Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Србија неспремна за рат  (Pročitano 9675 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
Pa "nista", samo smo ostali bez industrije.
Као и америка, која није имала санкције.
Citat
Znam, po tebi to su "izdajnici"
Не, то су класични дезертери и њима треба забранити повратак. Па кад их швабе и амери буду трпали у сточне вагоне нека иду на Мадагаскар.

Znam da si radikal ili sta vec, ali ovo sto si napisao je previse i za radikala. Ne znam da li znas
ali najvise ti se kod hapsenja R.M.-a ovde na forumu  bunila ona gastarbajterka.
« Poslednja izmena: 13. Jun 2011, 12:36:42 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Nokia 
Citat
Znam da si radikal ili sta vec, ali ovo sto si napisao je previse i za radikala.
Не, ја сам Србин, а СРС је творевина службе за замајавање Срба. Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
Znam da si radikal ili sta vec, ali ovo sto si napisao je previse i za radikala.
Не, ја сам Србин, а СРС је творевина службе за замајавање Срба. Smile

Auu, pa sa tim tvojim "filtriranjem izdajnija/dezertera/cega vec" ces svesti srbiju na 0.5-1% danasnjeg stanovnistva  Smile
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Da Srbija dobije atomsko naoruzanje ne bi se oni usudili ni da primirisu, jer u Americi vlada cinjenica da su svi Srbi ludi, dakle sa ludacima se ne moze  Smile
E sad to sto mediji budu kenjali i sve sa tim, tu nista ne mozemo osim ako ne sjebemo sve satelite, onda ce da tumaraju slepi.  Srbija je imala nekada shanse da razvije naoruzanje i bude mozda ne svetska sila, ali sigurno sila sa kojom se ne bi svako kacio.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Svako ko misli da mi treba da imamo vojsku koja ce ratovati sa NATO-m je budala.

Druga je prica sto stanko nema blage veze o vojsci pa prica o njoj kao o gomili bradatih majora koji samo zderu rakije i povlace se.

Opet nije ukapirao da vojska nije izgubila mnogo tokom NATO bombarodvanja. E sed, to sto je drzavno rukovodstvo na kraju sve pojebalo, kao i obicno to je vec ta cudna moc diplomatije iz cijih lekcija pusimo vec odavno.

Nikako ljudi koji su sluzili vojsku kod privatnika, u pozoristima i bibliotekama ne mogu da skapiraju da je jaka vojska garant mira, a ne simbol kurcenja i osvajanja. Vi to nikada necete shvatiti. Smiley

Da ne govorim o dezerterima koje je gospodin pokojni ministar abolirao i tako pljunuo u lice svima koji su dosli kao rezervisti za vreme bombardovanja jer su kapirali da je takav zakon, da postoji sansa da najebu ako zapale ko pickice. Danas ti je jaca stvar da zapalis na selo ili da se krijes u podrumu, eventualno svercujes kafu i cigare i nema brige za tebe.

Inace, stanko, u Srbiji postoji oko 200 000 web developera neke vrste. Ja ti tvrdim da bar 80% nema pojma o zivotu, sve priuceni putem yutubeta. Postoji kvarnih ljudi u pravoslavnoj crkvi, postoji dosta nesavesnih lekara, pandura zeljnih mita. Tako je isto u vojsci, postoje pickice, a postoje i normalni ljudi ali ti samo tu instituciju unizavas, jer to je Slobina feat. Putinova armija, jelte? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
Opet nije ukapirao da vojska nije izgubila mnogo tokom NATO bombarodvanja.

Tacno, a nije bila ni primarni cilj (infrastruktura i industrija koja bi joj mogla pomoci je bila primarni cilj) , ali ajde...

Citat
Da ne govorim o dezerterima koje je gospodin pokojni ministar abolirao i tako pljunuo u lice svima koji su dosli kao rezervisti za vreme bombardovanja jer su kapirali da je takav zakon, da postoji sansa da najebu ako zapale ko pickice. Danas ti je jaca stvar da zapalis na selo ili da se krijes u podrumu, eventualno svercujes kafu i cigare i nema brige za tebe.

Reci mi sta je trebao da radi, da krene da hapsi sve one koje se nisu odazivali od 1990-te (kada "nismo bili u ratu") pa na ovamo. Da je to radio, bilo bi pitanje vremena kada bi cinjenica da "nismo bili u ratu" u BiH i HR zavrsila na nekom medjunarodnom sudu.

Citat
Inace, stanko, u Srbiji postoji oko 200 000 web developera neke vrste. Ja ti tvrdim da bar 80% nema pojma o zivotu, sve priuceni putem yutubeta.

Ne znam, mozda.

