Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 04. Maj 2024, 00:57:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija je zemlja bede!  (Pročitano 2686 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
Čovek objasnio devojci zašto Amerika nije najbolja zemlja na svetu. Zbog tog, tog i tog podatka. I zaista, kad se tako gleda, ispalo bi da je to najveća rupa sveta.  E problem je što se kod ovakvih ''studija'' radi isto. Ljudi koji nisu videli ni drugu stranu Atlantika uzimaju samo određene brojke i ''činjenice'', i misle da je to dovoljno da bi se procenilo stanje i budućnost neke zemlje.

Koliko to veze s mozgom nema, govori i to da je Srbija kod iste te CIAe i tih instituta pre par godina bila smatrana za zemlju sa ''srednjom opasnošću od zemljotresa'' (ako mi imamo srednju opasnost, ko onda ima malu??? Jebeni Mesec???) i da u Srbiju treba putovati sa dozom opreza zbog ''umerene opasnosti od terorizma''. Iako se pravi teroristički napad u Srbiji nije desio već decenijama.  Smile Za razliku od Evrope.  Smile

E o tome ja pričam. O pravljenju blesavih analiza u kojima se uzimaju samo određeni tipovi podataka, što za rezultat daje potpuno iskrivljenu sliku o predmetu analize. Da ne pričam da degeni novinari samo pogoršavaju stvari svojim ''začinavanjem'' tekstova. Daleko je Srbija od uspešne zemlje, ali je u odnosu na pola sveta El Dorado.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
cia... Smile

najjaca je slika ..ovog odvaljenog i propalog dijela puta  ..

govnari americki...jebem im mater u picku svima ... Smile
naravno ...sa tri kondoma  Smile Smile Smile

zlonamjeran i beznacajan tekst u potpunosti....koji vredja inteligenciju...

zao mi je  oivih  par minuta paznje... koje  odvojih za ovo sranje  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jul 2015, 05:35:33 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Citat
Ne razumem engleski.


То није нешто са чиме би се требао хвалити. Гледаш филмове и серије који су на енглеском језику деценијама и ниси успео да научиш основне ствари? Да бар разумеш оквирно шта се прича? Нико те не пита за граматику Smile


Иначе...јутрос сам кренуо по хлеб и прошао сам поред 17 лешева, 8 запаљених кућа а негде сам у даљини нејасно због дима видео како петорица силују неку жену. Успео сам да избегнем наоружане парамилиције које патролирају и убијају све што мрда и стигао сам до пункта Уједињених Нација где сам добио конзерву и пола векне хлеба. Био сам сав прљав од прашине јер асфалта нема.

Тако да је овај чланак тачан.


Како вам куцам ово и како имам струје и интернет...не могу вам објаснити Smile



 Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
а негде сам у даљини нејасно због дима видео како петорица силују неку жену.
I nisi joj pomogao? E stvarno smo najgori...

Inace, po nekim od ovih parametara stvarno jesmo medju najgorima. Sto bi znacilo da treba da radimo na njima a ne da se durimo i pravimo kako nije tako.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Citat
I nisi joj pomogao? E stvarno smo najgori...

Па оно...нисам био наоружан а и нисам могао од парамилиције Smile

Лако је бити храбар на речима Smile
« Poslednja izmena: 05. Jul 2015, 17:39:03 od Мргец »
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Citat
Ne razumem engleski.


То није нешто са чиме би се требао хвалити. Гледаш филмове и серије који су на енглеском језику деценијама и ниси успео да научиш основне ствари? Да бар разумеш оквирно шта се прича? Нико те не пита за граматику Smile


Иначе...јутрос сам кренуо по хлеб и прошао сам поред 17 лешева, 8 запаљених кућа а негде сам у даљини нејасно због дима видео како петорица силују неку жену. Успео сам да избегнем наоружане парамилиције које патролирају и убијају све што мрда и стигао сам до пункта Уједињених Нација где сам добио конзерву и пола векне хлеба. Био сам сав прљав од прашине јер асфалта нема.

