Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:45:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spec Ops: The Line  (Pročitano 21503 puta)
28. Jun 2012, 02:00:03
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
Browser
Chrome 20.0.1132.3
mob
Motorola 
ovo će biti pamćeno kao jedna od TOP 10 očajnih igara !!!




Odigrao,drhtavim rukama podigao čist sistem i 3 stotinke kasnije (poslednjim atomima snage) lupio po dugmetu "Delete" !!!   Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
Još uvek ne mogu da verujem u kakvo sam brontosaurusovo govno ugazio skinuvši ovo.Ne mogu,čak,reći ni da je smešno,čak nije ni tužno...ovaj trend štancovanja totalnih nebuloza koje imaju smisla kao da ih je izmozgao neko na lošem,zaista lošem LSD-tripu postaje zastrašujući.Ovo je jedna od onih igara posle koje se čoveku igranje ogadi na duže staze.
Kopka me samo koliko će vremena proći pre nego što ozbiljniji kritičari ovo nazovu - totalnim idiotlukom.Klasično trči-čučni-uklizaj iza zaklona napucavanje kod koga se ni nakon dobra 4 sata ige ne zna šta igrač tu uopšte i traži.Siromašan izbor oružja i modova paljbe,nema puzanja,nema mnogo taktiziranja,nebulozna priča u kojoj je igrač poručnik-retard (,a ne čovek pred teškim dilemama,kako je to PR-služba pokušavala da predstavi),očajne cut-scene ("podrhtavajuća vizura"),ček-point sistem koji igrača prinudi da iznova i iznova umire od dosade buljeći u pomenute,bag koji onemogućava preskakanje istih....
Pominjem i 3. put - priča je N.E.B.U.L.O.Z.A (,a hvale se i sa " Blazing MP" !?) !!!
Zaobiđite ovo po svaku cenu , od ovoga "boli igračka duša" ...
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2012-06-28_092112.jpg
(316.29 KB, 1366x768)
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
 Ne kapiram ti post Mrgec...Mislim, imam ono otprilike ali ne i tačno šta si hteo da kažeš Smile Smile

 A što se ove amerikansko-pomijarske patrijoštine od igre tiče..Da se ne ponavljam:

Odustajem od svega gde ima američkog proseravanja tipa Spec Ops: The Line i slična đubreta-da ne nabrajam sad..
 Usput, odigrao sam Demo i jedva izdržao 2 minuta.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
odlicno da sam ovo procitao, za malo da je skinem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Motorola 
Zaista ne kapiram krelce koji su ovu igru napravili...Nakon totalno dosadne/monotone single play kampanje (za koju su,valjda,mislili da ju je scena-dve prženja ljudskih tela belim fosforom anulirala) i završetka nakon koga se igrač oseća kao pavijančina,neko očekuje da se taj isti isceđeni/smoreni i poniženi igrač prihvati i MP-a ?
Ovde igrač vodi retarda koji (suprotno sasvim jasnim naređenjima koje je dobio) tvrdoglavo gura iz nivoa u nivo,ubijajući čas jedne,čas druge ,a potom (razvaljen "grižom savesti") svu krivicu svaljuje na lika koga čuje samo preko radio talasa i nastavlja dalje da bi ga rokn´o (pri tome ubijajući nove gomile jednih i drugih) !?
Ako je istina da je ovo pravio švapski studio,onda me "intelektualni momenat" priče i ne čudi mnogo.
« Poslednja izmena: 30. Jun 2012, 16:59:20 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Zaista ne kapiram krelce koji su ovu igru napravili...Nakon totalno dosadne/monotone single play kampanje (za koju su,valjda,mislili da ju je scena-dve prženja ljudskih tela belim fosforom anulirala) i završetka nakon koga se igrač oseća kao pavijančina,neko očekuje da se taj isti iseđeni/smoreni i poniženi igrač prihvati i MP-a ?
Ovde igrač vodi retarda koji (suprotno sasvim jasnim naređenjima koje je dobio) tvrdoglavo gura iz nivoa u nivo,ubijajući čas jedne,čas druge ,a potom (razvaljen "grižom savesti") svu krivicu svaljuje na lika koga čuje samo preko radio talasa i nastavlja dalje da bi ga rokn´o (pri tome ubijajući nove gomile jednih i drugih) !?
Ako je istina da je ovo pravio švapski studio,onda me "intelektualni momenat" priče i ne čudi mnogo.


 Smile Smile Smile Smile sjajan kriticar Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Motorola 
Hvala Baki,ali ja sam samo tip rođen u Srbiji (= bio na frontu) kome (za razliku od kritičara iz "Rock,Paper,Shotgun-a") nije potrebna kompjuterska igra da bi znao da je rat teška pi***rija.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Da li si ti igrao istu igru kao i ostali Torivoje?

Ja jos nisam, ali mi je na listi. Svi koji su je igrali kažu da je priča (sa obzirom da je pucačina) super i da je baš suprotna od američkog džingoizma. Da nema veze sa njihovim patriotizmom, već da ima tešku kritiku prema njihovom vojnom kompleksu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Motorola 
Da li si ti igrao istu igru kao i ostali Torivoje?

Ja jos nisam, ali mi je na listi. Svi koji su je igrali kažu da je priča (sa obzirom da je pucačina) super i da je baš suprotna od američkog džingoizma. Da nema veze sa njihovim patriotizmom, već da ima tešku kritiku prema njihovom vojnom kompleksu.

Koji su to svi ostali ? Pripadnici naroda čije oružane snage čine tzv. "koaliciju voljnih" ? Izvini,ali moji su izvori informisanja poprilično širi (i verodostojniji) kada su spoljnopolitičke teme u pitanju od izvora sa kojih se obaveštava 95% pomenutih.Već napisah u prethodnom postu da ne mora igra da me uči da je rat sranje.
Pročitaj malo pažljivije sve što napisah (,a ja tu ni ne pomenuh jenkijevsko "ja-pa-ja",jer me za to u igrama boli briga ako igra valja) , potom odigraj igru u cugu (trebaće ti dobrih 6-7-8 sati zbog bagova) ,a onda možemo da popričamo.
Što se "namere" da se napravi igra koja ima izraženu kritičku notu tiče - reci mi,veruješ li,zaista,da bi ekipa koja pravi kompjuterske igre (da ne kažem - pucačine) sama sekla granu na kojoj sedi ogadivši igračima igranje kao vid zabave (osećaj gađenja je priznao čak i recenzent sa "R,P,Sh" -na ,jedino što se meni zgadilo što sam na budalaštinu utrošio par sati života) ? Apsolutno sam ubeđen da je do PR-spinovanja u smeru "auto-kriticizma" došlo tek pošto su sve slepili u celinu i ukapirali koje su sranje napravili.Da budem precizniji,pokušavaju naknadno "tužnim notama" prikriti neuspeh.
« Poslednja izmena: 02. Jul 2012, 02:01:56 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Svi ti ostali su ljudi na drugim forumim na kojim visim. Npr. /v/ na 4chanu, tamo se skupljaju seronje iz celog sveta, ne samo ameri. Ja ne mogu još ništa da komentarišem, niti mišljenje da formiram, ali SVI tvrde da što se tiče pucačina, pogotovo ovih modernih vojnih, da ima definitivno najbolju priču do sada.

Inače da, mislim da bi kompanija namerno napravila igru koja pljuje po vojsci, jer se svima, čak i onima što maštaju da će biti Marinci kad odrastu, smučile priče kakve podmeću CoD, BF, Homefront i slične igre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:45:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.