Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sportski ConQuiztador turnir ~ 4. maj 2010.  (Pročitano 9811 puta)
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
ja sam se iznenadio kako meni nije kocilo i zapucavalo, a danas nisam mogao normalno partiju da odigram, jedva skupio 5 zvezde Smiley turnir je dobar, a sto se tice prve partije, hmm, pa isto bese svima, sta se sad bunite, kao da su izasla pitanja koja nikad niste videli. i da, da ja mislim da mene sabotiraju, igrao bih sa drugim nikom i otisao kod nekog ko ima kvalitetan net i proverio svoje sumnje... cestitke pobedniku, ali ipak je po meni pravi pobednik ceca_011, ako nije musko sa zenskim nikom Smile
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jadno, pratim svaki sport detaljno ceo zivot i izgubim od neka 2 smesna lika samo zbog tako nekih debilnih pitanja, skinem 2 rampe liku i 2 puta dobijem pitanja koje niko ne moze da zna, po meni kako se odigraju kvalifikacije to i treba da bude konacan plasman. Bio sam medju 2 igraca u kvalifikacijama oba puta i sve se lose zavrsi zbog jadnih pitanja u nekoj partiji... A realno igrac sam za finale svaki put...
i treba ti tako kad vredjas i potcenjujes druge.
IP sačuvana
social share
Alesandro Nesta bez traga i glasa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Tvoje misljenje je savrseno nevazno... Znaci strasno, da covek ne veruje od koga i kako gubim!!!
« Poslednja izmena: 04. Maj 2010, 22:29:21 od Totalno-Ludilo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ako kanis pobijediti, ne smes izgubiti

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Motorola 
Cestitam pobedniku na osvojenom turniru. Organizatorima cestitke za ulozeni trud i vreme. Desila se greska, pa sta?Samo onaj ko radi, moze da pogresi. Ostali nalaze mane. Bio sam 31.  i malo je falilo za finale.  Po kriterijumu PO sam u prvih 5 ali to nije odlucujuce. Samo nastavite dalje, kome se ne svidja, ne mora da igra.  Uvek ce biti dovoljno nas koji uzivamo u kvizu i turnirima. Pozdrav takmicarima i organizatorima i zahvaljujem se na lepom druzenju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Yo!!!:)))

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
SonyEricsson K510I
Cestitam pobedniku na osvojenom turniru. Organizatorima cestitke za ulozeni trud i vreme. Desila se greska, pa sta?Samo onaj ko radi, moze da pogresi. Ostali nalaze mane. Bio sam 31.  i malo je falilo za finale.  Po kriterijumu PO sam u prvih 5 ali to nije odlucujuce. Samo nastavite dalje, kome se ne svidja, ne mora da igra.  Uvek ce biti dovoljno nas koji uzivamo u kvizu i turnirima. Pozdrav takmicarima i organizatorima i zahvaljujem se na lepom druzenju.

Bravo... Smile
Upravo tako, kome se ne dopada, ne mora da igra.
IP sačuvana
social share
...I gde nas nema - nije nas ni bilo. I gde smo slabi - ostaćemo uvek!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Omere i ostali cemu te teorije zavere i sabotaze? Nagrade su ionako bile simbolicne tako da ne verujem da je mogao da postoji neciji interes da to namesti. Kome treba album sa slicicama i dvd komplet koji moze da se kupi na svakom kiosku? Uostalom i sam kviz je vrlo dinamican i nepredvidiv tako da zahteva osim dobrog opsteg obrazovanja, i dobru skoncentrisanost i "brze prste" sto nikome ne garantuje sigurnu pobedu i sto ga i cini tako zanimljivim. I ja sam uspevao da bez problema pobedim ljude koji su igrali preko 3000 partija i imali odlican rejting a isto tako sam gubio od ljudi sa manje partija i nizim rejtingom ?
Na kraju krajeva 762 ucesnika na ovom turniru je vise od posete na mnogim nasim prvoligaskim stadionima, tako da opet dajem sve pohvale organizatorima i nadam se da ce jos vise ljudi da igra ovu igru. Nadam se da cete svaki put bar jednom mesecno da organizujete ove turnire pa i da privucete neke jace sponzore koji ce da daju neke bogatije nagrade zbog kojih cemo sa razlogom da kujemo teorije zavere ako izgubimo. Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Znaci svih 6 partija odigram tako lagano, imao sam u svakoj vise nego njih dvoje zajedno, posle dodje neka glupa partija i 2 lika koji stvarno ne znaju sport i ja izgubim zbog takvih uzasa nekih...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Wildfire S
Cestitke pobedniku i finalistima. Smiley

Jeste ono u prvoj partiji bilo iznenadjenje, ali treba oprostiti tu gresku, ipak su svima bila pitanja iz iste baze, nisu nekome dosla pogresna pitanja, a nekome dobra.

Dovoljno smo imali partija jos. Medjutim ja sam jednom bio drugi, jednom treci. Tad kad sam bio treci (to je vec bilo u zadnjoj partiji) neki takmicar je super znao, ja malo bio zbunjen i izgubljen zbog plasmana, jurio prvo mesto, kulu, itd.. nisam uspeo i to je to.
A kad sam bio drugi, zamalo da budem prvi, odlucila je cista sreca Smiley ovoga puta je nisam imao...
Isti broj poena smo imali jedan lik i ja, a treci, sa malo poena, je ipak odlucio da napadne kulu mog protivnika s kojim sam delio prvo mesto, a ne moju, tako da se ovaj odbranio i ja sam izvisio za finale.

A i da sam se plasirao u finale ne verujem da bih nesto uradio, nije mi islo danas uopste i jednostavno neki mnogo bolje znaju Smiley Svaka cast ljudi.  Smile

Primetio sam da je opet ataman izvisio zamalo (31.),  kao prosli put, sa impresivnih 8339 Poena za Odgovore, ali steta sto se oni ne gledaju uopste, nego broj pobeda i rusenje kula, pa tek onda odgovori ako se broj bodova iz prve dve stavke kod dva igraca skroz poklopi.
Zatim, u finalu, kod prve runde, kao postoji neki zreb, ali on ne dodeljuje najbolje plasiranom u kvalifikacijama (suncokretenu) najlakseg protivnika, nego u ovom slucaju najtezeg (?) thezmaja sa 8359 PO (i 5 odigranih igara, ne znam zasto).
Po meni snaga protivnika se ogleda u tome kako on odgovara, a ne koliko je imao srece sa osvajanjem teritorije od nekih tamo slabijih protivnika.
U drugoj rundi suncokreten je ponovo naleteo na fenomenalnog takmicaru ako se gleda znanje odgovora, na balthazara. Jedan je morao da prodje dalje, ne sumnjam da je zasluzeno, ali kazem nazalost suncokreten je dobijao najteze protivnike, umesto najlakse.

I moze li SF ili neko da mi objasni zasto je neko imao na kraju u kvalifikacijama 5 odigranih igara, da li je njima pukla veza ili sta, nisu uspeli da zavrse partiju u predvidjenom roku?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Blago onom ko prvi do njega.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung S8000 jet
Cestitam pobednicima i porazenima, svi imaju pravo da se ljute, najjaci se uvek najvise ljute  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 417
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Cestitam pobednicima i porazenima, svi imaju pravo da se ljute, najjaci se uvek najvise ljute  Smile Smile Smile

bravo stevo  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.146 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.