Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:59:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spektakl Pederluka  (Pročitano 7030 puta)
03. Sep 2007, 02:22:40
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Najmanje 30.000 pedera, prema našim proračunima, dolazi na „Evrosong" u Beogradu 2008, jer je to najpopularniji gej događaj u svetu. U Helsinkiju je ove godine bilo 15.000 pedera, koji su uz slavlje pratili „Evrosong" po ulicama grada uz video-bimove, a sledeće će beogradski Trg Republike biti u duginim bojama. Tolike strance policija će morati da zaštiti, inače će država plaćati tri miliona evra po pretučenom pederu - najavljuje gej aktivista Boban Stojanović ekskluzivno za Press.

Gej hoteli

Imajući u vidu kako je neslavno prošla prva „parada ponosa" u Beogradu, kad je oko 1.000 navijača i „obrazovaca" pretuklo nekoliko gej osoba s objašnjenjem da spreče „nemoral" i „pojavu lezbijstva", situacija je prilično neizvesna.

Zoe Budaković iz „Kvira" potvrđuje da će gej pokret iskoristiti „Evrosong" kao povod za drugi srpski „prajd".

- Na prajdu 2001. godine bilo nas je mnogo manje nego fašista i tukli su nas svi redom, od huligana do policije. Ako povod bude „Evrosong", vlast će morati da razmisli. A niko ne zna kako je biti jedan dan u koži gejeva i lezbijki. Kriješ se u kafiću, pričaš tiho, ne smeš nikog da dodirneš, a ulica uvek deluje preteći - žali se Zoe na društvo u kojem je nasilje prema gej populaciji legitimno.

Boban Stojanović najavljuje da su im već stigle ponude od gej populacije iz Austrije i preporučuje državi da se opameti i dobro naplati „Evrosong".

- Publika koja bodri izvođače je sve go pederluk i prosto je tako. Zato, da smo pametni, proglasili bismo na tri dana gej kafiće, gej klubove i gej hotele. Šta nas briga da li je neko peder ili nije, važno je da troši pare - kaže Stojanović i obećava da će biti u prvim gej redovima.

Vladimir Šavija, vođa „delija", pak, tvrdi da nema šanse da se gej parada održi u Beogradu.

- Napašćemo svim sredstvima, ma nema tu priče, to je bolesno i mi nećemo mirno gledati da se tako nešto dešava u našoj zemlji. A šta ćemo uraditi, videćemo - tajanstven je Šavija.

Smrtna kazna


Predsednik „Obraza", istoričar Mladen Obradović, kaže da je sa tačke gledanja pravoslavlja homoseksualizam jedan od najgorih grehova i najveća izopačenost.

- Ako se neko usuđuje da još i promoviše svoju nastranost, to dovoljno govori o njegovoj prisebnosti. Mi smo narod s abortusima i belom kugom na grbači i sad nam još fali da masovno krenemo u pedere - kaže Obradović, za kojeg nije agresija kad se brani nacionalni identitet naroda.

Obradović tvrdi da niko od „obrazovaca" neće ići od kuće do kuće i proveravati da li je neko nastran, ali neće ni dozvoliti da se promoviše „nešto što je zlo i naopako".

- Ako homoseksualci nemaju srama, biće sprečeni kao i 2001. godine. Po zakonopravilu svetog Save za polne izopačenosti i homoseksualizam bila je predviđena smrtna kazna, jer se tada vodilo računa o duhovnom zdravlju nacije - izričit je on.

Predrag Simić, poznatiji kao Sima Srbija, vođa navijača Partizana, tvrdi da „parada ponosa" u Beogradu ne može da prođe.

- Ne kažem da treba da ih tuku po ulici, ali nisam za takvu vrstu tolerancije. Te seksualne nastranosti treba da budu daleko od javnosti. Nemam ništa protiv da spavaju i sa kanarincem ako im je volja, ali ne i da to javno ispoljavaju - kaže Sima Srbija, koji se nada da nam je društvo dovoljno zdravo da „tako nešto ne dozvoli".

- Ja čak imam i druga koji ima takve sklonosti i kažem mu otvoreno da je bolestan, ali mi ne smeta da se družim s njim. Ipak, ne znam kako bih svom sinu objasnio šta je to gej parada i ko su ti ljudi. Zato bih tog dana izbegao da idem u grad - tvrdi Sima.

Peđa Azdejković, urednik veb portala „Kvirija", pridružuje se Siminom bojkotu.

- Ne bih otišao na srpsku gej paradu, jer kao gej neću da rizikujem svoje lepo lice i svoj život zbog pedera u Srbiji. Oni su kukavice i ne zaslužuju da se neko drugi bori za njihova prava, a ja sam se za svoja prava izborio - kaže Azdejković.

- Ljut sam na gej populaciju u Srbiji jer njih ništa drugo ne zanima osim seksa. Srpski pederi vode se devizom: super bi bila naša prava, ali da ne mrdnemo dupetom - ogorčen je Azdejković.

Gej parada na Skenderiji


Posle Hrvatske i Srbije, gej parada će sledeće godine biti održana u Sarajevu oko 28. juna. Iako se to moglo čuti, parada definitivno neće biti održana na Baščaršiji, jer kao mesto tradicije ne trpi takve manifestacije, pa se razmišlja o Trgu oslobođenja, Trgu BiH i Skenderiji. Najvećom pretnjom učesnicima skupa smatraju se vehabije i navijači Železničara i Sarajeva, dok su političari vrlo kritični ili skeptični.

izvor: Press
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
"Mooooolitva... "  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia onaj veliki
Ko o cemu BG o pederluku... Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
I-mate 30 Pro
Bice Problema,Bice Dobrodoslica
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ako dolazim, poneću bokserske rukavice
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ko o cemu BG o pederluku... Smile

ne znam ko je ovde opterecen mosnicama, sto ljudskim sto zivotinjskim Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia onaj veliki
Sve u sluzbi nauke... Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
bolje za njih da ne dolaze,dzabe ce da liju krv,ako je neko tupson onda je tupson,i ako misli da je homoseksualnost bolesna i izopacena njegova stvar,nikakva manifestacija nece da promeni stvari,em je nasa policija "na nivou",odlazu garant.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
I-mate 30 Pro
Srbija Srbima

Spremicemo toplu Dobrodoslicu
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Kako ste brutalni ... ccc ...  Smile

Citat
inače će država plaćati tri miliona evra po pretučenom pederu - najavljuje gej aktivista Boban Stojanović ekskluzivno za Press.

3 million euros - a very nice yacht that will extend your penis a few centimeters
1 beaten up homo - priceless

.... and you don't even need a Mastercard.
« Poslednja izmena: 03. Sep 2007, 18:03:36 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:59:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.