Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 21:17:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Solarna joga  (Pročitano 78935 puta)
Ucesnik diskusija


[URL=http://img24.imageshack.us/my.php?image=solar

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 157
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ahaaaa  Smile, nego šta je to "MENTALNI i JAK UM"? Da li postoji nementalni i slab um? Smiley 1

To ti zaista sad nije bitno, naj bitnije ti je da pocnes raditi sungazing ili solarnu meditaciju sto pre ako hoces da ojacas um, ali i telo da ti ni jedna bolest ne moze nista!

 Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!Edit by Anea: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Meni je jako važno da znam šta je to "MENTALNI i JAK UM". Ko ne zna nek se ne javlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


[URL=http://img24.imageshack.us/my.php?image=solar

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 157
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Meni je jako važno da znam šta je to "MENTALNI i JAK UM". Ko ne zna nek se ne javlja.

Tebi nije stalo iskreno da radis sungazing nego da provocirs... jel da hemarikone?   Smile

 Smile

« Poslednja izmena: 29. Okt 2009, 22:11:53 od cybermikan »
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!Edit by Anea: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Verujem ti da nije, ali se ne slazem sa tim da ne moze biti, jer se upravo iza velikog broja dalekoistocnih metoda meditacije kriju veoma opasne i destruktivne sekte, zato sam te pitao za sungazing,jer mi se upravo HRM ucinio kao jedan od "gurua" koji ce spasiti svet i sl...
¸

U ovom slučaju se možda ne radi o sekti, bar ne za sada. Sekte su organizovane, imaju svoje centre delovanja i materijalno su obeubedjene u meri koja je potrebna za održavanje grupe na okupu. Višak novca se po pravilu preliva centralnoj fuguri sekte, guru ili učitelj, koji je po pravilu harizmatična ličnost. Neki pokreti su se održali u Srbiji na desetine godina ali obično nestaju sa svojim centrom kristalizacije, guruom. Ono što je interesantno da jednu od sekti za koju znam da postoji još od 1970-tih godina vodi diplomirani psiholog. Da bi postao sekta sungazing bi morao da usvoji odredjenu doktrinu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


[URL=http://img24.imageshack.us/my.php?image=solar

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 157
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Verujem ti da nije, ali se ne slazem sa tim da ne moze biti, jer se upravo iza velikog broja dalekoistocnih metoda meditacije kriju veoma opasne i destruktivne sekte, zato sam te pitao za sungazing,jer mi se upravo HRM ucinio kao jedan od "gurua" koji ce spasiti svet i sl...
¸

U ovom slučaju se možda ne radi o sekti, bar ne za sada. Sekte su organizovane, imaju svoje centre delovanja i materijalno su obeubedjene u meri koja je potrebna za održavanje grupe na okupu. Višak novca se po pravilu preliva centralnoj fuguri sekte, guru ili učitelj, koji je po pravilu harizmatična ličnost. Neki pokreti su se održali u Srbiji na desetine godina ali obično nestaju sa svojim centrom kristalizacije, guruom. Ono što je interesantno da jednu od sekti za koju znam da postoji još od 1970-tih godina vodi diplomirani psiholog. Da bi postao sekta sungazing bi morao da usvoji odredjenu doktrinu.

Potpuno se slazem i sad kazem javno sungazing nikada nece niti moze biti sekta niti usvojiti odredjenu fiktivnu doktrinu! Mi imamo odredjena najprostija pravila koja ako postujemo cemo imati najbrze i najjace rezultate od same prakse, takodje imamo odredjen vremenski aspekt benefita tj. u kom se minutu ili za koliko minuta se sta dobija i oslobadja sungazingom... ali doktrinu nemamo niti je mozemo imati!

SunGazing je individualna praksa koju moze da radi svako a bez npr. da neko drugi to zna, moze se takodje svima pricati, no to je licna naucna praksa koju radis sam za sebe kod svoje kuce i jednostavno uzivas u benefitima!

