Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:10:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spyware, Adware, dialers, hijackers ...  (Pročitano 49829 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 219
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
hvala mnogo   Smile   Smile   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
Malko i od mene mada Vi to vec znate:
Spyware Statistics

As the spyware industry becomes more sophisticated, the statistics become more staggering. Have a look at just a few of the facts and figures that show how widespread these ‘cyber crimes’ are in today’s technological world.


Consumer Spyware Initiative

    * Although as many as 90% of U.S. home computers have been infected with spyware at some time, a majority of PC owners don't know how to solve the problem.


Gartner, IT Summit, Sept. 2006

    * Over the next two years, it is estimated 20% to 50% of companies will become infected with spyware.
    * By 2008, 40% of organizations will be targeted by “financially-motivated cybercrime”.


Reuters, Sept. 2006

    * The FBI estimates all types of computer crime in the U.S. costs industry about $400 billion while in Britain the Department of Trade and Industry said computer crime had risen by 50 percent over the last two years.


Consumer Reports, State of the Net 2006

    * In the first half of 2006, spyware infections prompted almost a million U.S. households to replace their computer.
    * 1 out of every 8 surveyed had a major, often costly problem due to spyware.
    * The economic fallout per incident was $100, with damage totalling $2.6 billion.


National Cyber Security Alliance, 2006 Online Fraud Report

    * Two-thirds of consumers who use the Internet for financial transactions are extremely or very concerned about giving their personal or financial information to a fake website, and of hackers stealing financial information from their computers.
    * 67% of those surveyed could not identify a secure website.


National Cyber Security Alliance, 2005 Online Safety Study

    * 81% of home computers lack core protection (updated anti-virus software, a firewall, and spyware protection).
    * 38% of home computers lack any spyware protection software.
    * 68% keep sensitive information, like personal correspondence, professional records, and financial information, on their home computers.
    * 74% use the Internet for sensitive transactions from their home computers, such as banking or reviewing personal medical information.


CMO Council 2006 Consumer Audits

    * 65% of European and American respondents, on average, have experienced security problems, like viruses and spyware.
    * 1 in 6 has had his/her personal information lost or compromised.
    * U.S. consumers are more worried about identity theft and fraud than any other security concern, even personal safety and terrorist attacks.
IP sačuvana
social share
Neću da se varam. Idem s ranom
u srcu još uvijek dosta čistom:
zašto mene zovu šarlatanom?
Zašto mene zovu skandalistom?

Nisam pljačkao po šumama ljude,
niti streljo apsenike jadne.
Samo sam vragolan ćudi lude,
spreman svakom svoj osmijeh da dadne.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


��� BAKY ���

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4168
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 prosle godine mi je usao neki Spyware i nista nisam mogao da otvorim, ni jedan folder nista!!!!    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
Spyware, Adware, dialers, hijackers ...   

u moru ovih programa, koji je najbolji? a da ne uspori kompjuter mnogo?
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony C702
Samo da kazem da jos jedan AV je odlican u borbi protiv virusa,po mom misljenju je negde rame uz rame sa NOD32,ime AV-a je
BitDefender Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
LG Nexus 4
omg Smile tema stara nesto vise od godinu dana ... pokrenuta ponovo zbod BitDifendera Smile ... xex  Smile   Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ljudi trebam pomoc. . . !!!!Imam AVG 08 i ne mogu da ga uninstaliram ima error kada idem control panel add remove programs i izaberem ga i on zavrshi uninstalizaciju i pishe one error contein!!neki error my document icon nesto tako. . . i nisam ga uninstalirao ne moze,,a ni ne moze da se izbrishe rucno i sada hocu da instaliram novi ali mi zahteva da izbrishem ovaj AVG ne mogu da imam dva a ovaj AVG je pola izbrisan i ne mogu da ga izbrishem do kraja a novi ne mogu da instaliram jer je ovaj jos uvek tu!!!!!!jer mogu nekako da ga izbrishem necime ? pishe error ne mogu da ga ni izbrishem rucno a u add remove programs ga vishe nemam na listi i sada ga imam u program files-u polovican nije skroz izbrisan tako da nemam anti virus a novi ne mogu da instaliram zbog tog parceta!!!!!!!!!kako mogu da ga izbrishem?please please help!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Nexus 4
robaj da ga iskljucis ... pa nekim uninstalerom .. npr.

Revo uninstaller ... ili youruninstaller Wink  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ljudi trebam pomoc. . . !!!!Imam AVG 08 i ne mogu da ga uninstaliram ima error kada idem control panel add remove programs i izaberem ga i on zavrshi uninstalizaciju i pishe one error contein!!neki error my document icon nesto tako. . . i nisam ga uninstalirao ne moze,,a ni ne moze da se izbrishe rucno i sada hocu da instaliram novi ali mi zahteva da izbrishem ovaj AVG ne mogu da imam dva a ovaj AVG je pola izbrisan i ne mogu da ga izbrishem do kraja a novi ne mogu da instaliram jer je ovaj jos uvek tu!!!!!!jer mogu nekako da ga izbrishem necime ? pishe error ne mogu da ga ni izbrishem rucno a u add remove programs ga vishe nemam na listi i sada ga imam u program files-u polovican nije skroz izbrisan tako da nemam anti virus a novi ne mogu da instaliram zbog tog parceta!!!!!!!!!kako mogu da ga izbrishem?please please help!!!!!!!!!
Vec si postavio pitanje !?

http://forum.burek.com/index.php/topic,375465.0.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
SonyEricsson HGPORI
Da li ce usporiti rad racunara ako instaliram vise tih zastitnih programa npr... registry mechanic,S&D,ccleaner .... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:10:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.