Citat
Postoji kvarnih ljudi u pravoslavnoj crkvi, postoji dosta nesavesnih lekara, pandura zeljnih mita. Tako je isto u vojsci, postoje pickice, a postoje i normalni ljudi ali ti samo tu instituciju unizavas, jer to je Slobina feat. Putinova armija, jelte?

Ne bih se slozio sa tobom, ne ponizavam vojsku ni na koji nacin. Ako nekoga ponizavam to su ljudi koje si opisao sa:

Citat
Svako ko misli da mi treba da imamo vojsku koja ce ratovati sa NATO-m je budala.

jer takvi i jesu budale. A imas i likova koji su za "nove vojne akcije sa nase strane samo da za koji mesec-godinu NATO i EU propadnu"
« Poslednja izmena: 13. Jun 2011, 20:49:29 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Citat
Opet nije ukapirao da vojska nije izgubila mnogo tokom NATO bombarodvanja.

Tacno, a nije bila ni primarni cilj (infrastruktura i industrija koja bi joj mogla pomoci je bila primarni cilj) , ali ajde...

Dakle otvoreno tvrdis da su meta NATO-u bili pretezno civilni ciljevi ili ja nisam dobro shvatio?

Citat
Citat
Da ne govorim o dezerterima koje je gospodin pokojni ministar abolirao i tako pljunuo u lice svima koji su dosli kao rezervisti za vreme bombardovanja jer su kapirali da je takav zakon, da postoji sansa da najebu ako zapale ko pickice. Danas ti je jaca stvar da zapalis na selo ili da se krijes u podrumu, eventualno svercujes kafu i cigare i nema brige za tebe.

Reci mi sta je trebao da radi, da krene da hapsi sve one koje se nisu odazivali od 1990-te (kada "nismo bili u ratu") pa na ovamo. Da je to radio, bilo bi pitanje vremena kada bi cinjenica da "nismo bili u ratu" u BiH i HR zavrsila na nekom medjunarodnom sudu.

Ma zajebi te dezertere, govorimo o 1999. Odziv u Uzicu 88%, u Beogradu 37%. Tebi zakon brani da bezis, dakle ako se ne odazoves, mozes krivicno da odgovaras. E sad, stavi sebe i mene recimo u tu pricu. Ti se javio odmah 24-25 marta, ja zapalio u Kladovo kod svalerke jer sam cuo neku babu u mojoj ulici kako vice: "Eno Slobe, tovari omladinu u kamione da idu da ratuju". I dok si ti gulio strazu i osmatrao vazdusni prostor na potezu Titel-Beograd, ja u Kladovu nasao semu kako da iz Rumunije sprovedem tone cigara i da valjam to medju rajom. I tako ti dodjes kuci nakon 70 dana rata, zena ti jebe majku sto si mogao da pogines, sto te nije cula 3 cela dana, pa matorci naprave gozbu sto si se ziv vratio i tu puknu ono malo para sto su imali al ko ga jebe, nek ide zivot. I pre rata si radio slepacki posao, a posle rata sve stalo, pa ne znas kud ces.

Za celo to vreme ja se namlatio para prodavajuci materijal za pusenje, kupio ganc novog golfa i dok si ti osmatrao nebo na potezu Titel-Beograd, ja sam jebuckao na potezu Novi Sad-Beograd i pljuvao na vas zato sto ste budale i koljaci i zlocinci i sve najgore. I onda dodje vizionar i kaze meni, svaka cast kralju, ko jebe ove slobine, neka im on sad placa dnevnice, a ti otvori butik u Knez Mihajlovoj i organizuj knjizevne veceri za nas, velikane.

I koji je zakljucak? Kad se zapuca, odmah trazi vezu za kafu i cigare, uvek ima budala koji ce da se dovate puske, ti zgrni lovu, ionako neces krivicno odgovarati. A kad bi znao da ti se garantovano sprema 10-15 godina padinjaka, ne bi tako razmisljao. Wink

Citat
Citat
Inace, stanko, u Srbiji postoji oko 200 000 web developera neke vrste. Ja ti tvrdim da bar 80% nema pojma o zivotu, sve priuceni putem yutubeta.

Ne znam, mozda.

Znam da znas, isto je za svaku struku, za politicare, metalostrugare, vodoinstalatere i za sve ostale profile.

Citat
Citat
Postoji kvarnih ljudi u pravoslavnoj crkvi, postoji dosta nesavesnih lekara, pandura zeljnih mita. Tako je isto u vojsci, postoje pickice, a postoje i normalni ljudi ali ti samo tu instituciju unizavas, jer to je Slobina feat. Putinova armija, jelte?

