Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski drzavljanin i dvoje Madjara zakopavali zive ljude u okolini Budimpeste  (Pročitano 7397 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Ozbiljna država bi podnela tužbu protiv svakog fašiste koji plasira takve dezinformacije na bazi nacističkih predubeđenja. Ali ozbiljna država bi vodila i imovinski spor za svoje građane izbeglice koji su opljačkani širom Jugoslavije. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Jel se konacno saznalo sta je po naciji ili ce po nacionalnom kljucu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
nista novo  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Uhapšeno šest osoba zbog monstrouznih zločina na Čepelu
Tanjug | 13. 08. 2011. - 17:27h | Foto: Ilustracija | Komentara: 0

BUDIMPEŠTA - Mađarska policija privela je šest ljudi u vezi s nezapamćenim zločinom - ubistvom nekoliko ljudi, čija su tela otkopana pre nekoliko dana na dunavskoj adi Čepel, južno od Budimpešte, saopštio je danas direktor Nacionalnog istražnog biroa (NNI) Zoltan Čizner.

Čizner je izjavio da muškarac za kojeg se sumnja da je vođa bande i koji je takođe priveden, tvrdi da je Makedonac, ali zasad policija nema lična dokumenta koja bi to mogla dokazati, prenela je mađarska agencija MTI. On je rekao da su četiri iskopana tela na ostrvu na kojem žive beskućnici i dalje neidentifikovana i da forenzičari ispituju okolnosti njihove smrti.


Jedan čovek koji je uspeo da se izvuče iz ruku bande ispričao je ranije da su na Čepelu žrtve bile žive zakopane u zemlju, do vrata, a njihovi napadači su odlazili na bankomate i s kartica žrtava podizali novac, pošto prethodno od njih saznaju PIN kod.


Čizner nije odbacio mogućnost da šestoro osumnjičenih pripadaju bandi sa Čepela čija su tri člana uhapšena na proleće pod sumnjom da su počinili oružane pljačke.


Nacionalni istražni biro saopštio je juče da će istragu proširiti na sve slične slučajeve u proteklih nekoliko godina, kako bi se utvrdilo da li poslednja ubistva imaju dodirnih tačaka sa ubistvima u dudovoj šumi na Čepelu, delu koji pripada 23. budimpeštanskom kvartu.


Kako su mađarski mediji izveštavali, jedan 30-godišnji mladić rumunskog porekla bio je namamljen od jednog poznanika u tu šumu kod para beskućnika na pivo. Tu su ga opljačkali, uzeli mu bankarsku karticu, iznudili pin kod i zakopali u unapred iskopanu rupu do vrata.


Glavni akter otmice je najpre predstavljen kao Srbin, potom kao čovek s područja nekadašnje Jugoslavije, a onda kao Makedonac. Konzulat Srbije u Budimpešti je, pozivajući se na policijske izvore, demantovao da se radi o srpskom državljaninu.

Blic

On tvrdi da je Makedonac ali nema dokumenta. Moglo bi se pretpostaviti da je Cigan ili Šiptar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
On tvrdi da je Makedonac ali nema dokumenta. Moglo bi se pretpostaviti da je Cigan ili Šiptar
Ako sam dobro razumeo, zrtva je "Rumun", ubica je "Makedonac" bez papira, saucesnici su "Madjari" beskucnici koji zive u nekoj sumi u Madjarskoj... Dvoumim se izmedju Cigana i Roma, mada postoji i neka mala sansa da je u pitanju glumacki kadar madjarskih Kursadzija Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Apple iPhone SE 2020
OSUMNJIČEN ZA SERIJU ZLOČINA
U Mađarskoj priveden Srbin zbog ubistava u Budimpešti

| 13. 09. 2011. - 12:41h | Komentara: 3
Mađarska policija privela srpskog državljanina D. B. iz Bačkog Gradišta, osumnjičenog da je na dunavskom ostrvu pored Budimpešte sa mađarskim bračnim parom pljačkao ljude i potom ih ubijao, javlja RTS.

Utvrđen identitet osobe koja je osumnjičena da je na dunavskom ostrvu pored Budimpešte sa mađarskim bračnim parom pljačkao ljude i potom ih ubio.
 
D. B. je koristio četiri lažna imena. Pre mesec dana u Budimpešti je uhapšeno šest osoba osumnjičenih da su umešani u taj zločin. Tada su na ostrvu na kojem žive beskućnici pronađena četiri tela.
 
Za sada nisu proverene informacije da li su ti ljudi zakopavani živi, kao što se ranije tvrdilo.

MUP nema informacije o nacionalnosti masovnog ubice
MUP Srbije do sada nije dobio zvanično obrazloženje mađarske policije o nacionalnosti masovnog ubice koji je na dunavskom ostrvu pored Budimpešte, zajedno sa mađarskim bracnim parom, pljačkao ljude i potom ih ubijao.

