Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:08:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sportska dijeta  (Pročitano 25350 puta)
25. Jul 2010, 09:42:57
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
eh ovako ...molim za komentare i misljenja  Smile
juce dobih dijetu koju koriste sportisti pred neka takmicenja da bi na brzinu izgubili 5 do 10 kilograma  Smile
necu mnogo okolisati , napisacu po danima sta treba jesti a vi mi recite vasa misljenja  Smile
unapred zahvalna  Smile

1. DAN -kuvana jaja (samo kuvana , ne pecena )
2.DAN- samo voce (naravno bez banana)
3.DAN -mlecni dan (bez punomasnog sira, bez pavlake )
4.DAN -povrce (sirovo ili bareno tek blago posoljeno)
5.DAN-posetite omiljenu pekaru(bukvalno sve vrste testa se mogu jesti )
6.DAN-samo meso (najbolje kuvano, ali moze i przeno na vrlo malo masti ili rostilj)
7.DAN- bukvalno sve (rucak kompletan ,hleb, i dezert)

za sve dane
*zabranjeno je jesti grasak i pasulj (zbog tezeg varenja)
*hrana po danima je neogranicena tako da se moze jesti i posle 6 . recimo to meni odgovara jer sam uvece najvise gladna.
*kafa se moze piti slatka ko je takvu pije
*izbegavati slatke gazirane sokove i alkohol jer su visoko kaloricni , piti cistu vodu , cedjeno voce ili limunadu bez secera
*nikako ne drzati ovu dijetu duze od 2 nedelje. ako je potrebno jos drzati dijetu posle 2 nedelje napraviti razmak od nedelju dana .

Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Sensation
Meni se ova dijeta ne svidja uopste! Mozda ces i skinuti neki kg na brzaka,ali ces posle sve to duplo vratiti vrlo brzo. Ovo ti je bre izgladnjivanje,jer ti dok stignes do onog dana kad je meso ima da crknes  Smile U stvari ovde ni ne vidim kako mozes uopste ni da smrsas jer sve sto izgubis za prva 4 dana nadoknadis u ostala 3...

A i malo je glupo,jedes 4 dana mleko,jaja,voce,povrce,mucis se a onda 3 dana sine udri sta stignes!!  Smiley 1

Ne valja ovo...

Edit: Vrlo bitno,povrce,jaja,mlecne proizvode smes posle 6 ali pekaru,dezert,voce i ostalo nikako ne smes!!! To ti je laz,odma da ti kazem,metabolizam se uvece usporava i samo se lepi za stomak to sto pojedes  Smile
« Poslednja izmena: 25. Jul 2010, 13:21:34 od malkin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
malkin , vidis zato sam i stavila ovu dijetu na razmatranje  Smile
inece ovo mi pricala cura koja je atleticarka pa je njoj trener preporucio  Smile

mala kaze da je i njena keva drzala ovu dijetu i uspela mnogo da skine . e sad o bumerang efektu nije bilo ni reci  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Јебем ти дијете и ко их измисли!


Сандра смањи уношење хране, значи једи мање што иначе нормално једеш и пази да увече не једеш јаку храну узми неке чорбице или тако нешто лагано и што је најбитније да би трошила виша активирај се! Значи ако не можеш да спортујеш иди шетај се једном двапут трипут дневно колко год можеш да се лепо презнојиш и временом ће то све отићи. Чиста математика и чиста логика.


Ево код мене то ради Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
@EC ti si muskarac vama je daleko lakse zbog konstitucije da gubite kilograme  Smile
sem toga redovno ides na sport a ja to ne mogu...
ne znam da li se pod sportom moze podrazumevati po sat dnevno setnje ? mada sam i sada ogranicena jer je lose vreme  Smile

da li su ona 3 dana jace ishrane mozda protiv teza ostalim danima gde se izgladnjuje ?
a moze se jesti i uvece  Smile
ili mozda da se dani nekako izmesaju ... Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Нема то везе мушко женско. Ево моја мати има шроблема са каменом у жучи ваљда и већ неко време је променила исхрану пошто има гомилу ствари које не сме да једе и на то је додала дневно пар километара шетње рецимо пешке оде до куме ил тако негде + преподне једном двапут до продавнице и то је Сандра све. То исто можеш и ти, није то ни близу овоме што ја радим јер се ја физички израбљујем, ал ето и ти можеш да одрадиш једну добру шетњу дневно уз редуковану исхрану и мало да отрпиш глад и то је то. Моја мати скроз скресала килажу сад изгледа одлично, значи да делује.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Sensation
Ma batali to rekla-kazala(od tih kao dugarica)...jebes sve to,evo ti predlog pa ti vidi ako mozes ovako da radis,skinuces kilograme a nema bumeranga:

napomena: Trebalo bi da jedes 5 manjih obroka,ali nemoj da ih preskaces,sad si kuci pa imas vremena i mozes to da ispostujes