 Smile
« Poslednja izmena: 29. Okt 2009, 23:37:39 od cybermikan »
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!Edit by Anea: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Neko me se zaželeo?
IP sačuvana
social share
Biti il ne biti i nije neki izbor!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


[URL=http://img24.imageshack.us/my.php?image=solar

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 157
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
182. dan (jutro i vece) 07. Oktobar 2009. god.
15 minuta i 20 sekundi ujutro i 15 minuta i 20 sekundi uvece.  Predivan uradjen sungazing ujutro sa terase a uvece sa ulaznih vrata koja su okrenuta prema severo -zapadu. Kada sam zavrsio sa gledanjem u sunce i drzao zatvorene oci video sam kao neke crvene energetske zle zmijske oci koje su me gledale, imao sam osecaj da ce me progutati ali da ih je nesto drzalo i nesto im jace branilo da to urade. Za divno cudo videci takav prikaz u opste se nisam uplasio… samo sam se iznenadio sto vidim to sto vidim i shvatio sam da sam tog momenta pobedio strah koji sam imao od nepoznatog ali I od zmije. Na jelovniku: Preslatko Sunce, solarna voda, i malo caja.

183. dan (jutro i vece) 09. Oktobar 2009. god.
15 minuta ujutro i 15 minuta i 50 sekundi uvece. Ovde bih zeleo navesti dozivljaju iz oba puta gledanja jer su mi zaista impresivni. Kada sam drzao zatvorene oci ujutro sam video ljubicasti kruzic koji se sirio I skupljao I svaki put kad se skupio, ispustao je kao neke varnice. Uvece sam video ogromno crvenilo i kao da su se formirali neki energetski oblici. Bilo je predivno!

21. 10. 2009. Dopunjavanje energijom od 21 minut jer je Sunce zaslo za horizont pa nisam uspeo odraditi dalje. Dakle, dopunjavanja kada ne stignete uraditi vas redovan sungazing ne racunate nikad u vreme, to neka vam je samo na dopunjavanje energije. Propusti u danima su radi izuzetno loseg vremena!

184. dan  (popodne oko 14:30h) 27. Oktobar 2009. god.
UV je na 2 i sigurno je za sungazing i uzivancija za oci, telo i duh moze poceti! 31 minut sungazinga. Posto je zimsko vreme i moze se gledati u sunce kada je UV na 2 ili ispod 2, pristupio sam svom sungazingu i punjenju energijom cim se sunce pojavilo iz oblaka. Sunce je bilo malo jace pa se tada preporucuje gledanje na vise nacina, vi izaberite koji vam nacin najvise odgovara. Mozete drzati ruke iznad vasih ociju i glave i kroz prste gledati u sunce, mozete uzeti neki belu providnu tanku tkaninu (gazu) I gledati kroz nju… za mastovitije sungazere mozete si napraviti naocare od gaze i kartona, moj nacin sungazing kada je malo jace sunce je da gledam kroz prste ili kroz krosnju drveca. Posebno za one koji su na manjim minutama preporucujem da gledate kroz krosnju drveta i “podesite” sunce kako vama odgovara da vam ulazi kroz oci.