Ne bih se slozio sa tobom, ne ponizavam vojsku ni na koji nacin. Ako nekoga ponizavam to su ljudi koje si opisao sa: ........

jer takvi i jesu budale. A imas i likova koji su za "nove vojne akcije sa nase strane samo da za koji mesec-godinu NATO i EU propadnu"

Znam da ove podatke ne znas.
U Srbiji je do 2006-te penzionisan veliki broj oficira iz vojske. Vecina njih prevremeno sa napunjenih 50 godina. Cak ni sa beneficijama nisu imali uslov za penziju al ajd. Kao sto sam ti naveo, to su sve bile slobine placene ubice i titina skola, pa su ih ekspresno sklonili. Onda su shvatili da su se mnogo zajebali. Zasto? Pa zato sto je tu zaista bilo veoma dobro obucenih ljudi koji su zaista dobro radili svoj posao. Naravno, bilo je old skul buljasa ali su oni, svi onako u paketu odjebani. I vrli nam ministar Sutke, pocne polako da poziva nazad 2008. god. penzionisanu ekipu da se ponovo aktiviraju. Ne znam koji procenat se vratio ali je veoma mali, recimo jednocifren postotak. Ovo resto se manje vise pozaposljavalo kao obezbedjenje (citaj portiri), pa penzija + ta platica, bude vrh, a bolje kuliranje nego u armiji.

Mozemo mi ovako do sutra ali je jedno sigurno, jaka vojska je garant stabilnosti i mira.

Niko ne treba da huska na rat, niko ne ide lopatom na bager. Ali to nikako ne znaci da nam vojska uopste nije potrebna. Daleko smo mi od stabilne Svajcarske ili Norveske. Na balkanu je uvek jebeno, niko ne mirise nikoga i nikad nije bilo na odmet imati dobru vojsku. Sem dobre i jake vojske nam treba i odlucna i jaka diplomatija.

Ne znam stanko da li znas i to da je vojska ta koja resava ono sto zaseru diplomate za stolom. Kad diplomatiji nestane manevarskog prostora, obicno se povuces u cosak ili odresis uzicu svojoj vojsci.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Nokia 
Ma kakav NATO. Pustite ovu dvojicu sistema i nksamasj i jedan i drugi lupetaju (da ne upotrebim neki tezi izraz), a veze sa politikom nemaju.
Dokle god je NATO-a, a bice ga jos jedno 10-20 godina minimum, Srbija nece moci da ratuje ni sa jednom nato zemljom. Ali vojska nije samo cinilac koji odbija strane neprijatelje nego i unutrasnje. Srbija je dozivela da joj poslednjih par godina svi prete ratom, a da niko na to ne sme da odgovori. Siptari stalno prete ratom, siprati sa juga Srbije stalno govore kako hoce da se pripoje Kosovu, Zukorlic poceo isto ozbiljno da preti, Milo radi sta hoce, muslimani iz Bosne isto malo malo pa zaprete.
Niko ne preti ratom zato sto mu je dosadno i zato da bi se kurcio nego do pretnje ratom dolazi kada dve strane ne mogu da nadju resenje mirnim putem oko nekog vaznog pitanja. I kada se dodje do takve situacije neka strana prvo zapreti ratom, a posto nam je vojska bedna mi na tu pretnju ne mozemo da odgovorimo i onda popustimo u pregovorima.

Druga bitna stvar je sto jaka vojska odbija i jake neprijatelje. Cak i NATO. Vidimo kako se amerikanci ponasaju u severnoj Koreji i Iranu, a kako u Libiji, Avganistanu, Iraku. Naravno da bi ameri mogli da ugaze i Iran i S Koreju ali bi imali znacajne gubitke koji su za njih u ovom trenutku neprihvatljivi.
Cak i te 99 NATO nije doneo odluku da udje kopneno i ako vazdusna agresija nije donela zeljene rezultate jer bi imali znatne gubitke koje bi doveli do nezadovoljstva naroda u SAD i u drugim zemljama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Nokia 
Citat
Auu, pa sa tim tvojim "filtriranjem izdajnija/dezertera/cega vec" ces svesti srbiju na 0.5-1% danasnjeg stanovnistva
Мислим да је више од 1%,али ни то није битно, јер је ''много званих,а мало изабраних''(Лк.14:16-24)
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Citat
Ma zajebi te dezertere, govorimo o 1999. Odziv u Uzicu 88%,

Tih 12% su verovatno ljudi koji se samo vode u Uzicu a ne zive tu ko zna od kada Smile Pa u mom blizem i daljem komsiluku nije bio ni jedan vojno sposoban muskarac svih 70 dana rata Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.