Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:37:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Srbija kao članica NATO pakta
Da
20.9%  (88)
Ne
63.7%  (268)
Neutralnost
11.6%  (49)
Nemam stav
3.8%  (16)
Ukupno glasova: 421
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 188
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija u NATO [anketa]  (Pročitano 170707 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone 5
Protiv. EU da, ali ulaziti u alijansu koja je pre nepunih deset godina istresala bombe na nas, je bzvz. Taj vojni savez ne znam ni chemu sluzi. Jedino sto mozemo da "dobijemo" ulaskom u NATO je da saljemo nase oficire na frontove koje zbog svojih bolesnih ambicija otvore Ameri. Dakle jedno veliko NE!
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Nasa vojska je vec na perfidan nacin i vise no u NATO-u.
tadic, Sutanovac  prvo su srozali imidz da moraju da nas obucavaju-mislim na nasu vosjku- Nacionalna garda Ohaja - a znma nekoliko instruktora iz Srbije koji idu njih da obvucavaju.
Pa vidite sta mi sve radimo -po sistemu sto gore to bolje.

Jeno veliko NEEEE za ulazak u NATO ali izgleda da kasnimo odavno sa temom.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
NE. Zato što je NATO prevaziđen savez koji je stvoren kao isključivo odbrambeni savez zapadnih zemalja od eventualne komunističke invazije sa istoka. Posle raspada SSSR i ukidanja varšavskog pakta NATO je izgubio svrhu svog postojanja.

NATO se sada pretvorio u agresivni vojni pakt u isključivoj službi američkih globalnih interesa. Jedina trenutna svrha NATO-a je da pruža logistiku američkim snagama po svetu i da mestimično vrši klasičnu okupacionu službu umesto američkih jedinica, po zabačenim selendrama u Avganistanu ili na Kosovu.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
izmedju ne i neutralno ne postoji razlika  Smile vec sada nismo neutralni posto smo u partnerstvu za mir tako da taj odgovor gubi na smislu Wink naravno da sam protiv ulaska u Nato oni su nas obogatili uranijumom za naredni milenijum Smile
Mislim da je vaznije pitanje, sta bi dobili ulaskom u NATO? Ja mislim dosta toga. To sto smo "ratovali" sa njima i izigravali majmune (po obicaju) je podsetnik da nekim stvarima/ljudima/organizacijama nema zajebancije.

Danas je jedan Japan, jedan od vodecih saveznika USA, a setimo se da su pre 60 god popasli dve nuklearke. Ne valja ziveti u proslosti, to nikom ne donosi dobro, vec se okrenuti buducnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1

 Mislim da je vaznije pitanje, sta bi dobili ulaskom u NATO? Ja mislim dosta toga.

To i mene interesuje. Navedi konkretno šta bi dobili članstvom u NATO-u?
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
To i mene interesuje. Navedi konkretno šta bi dobili članstvom u NATO-u?
Mozda to, da nam se Kosovo vise ne ponovi. U stvari, kada dodje vreme za ulazak Srbije u NATO, Srbija vise nece liciti na sironmasnu i korumpiranu zemlju, kao danas ... tako da ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Qtek 小米
Мени је драго што су жути остали таоци наше анти-западне и анти-европске политике и ја сам убеђен да би на референдуму само ЛДП-овци подржали антлантске интеграције.
Тадић жали због тога, али се одавно и  помирио са чињеницом да његово бирачко тело већински не подржава нато, зато и ради све испод жита, тихо, курвињски.

И мене занима шта би то добили, осим сукоба са Русијом ?
Опет треба запитати и Европејце зашто сви суседи на Балкану не одбијају то чланство ?
Где је тај прагматизам када је у питању нато ?
« Poslednja izmena: 21. Sep 2008, 17:41:38 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Мени је драго што су жути остали таоци наше анти-западне и анти-европске политике и ја сам убеђен да би на референдуму само ЛДП-овци подржали антлантске интеграције.
Тадић жали због тога, али се одавно и  помирио са чињеницом да његово бирачко тело већински не подржава нато, зато и ради све испод жита, тихо, курвињски.

И мене занима шта би то добили, осим сукоба са Русијом ?
Опет треба запитати и Европејце зашто сви суседи на Балкану не одбијају то чланство ?
Stavrno ne znam o cemu pricas, pa pucate po savovima decko  Smile SRS? Sta je to?  Smile
Nama ne treba sukob ni sa istokom ni sa zapadom. To tvoji indijanci u SRS ne kapiraju ... u stvari znaju oni to, ali takvi jedino uspevaju u izolovanoj Srbiji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Nikako! Kakav crni NATO?

Danas se svet deli na slobodne i na satelite! Nikako necu da zemlja bude americki satelit, ne posle onoga sto su nam uradili. Mi im spasavamo pilote tokom drugog svetskog rata a oni nam ovako zahvaljuju! Jedino sto su nam ponudili su krv, znoj i rat. Mi smo to prihvatili casno! Nema cene da se udje u NATO, vojna neutralnost za Srbiju, a za nekih 20 godina kad Ruski medved ojaca jos vise, mi cemo biti Srpski vuk koji ce da prati medveda!

Zivela vojna neutralnost! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Sony 
Ja sam protiv ulaska Srbije u Nato , ali se nazalost ne pitam Ja nego neki u foteljama . Treba njih pitati sta misli , a ne nas .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 188
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:37:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.