:23:14 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
Контервативни ал јуче, немају ти клинци појма о животу само лупетају глупости. Којег год да мало пропиташ о неком ставу неће умети да да објашењење. Просто у тим годинама се не оптерећују превише тим стварима (као што је Змај већ поменуо) тако да је ово истраживање смејурија. Е сад дал у том узрасту треба да се занимају са туимм стварима је друго питање, ал чињеница је да их то не интересује тако да је анкета уствари само безвезе утрошено време.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
Ali razmisljanje da devojku treba udariti ili da je kriva za svoje problem zbog provokativnog oblacenja je zalosno, posto niti moji drugovi niti ja u tim pa i mladjim godinama nismo tako razmisljali.

врло мали број њих тако размишља .... Али много више ће рећи да је спремно ударити жену, јер је то ето кул, фаце су, њих нека да прави будалом нема шансе, неће из кухиње излазити има да је бије редовно ... кад направи срање тућиће је због тога, кад не направи онда превентивно ... а прва која наиђе и потруди се вртеће их око малог прста. Клинци шиштавци ... шиште, шта би друго радили. Ништа чудно.

Пази то ''бићу жену, бићу децу'' јесте проблем. Само што је оваква анкета спрдња и неозбиљан приступ.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija
Pa sto kriviti sistem? Jel tebe ili mene vaspitavao sistem ili roditelji?  Smile

Upravo tako. Sistem mozes kriviti za stvari kao sto su korupcija, a ne za neke stvari koje se uce u okviru porodice.

A šta vi mislite šta je to da što nas Srbe, za razliku od dobrog dela Evrope, čini ovoliko konzervativnim? Ako roditelj vaspitanjem svog deteta najviše utiče na to, znači mi i dalje vučemo shvatanja iz 18. veka ili srednjeg veka pičke materine, jer jelte, mog ćaleta je vaspitao moj deda, dedu pradeda... za razilku od drugih koji su prihvatili liberalnija shvatanja negde u međuvremenu.
Zašto ih mi ne prihvatamo?
« Poslednja izmena: 30. Okt 2010, 00:28:03 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
ajд де прво реци шта ти је то конзервативно и шта би то од доброг дела Европе требало да прихватимо?
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ja sam davno bila mlada ali se očito bolje sećam (vraćaju se sećanja od kad sam senilna) i znam šta smo radili onoj nakurčenoj Ireni kad upadne na čas da nas anketira nebuloze. Namerno smo joj pomerali mozak. Tačno smo znali šta želi da postigne i udarali joj kontru da se izgubi. Pa ona tako naduvena od svoje asocijalne pameti utripovanog psihologa bez iskustva posle dođe u zbornicu da komentariše rezultate a profani se podave od smeha. Najpametniji su joj uvek uvaljivali najgore koske i ispadali sociopate i debili.  Smile

e sad dodaj na sve to da nije u pitanju glupi školski psiholog nego neka naduvena glava iz NVO. Čim čuju za NVo i oni konstruktivni postanu destruktivni a još kad ih pitaš takav debilizam dodali ni i nogom ću je šamarati, ne samo rukom.

Dakle koki nemoj biti kockast, ako si ti jednosmeran drugi su diverzanti. Skapiraj da ne misliš isto kao većina i nauči kako misli većina
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.