Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija vs Nizozemska !?  (Pročitano 14141 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kosto rekoh raspali smo se!!!

Gresis, nismo se uopste raspali. Jedna izgubljena bitka, ne znaci i izgubljeni rat! Cinjenica jeste da bi nam bilo mnogo lakse da je makar bilo nereseno, ali Boze moj, uz bolju igru i srecu, sve je moguce... ne treba svirati kraj pre samog kraja  Smile Prisetimo se mlade reprezentacije, sve je bilo izgubljeno... kad gle cuda, raspakovali smo vec spakovane kofere  Smile e sad... druga je stvar sto nisu znali da iskoriste tu iznenadnu srecu koja im se ipak osmehnula  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
ma alo bre....Ako je iko nacionalista 9Od Srba)onda sam to ja, neka oproste svi koji misle da mi trebaju zameriti, ali ovo nema nikakve veze sa tim, cak sta vise, komentatori o kojima govorim su otvoreno bili na strani upravo SRBA...Trenutno govorim o fudbalu a ne o komentatorima koji su u sustini najmanje krivi za poraz koji moramo da priznamo. Prst na celo ,nista drugo...i pouka za sledece utakmice Smile
« Poslednja izmena: 12. Jun 2006, 12:08:51 od pinkie »
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Dobro ja se izvinjavam ako sam ikog uvreduo... Ali je cinjenica da smo lose igrali.
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nije komentator rekao da su nas razbili, vec da je Roben igrao sam protiv nas..Ma prolazio je bre kroz 3 nasa igraca, drzao loptu u posedu vise nego vecina nasih igraca zajedno. Smile Prvi deo utakmice je definitivno pripadao Holandiji, ma koliko se mi busali i bunili. U drugom delu smo zivnuli, ali je bilo nedovoljno.U krajnjem opet je igra tima tu najmanje vazna..vazni zu poeni koje mi nismo dobili.I vazna je pouka koju je selektor mogao izvuci iz same utakmice. Ako cemo vec o svemu, cinjenica je i da su sudije bile pristrasne zar ne?Daju zuti karton nasem igracu zbog simuliranog pada..mislim daaaaaaaj. Mogli smo mnogo bolje od onog juce pokazanog, definitivno Smile

U divno! Moj komentar nakon utakmice je bio: Dakle sramota! "Verujem" da mi "nikako nismo krivi, da nam vremenske prilike nisu isle na "nogu", da su sudije bile pristrasne, da nam je Sunce udaralo u oci, a vetar duvao u nos..." i gle cuda, prvo sto sam cula na tv-u nakon utakmice je bilo to da nam vremenske prilike nisu odgovarale. Pa nama nikada nista ne odgovara  Smile Smesno! Smatram da treba da se dodeli zuti karton kada isfolira vratolomno padanje i kada se prenemaze/odnosno valja po travi. Dobro je da majke nemaju pravo da utrcavaju na teren i biju igraca koji je faulirao njeno milo, nezno cedo Smile

Sta reci na uvedeno da se dodeljuje crveni karton igracu ukoliko sa obe noge napravi faul, a sudiji takodje crveni karton ukoliko ne dodeli pomenuti za pomenutu vratolomiju? E da mi je da vidim i to cudo da sudija dobije crveni karton!
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma najgore od svega je sto je nas igrac dobio zuti karton a holandski ga isfolirao...upravo o tome i govorim...
Vuce Smile na istoj smo strani Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
I onda su sudije postene Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sudije? xaxaxa
pa zar nije bio dovoljan slucaj na utakmici Argentina - Obala slonovace?
ono je bio cist pogodak Argentine... i golman i lopta su uskocili i iskocili iz gola, a sudija nije odreagovao... vec je ostetio Argentinu! Treba ga kazniti za primer!
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
ma gde bre postene...Ja ne znam gleda li iko od onih koji bi trebali odgledati snimke tih utakmica...mada kakve svrhe ima kazniti sudiju koji moze cak i utakmicu nekome da "dobije" a drugi tim posalje kuci.mislim bezveze..mada ne mozemo se pravdati sudijama za go koji smo primili i tu je kraj price
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ma sta su nam krive sudije, lose smo igrali i gotovo. Koroman je zasluzio karton i gotovo. Sudija je odlicno sudio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma gde bre zasluzio???Daj bre kakvo je ono prevrtanje po travi a nikakvog kontakta nije bilo...nego video da moze da simulira pa udri po kolutu napred..
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.