Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:28:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpska napredna stranka i Tomislav Nikolic  (Pročitano 610127 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E
Рекоше у дневнику јуче да ће "нова странка СНС имати седиште у Чика Љубиној 8"

То бре строги центар града..одакле има те просторије?
да им није Удба доделила за заслуге  Smile

Изнајмио Николић за тричавих 4800 јевреја месечно
Dadada sad se bavimo Nikolicem kako ih je placao Beko i Miskovic a ostale kao niko nije placao ma hajde bre dosta zajebavanja Smile i sta sad odakle Nikolicu 4800e za mesecnu kiriju za prostorije a niko nikad nije postavio pitanje DSu SPSu LjDPu i ostalima odakle njima za onolike prostorije sirom Srbije i to sve u strogim centrima, sad se naslo da se postavlja pitanje Nikolicu kao d ase ostali po tom pitanju drasticno razlikuju od njega kako me nervira to licemerstvo Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
Sta vam je ljudi, platio covek od svojih para Smile Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Iznajmljuje pola Magistrata Šeselju  Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Apple iPhone
Nikolić i Vučić najavljuju umerenu politiku i otvorenost
Politika - Pre 15 minuta

BEOGRAD - Srpska napredna stranka (SNS) vodiće umerenu politiku i biće otvorena za saradnju sa celim svetom, poručili su na prvoj zajedničkoj konferenciji za novinare doskorašnji funkcioneri radikala Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić.

U obraćanju novinarima u novim prostorijama u centru Beograda, Nikolić i Vučić su ocenili da će naprednjaci već za nekoliko meseci postati pojedinačno najjača stranka i da će to dokazati na sledećim izborima.

Po rečima čelnika SNS-a, već se prijavilo 10.000 građana koji će biti osnivači partije, a do osnivačke skupštine, 21. oktobra u Sava centru, očekuje se da će ih biti 50.000.

Nikolić je rekao da naprednjaci neće imati političke neprijatelje i da neće sukobljavati ljude, već ideje.

On je ponovio da je pozvao DSS i NS na saradnju, ali da čelnici te dve partije nisu odgovorili.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Dobar je to fazon..uclanis se tu da si medju prvima,u nesto sto prema procenama raznoraznih analiticara stvarno ima potencijala i zavidnu perspektivu,kao clan prisustvujes osnivackoj skupstini,napises jedan vatreni govor koji mora da odskace od raznih drugih govorancija(sve prema intelektu i sposobnostima,svaka slucajnost je iskjlucena) i za kratko vreme mozda doguras do zamenika generalnog sekretara stranke,nesto tako.I kad to uradis,onda sve 4 u vis a lova samo kaplje,kaplje..lepota Smile

Ja sam onemogucen trenutno da prolongiram sam sebe ali sam kao klinac osvajao te skolske temate,sve ono sa stilskim figurama,nadahnutim tekstovima i tako pa ako neko zeli da se oproba,mogao bih da mu napisem neki govor.
Cena,prava sitnica..1000 evra.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 540
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Dobar je to fazon..uclanis se tu da si medju prvima,u nesto sto prema procenama raznoraznih analiticara stvarno ima potencijala i zavidnu perspektivu,kao clan prisustvujes osnivackoj skupstini,napises jedan vatreni govor koji mora da odskace od raznih drugih govorancija(sve prema intelektu i sposobnostima,svaka slucajnost je iskjlucena) i za kratko vreme mozda doguras do zamenika generalnog sekretara stranke,nesto tako.I kad to uradis,onda sve 4 u vis a lova samo kaplje,kaplje..lepota Smile

Ja sam onemogucen trenutno da prolongiram sam sebe ali sam kao klinac osvajao te skolske temate,sve ono sa stilskim figurama,nadahnutim tekstovima i tako pa ako neko zeli da se oproba,mogao bih da mu napisem neki govor.
Cena,prava sitnica..1000 evra.


Jel može u zamenu za akcije?
IP sačuvana
social share
Радио Б92: " Момци који су се 10 година супростављали режиму, тукли се са милицијом док су други спавали у својим кућама. То су Делије."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Flock 1.2.6
mob
Samsung Galaxy S10
misliš u zamenu za hartije od vrednosti?  Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4670
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Apple iNat
Svidja mi se pocetni stav SNS – 'most izmedju istoka i zapada'… U svojoj osnovi zvuci naivno, ali istodobno predstavlja umeren nacionalizam, kakvog bi rado podrzao… Naravno, ako gospodin Nikolic odrzi svoju rec i pocne otvorenu saradnju sa opozicionim strankama i svetom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Svidja mi se pocetni stav SNS – 'most izmedju istoka i zapada'… U svojoj osnovi zvuci naivno, ali istodobno predstavlja umeren nacionalizam, kakvog bi rado podrzao… Naravno, ako gospodin Nikolic odrzi svoju rec i pocne otvorenu saradnju sa opozicionim strankama i svetom...
Takodje bi rado podrzao takvu stranku ali ipak ne mogu tako lako da poverujem da tu nema nesto sto mi ne znamo u vezi Nikolic - Seselj ...
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2977
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.30
mob
Nokia 300
ono sto o buducoj politici svoje stranke tomislav nikolic iznosi u javnost ovih dana prosto mora da se svidi i njegovim najvecim kriticarima,jer realniji program od njegovog zaista nisam cuo.od gospode iz liste za evropsku srbiju smo culi mnogo lepse bajke ali polako ali sigurno vidimo da su to samo bile predizborne lazi na koje je ovaj nas naivni narod po ko zna koji put naseo a srbija izgubila jos 4 godine. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:28:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.