"Mi do sada nismo dobili zvanično obrazloženje mađarske policije o nacionalnosti masovnog ubice", rekao je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić novinarima.

Dačić je napomenuo da ponekad dolazi do grešaka stranih organa vlasti koji od raspada bivše Jugoslavije često neka lica iz bivših republika pomešaju sa srpskim državljanima.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
LG Nexus 5
Roditelji osumnjičenog: Mi smo Dragana već sahranili!



“Novosti” u domu porodice Bajić u Bačkom Gradištu čiji je sin osumnjičen za monstruozna ubistva u Mađarskoj. Otac Mirko: Ne znam da li je ubica, ali sam ga često vodio u policiju.



Znači, moj Dragan je ipak živ? - stegnuta grla upitao je Mirko Bajić službenika srpske ambasade u Budimpešti koji mu je telefonom u ponedeljak javio da je njegov sin Dragan (38) uhapšen u Mađarskoj i osumnjičen za monstruozna ubistva na dunavskoj adi Čepel, u predgrađu mađarske prestonice.

Draganovi roditelji, Mirko i Saveta, vidno su potreseni zbog najnovijeg lošeg glasa o njihovom sinu prvencu. Opet su glavna tema u Bačkom Gradištu, selu sa nešto više od 5.000 žitelja, udaljenom četrdesetak kilometara od Novog Sada.

Trebaće neko vreme, dok se priče ne stišaju. Tako je već dvadesetak godina, otkada je njihov Dragan, najstariji od troje dece, krenuo stranputicom. Posvađao se za zakonom, činio razna razbojništva, bivao osuđivan na kraće kazne zatvora, i opet se u zatvor vraćao.

- Nemamo o njemu vesti od januara 2007. godine, kada se javio da nam čestita Novu godinu, a tati rođendan - priča Saveta. - Samo nekoliko dana kasnije čuli smo da je pobegao iz zatvora u Zrenjaninu. Otada niti smo mi tražili njega, niti on nas.

Nervozno paleći cigaretu za kuhinjskim stolom, Mirko priča kako je supruga Saveta u nekoliko navrata želela da pokuša da pronađe sinovljev trag, ali ju je on od toga odgovarao da se smiri, te da je ponekad bolje ne saznavati istinu. A, onda je u ponedeljak istina neočekivano grunula iz telefonske slušalice. Dragan je osumnjičen da je sa mađarskim bračnim parom pljačkao, a potom ubijao ljude u Čepel adi! Čak ih i žive zakopavao!

- Da li je postao ubica, ne znam, ali znam da je ranije bio sitniji kriminalac i da sam ga i sam, često privodio policiji, sve u nadi da će se vratiti na pravi put - priča Mirko, penzionisani vozač “Bečej transa”.

Kamionom je Mirko prešao Evropu i Aziju, bez ijednog saobraćajnog prekršaja. Ni takvu malu mrlju nije želeo na svom imenu.

- Naš sin Dragan imao je sve uslove da izraste u časnog i poštenog domaćina, ali odabrao je drugačiji put. Kao sedamnaestogodišnjak otišao je sa Branislavom Lainovićem na ratište u Bosnu, sa 20 otišao je da radi u Grčkoj, odatle je pobegao i opet dolazio. Ali, nikada nije bio ubica - kažu Mirko i Saveta.


MUP ČEKA DOPIS

MUP Srbije do sada nije dobio zvanično obrazloženje mađarske policije o nacionalnosti masovnog ubice u Adi Čepel.

- Nismo do sada dobili zvanično obrazloženje - potvrdio je ministar Dačić i napomenuo da ponekad dolazi do grešaka stranih policija, koje često pomešaju nacionalnost osumnjičenih sa područja bivše Jugoslavije.


SENKA NAD BRATOM
SAVETA Bajić kaže da Dragan nije naškodio samo sebi i roditeljima, već i mlađoj sestri i bratu. Njegova senka uvek je nad njihovim domom.
- Mlađi sin ima samo 24 godine, vredan je i častan, ali u koju god devojku da se zagleda, njeni roditelji je odgovore i kažu - nemoj, znaš li ti da je on brat onog Dragana!

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 769
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
Nije to nista. Mi imamo spomenik od 3 metra u gradu nekom Madjaru skeledziji koji je gurao Srbe sa skele u vodu pa se davili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Roditelji osumnjičenog: Mi smo Dragana već sahranili!



“Novosti” u domu porodice Bajić u Bačkom Gradištu čiji je sin osumnjičen za monstruozna ubistva u Mađarskoj. Otac Mirko: Ne znam da li je ubica, ali sam ga često vodio u policiju.


Znaci, ipak je tip Srbin  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
LG Nexus 5
Odahnuo si, a? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.