Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srebrno jezero: Utapanje dvojice decaka zbog prevrtanja pedoline  (Pročitano 3483 puta)
11. Sep 2016, 17:16:33
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
TRAGEDIJA NA SREBRNOM JEZERU: Rođena braća se udavila u prevrtanju pedaline

braća, srebrno jezero, davljenje, foto Jelena Ivić
Kako Kurir saznaje radi se o braći Stefanu P. (13)  i Nikoli P. (14) koji su na Srebrno jezero stigli na izlet.

 
Do tragedije je došlo kada su deca posle izgubljene fudbalske utakmice stigla na Srebrno jezero da se opuste. Oni su iznajmili dve pedaline. Kako saznajemo po petoro dece je bilo na svakoj pedalini.  U jednom trenutku Stefan iskliznuo sa pedaline u vodu, a Nikola je skočio za njim da ga spase, ali se udavio i nestao u jezeru.
 
Nesrećna braća su bili učenici Osnovne škole „Karađorđe“ u Rači.

Kako Kurir nezvanično saznaje, oni su kao članovi Kluba malog sporta u ovoj školi za vikend igrali fudbalsku utakmicu sa vršnjacima u Požarevcu.

- Na meč ih je vodio direktor Osnovne škole „Karađorđe“. Koliko znam, posle utakmice su otišli da posete Srebrnojezero, da se malo provedu i eto... Direktor je i prijavio policiji šta se desilo. Uh, nezapamćena tragedija, užas! Dečaci imaju i rođenu sestru, koja je bliznakinja sa jednim od njih dvojice. Šta da vam kažem, jadni njihovi roditelji, izjavio je za Kurir jedan žitelj Rače, koji je insistirao da ostane anoniman.

Policija je pre više od dva sata završila uviđaj, a tela dečaka još nisu pronađena.

Kako Kurir saznaje policija je posle utapanja braće Stefana i Nikole P. odvela direktora škole i fudbalskog trenera na informativni razgovor, dok se preostali dečaci sa vozačem autobusa nalaze u kafiću na obali.

Prema poslednjim informacijama na Srebrno jezero stiglu su roditelji nastradale braće.



Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
E, jebem ti život baš ....  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Vidjao sam na mnogim jezerima u srbiji kojima sam krstario plivajuci da se izadaju te pedaline na divlje deci i onda se klinci natovare 5-6 njih cesto se vozeci u disbalansu 2 na jednu 4 na drugu stranu,samo je bilo pitanje vremena kad ce da se desi ovako nesto izdavati pedaline nekome bez pratnje punoletne osobe plivaca ili pojaseva za spasavanje

Za plivace su inace opasniji magarci sa vodenim skuterima i malim motornim camcima
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
bez prsluka treba da bude strogo zabranjena voznja svih tih sranja po vodu kao u normalnim drzavama al mi nismo normalna drzava jer da jesmop vec bi vlasnik pedalina,radnik sto im je iznajmio i pratioci bili u zatvoru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Kad svi gledaju da ucare nesto... Boli njih uvo za sigurnost...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
strasno...
inace na neki vijestima su javili... da su klinci bili na nekom treningu...na obliznjem nekom sportskom terenu..
i kao ..  dosli su  da se okupaju na jezero...
mladji klinac je skocio u vodu i ubrzo zatim ... poceo je da se tusi...a za njim je skocio brat stariji i pokusavajci da ga spasi - utusili su se obadvojica....


inace povrsinski dio vode je jos uvijek topao..i  u pilicaku ... na dodir... izgleda da je voda dobra za kupanje...
ali ...dva metra ispod povrsine voda je hladnija poprilicno...

ne znam....strasno je....
i slazem se sa gore navedenim...da bi prsluci trebali biti obavezni....

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
grskica  Smile
« Poslednja izmena: 12. Sep 2016, 11:29:16 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.6
Browser
Safari 601.7.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Privedeni direktor škole i trener, uhapšeni iznajmljivači pedalina

N. Radišić , Tanjug , | 13. 09. 2016 - 14:38h  izmena vesti 15:25h


Kako "Blic" nezvanično saznaje u Rači su privedeni direktor osnovne škole "Karađorđe" Zoran Jovanović, i trener, koji je pomoćni radnik u toj školi. Ranije danas uhapšeni su supružnici Dragan S. (65) i Milanka S. (64) iz Niša, koji su iznajmljivali pedaline na Srebrnom jezeru.

Njima je po, nalogu nadležnog tužioca, određeno zadržavanje do 48 sati.

Iznajmljivači pedaline se terete da su iznajmili pedolinu bez sigurnosnih pojaseva trinaestogodišnjaku i četrnaestogodišnjaku koji su se utopili u Srebrnom jezeru.

Pripadnici Ronilačke jedinice Žandarmerije juče su izvukli iz jezera beživotna tela dvojice dečaka.

Braća Nikola (13) i Stefan Petrović (14) koji su se utopili u nedelju sa roditeljima i sestrom su živeli u selu Trska kod Rače, a njihova tela su izvučena juče iz Srebrnog jezera.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.101
Definitivno su i ovi sto su ih vodili krivi (moralno sigurno) ali deca nisu znala da plivaju, pa majku mu sta su trazili na jezeru? I jos prelazio sa pedaline na pedalinu, eh jebiga kada se neko igra sa zivotom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni je najjaci direktor koji je rekao nesto u stilu - bez obzira sta se desilo, ja sam pozvan na odgovornost, a svega ovoga ne bi bilo da nije bilo turnira...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.