Dorucak: Tost hleb(dva dvopeka,paradajz ili krastavac,100g sunke,solja jogurta)
Uzina (2 sata posle dorucka) voce-dve jabuke ili 2 pomorandze...breskve,kruske...nebitno

Rucak(dva sata posle uzine) 150g belog mesa(ili juneceg,teleceg,cureceg,riba) sa salatom,kupus,paradajz,krastavac......Bez hleba(znaci ni tost)
Uzina(opet posle dva sata) isto opet voce

Vecera:  isto kao rucak samo 100g mesa...ili mozes jaja,sir,tunjevinu

Eto,da kazem da doruckujes recimo u 12...znaci vecera ti je u 20h sto je taman da ne budes gladna do spavanja...eto probaj ovo.

Cilj ove dijete(rezima ishrane) je da nikad ne budes gladna,tj da jedes na svaka dva sata,odrzavas standardnu brzinu metabolizma i na taj nacin izbegavas bumerang efekat kad pozelis da prestanes sa dijetom.
Bilo bi pozejno i da ubacis neku aktivnost,neku setnjicu recimo,svaki dan...(najbolje bi bilo ujutru na prazan stomak)

Jebiga,znam da ti imas i brdo drugih obaveza,ali ako mozes ovako bilo bi ti super Smile
« Poslednja izmena: 25. Jul 2010, 13:47:26 od malkin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
sve tacno ...medjutim ja sam malom bebom ne mogu tako u setnje kao tvoja mati. sad pada kisa, tako ce danima kud cu ja ? Smile...

a i visoka sam skoro pa metar i sumska jagoda pa se svaki kilogram vidi kao da je 5  Smile

redukovala sam ishranu , na minimum, ubio me bog ako lazem , i za mesec dana samo 5 kg...a sad stoji  Smile...


evo kako izgleda moj dnevni meni

dorucak ..jedna vocka ali jedna bukvalno

rucak..sta god da je od kuvanja , izvadjeno pre zaprske , bez hleba , ako ima i jedno parce mesa

vecera -nema je
mozda pojedem neku vocku pre 18h i to je to  Smile

kuvam sve na minimalno ulja. przim meso kao na rostilju,ne jedem pohovano , ne jedem masno ...

strasno sam gladna , i ovo mi jako sporo ide  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Малкине ми смо Војвођани, не волемо кад нам неко мери храну поготово месо Smile



Сандра све је то ОК и та исхрана и то, али основ слабљења је трошење вишка! 

Не знам дал има овде неко стручнији да ти каже колико се троши пуким гладовањем а колико физичком активношћу (ето шетњом, не мора ко ја неко ринтање). Сигуран сам да је разлика огромна. Знам да имаш сад тог бебца кући ал види пробај да искомбинујеш некако дал ујутру што рече Малкин на гладан стомак једно пола сата - сат брзог ходања да се лепо ознојиш или послеподне исти фазон и ето не мора баш сваки дан нек буде 3-4 пута недељно довољно је.

Дакле врло једноставна ствар, уносиш мање хране а доста тога трошиш и то је то. Кад једеш више него што потрошиш гојиш се као што се мени десило, кад си редовно активна сигурно ћеш потрошити то што поједеш, а ако потрошиш више нег што поједеш троши се вишак који имаш. И не треба ти никакво мерење и премеравање битно је да сама знаш да једеш мање а да трошиш тај вишак неком шетњицом и то ти је то.

И не мораш чак ни да се држиш тог распореда ко пијан плота. Ево ја пре неки дан за вечеру накоко се пице девојка правила јебига допустио сам себи а и неће ми ништа бити пошто после опет настављам истим темпом и трошим свој вишак. Исти и ти, полако лагано и видећеш да ће бити резултата само прво искомбинуј некако да можеш бебу да оставиш са неким бар на један сат не мора више.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
izgleda da cu morati da angazujem mamu ...bar jedan krug po detelinari da odsetam  Smile

hvala  Smile

malkine ...joj pa ne mogu ja to tako na merenje ...jbg nisam sama , ujutro frka kod mene , frka za rucak ... kao u svakoj kuci ...ipak mnogo ti hvala  Smile


ventualno da ovu dijetu sacuvam za finalnih 5 kg  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:08:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.