Тако да је овај чланак тачан.


Како вам куцам ово и како имам струје и интернет...не могу вам објаснити Smile



 Smile

  Nigde se nisam hvalio nepoznavanjem engleskog. Smile
  Razumem engleski ali nedovoljno dobro,. Baš sam na ovom delu foruma nešto što nisam dobro preveo naveo kao primer i baš sam ovde zbog toga dobio komentar kako lupetam. Smile
  Za ono ostalo nemam komentar osim da dobro trčiš ili da dobro okrećeš pedale. Valjda je tu i odgocor odakle ti struja i internet Smile
  Šalu na stranu, kad odem u neko selo vidim ko je tu ostao da radi i kolio je stanovništvo u proseku staro. A sela su ta koja pune gradove.
  Od 11 mojih rođaka samo jedan moj brat namerava da se vrati u Srbiju. In ali ne i njegova deca koja lepo govore srpski i kod kuće pišu na ćirilici.

а негде сам у даљини нејасно због дима видео како петорица силују неку жену.
I nisi joj pomogao? E stvarno smo najgori...

Inace, po nekim od ovih parametara stvarno jesmo medju najgorima. Sto bi znacilo da treba da radimo na njima a ne da se durimo i pravimo kako nije tako.

  Slično mislimo.
« Poslednja izmena: 05. Jul 2015, 18:46:03 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Citat
I nisi joj pomogao? E stvarno smo najgori...

Па оно...нисам био наоружан а и нисам могао од парамилиције Smile

Лако је бити храбар на речима Smile

stedis glok  Smile  Smile Smile Smile

-----------

neki od tih parametara su uvijek bili losi..i u vrijeme kad smo eto toboze svi zivjeli dobro...
i u ono vrijeme putevi recimo nisu bili bash sjani..posebno posle teskih ljetnih vrucina..kada siromasne asfalte zvizgo pojede...pa ih uhvati i zima...pa sve do  proljeca nema sanacija...

sta su jbn clanice eu...poljska i rumunja...i jbn bugarska ...ako je srbija tolika bijedna... Smile

u tim drzavama koje su znatno vece od srbije...samo turisticke zone su uredjene i odrazavaju se..
kao i neki veci gradovi...
poljska ima 4-5  gradova koji imaju vise od pola miliona stanovnika...
a ostalo su sve gradici ...najvise do 100 000 stanovnika...i ima ih oko 50tak...

to je uglavnom uzas...i bijeda...ali oni tako zive odvajkada... Smile

niko ne govori da je sjajno u srbiji..ali opet moram da se pozovem na omladinu..
sve dok su kafici preko dana puni...a navece klubovi ..sve je to podnosljivo...
problem ce biti kada se klubovi i kafici pocnu zatvarati...

jbt amerikanci nesto seru.. Smile
pa sta je sa njihovim "post-apokalipticnim detroitom"... Smile 
preko 50 000 objekata je napusteno..i pola stanovnistva se odselilo  Smile
ali dobro to je americka bijeda..a oni su nesto drugo... Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
Ključna stvar - po nekim parametrima mi smo najgori. Ali po ukupnom zbiru svih podataka i još bitnije - ukupnom utisku, daleko smo mi čak i od svetskog proseka, a kamoli od dna.


Ali džaba je to pričati Ameru koji ne zna ni šta je iza horizonta, ali je video da Srbija ima rekordan broj abortusa, ili šta već... i odma na osnovu toga izveo zaključak da je Srbija crna rupa planete.  Smile A novinari odma dočekali pa ajmo opet ono - gasimo svetla, kuda plovi ovaj brod, najgori smo, dno dna...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.130
А истраживања су права: Србија је 6 од 80 земаља, Србија је 18 од 97 земаља итд...


Колико ме сећање служи...има преко 200 држава на планети Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Smile Smile Smile

Sta se ti cerekas tatarine iz kazanja?
Smile Smile Smile

Meni su slike iz naslovnog teksta pobeda
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 04. Maj 2024, 00:57:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Srbija zemlja bede

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.