28. oktobar 2009. god. Oko 10h UV je na 0 i uradio sam 15 minuta dopunjavanja suncevom energijom, jer je sunce pobeglo iza oblaka i napustilo me je! Bio sam malo razocaran sto necu moci dalje gledati, uracunati svoje vreme I naravno jacati um, telo i duh, ali isto tako i imunitet dalje, mada sam sada vec 1 milion posto siguran da ce me obici ova svinjeca gripa i bilo koja druga bolest ipak imam u vidu jacanja imuniteta do te mere da mi nista spalja ne moze nauditi da budem nad covek!
185. dan 30. Oktobar 2009. god.
31 minut i 10 sekundi konacno idemo dalje…. Konacno dosezemo sledeci nivo! 11h je  UVje na 0 i sigurno je za sungazing I danasnja doza punjanja moze da pocne…. Cool! Predivan sungazing sam odradio sa svoje terase u sungazing majici i sortsu, e ovo je bilo previse za stariju komsinicu koja me je videla kako gledam u sunce i krstila se cesto ponavljajuci neke molitve (nisam cuo tacno sta da bih napisao pa cu to izbeci), dakle nije mogla izdrzati i onda je glasno upitala ne znam samo koga jer je bila sama na terasi: Pa dobro zar njemu u opste nije hladno ja sam se smrzla? Kako moze 30 minuta stajati tako mirno i gledati u sunce po ovakvom vremenu u tim kratkim pantalonama i toj majici? Samo sam je iskulirao I nastavio dalje gledati jer ne  volim da me neko prekida…. Kada sam kasnije isao u prodavnicu tako u sortsu i kratkoj majici (ne da bih izigravao neku budalu jer hladnocu u opste ne osecam a lice i celo telo mi sve gore od toplote i prijatne uzarenosti posebno u obrazima)… pa mi smeta ako se obucem jace posto sav zracim toplinom i slusam samo svoje telo! Dakle, pitala me je kako mi nije hladno i kako se ne bojim da cu se prehladiti? Odgovorio sam joj da je to zato sto u opste moje telo ne oseca hladnocu i da mi je cak prijatno tako setati po kuci i napolju. (To je moje licno iskustvo ne mora biti za svakog ko radi sungazing tako)…  I rekao joj sto se tice bolesti da se ne mogu razboleti jer osecam kao neki energetski omotac oko sebe koji je u stanju zastiti moje telo od bilo kog spoljnaog i unutrasnjeg uticaja.

186. dan 31. Oktobar 2009. god.
31 minut i 20 sekundi predivnog sungazinga! Sungazing sam uradio oko 13:30h kada je UV bio na 0 i sunce prijatno za oci. Nasao sam novo mesto za sungazing u ovo doba dana, i novog drugara da nisam sam kada radim sungazing, to je moj predivni brat drvo u dvoristu kroz cije krosnje se sunce probijalo puneci me svojom energijom kroz oci. Zaista je divno raditi sungazing i imati svoj licni tjuner za podesavanje primanja suncevih zraka kroz krosnju drveta taman koliko ti je to dovoljno za oci, samo se pomeris malo levo ili desno i nastelujes taman koliko ti je dovoljno sunceve svetlosti a da ti ne smeta za oci vec da ti je sve prijatno i sa uzivanjem. Nakon zavrsenog sungazinga pored drustva brata drveta Smile video sam mnogo plavih krugova koji su igrali na sve strane praveci razne figure… predivno!!!

187. dan 01. Novembar  2009. god.
31 minut I 30 sekundi! Ekstra sungazing pored mog drvenog brata, I kroz njegove ruke  Smile WoW, toplota mi je sve jaca i jaca u obrazima posebno, nije mi hladnoiI ne osecam fluktacije vremena, energetski omotac oko mene je sve veci i sve jaci da nekada ljudi u autobusu se sve guraju oko mene posebno samo da me dotaknu jer osete energiju koja izvire I zraci iz mene. Ne morate biti nesto posebno mudri da biste to shvatili I razumeli tj. Prometili kako se svi hoce “ogrebati” bar za malo energije koja izvire iz mene. Kada sam pre neki dan imao tretman masaze stariji covek mi je platio 2 tretmana jer nije hteo da stanem sa masazom koja mu je prijala za telo, svo vreme je govorio kako je osecao neke trnce I tolplotu da izviru iz mojih dlanova, rekao mi je sto sam ja i sam znao da imam neverovatno jako energiju i da mu to jako prija da samo nastavim da radim dalje… naravno taj dan sam uzeo duplo vise para nego obicno I stekao redovniju musteriju koja ce me preporuciti dalje. 


Smile

Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!Edit by Anea: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Pet škola ne radi zbog novog gripa
...
briga me za sve....
ja sam pravi SunGazer !

Zaista?
IP sačuvana
social share
Biti il ne biti i nije neki izbor!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Upozoravao sam vas ali nije vredelo. Temu zakljucavam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Apple iPhone SE 2020
Sa FB:

Citat
GLEDANJE U SUNCE VODI KA SLEPILU"

06. FEBRUAR 2014

Prosle godine (2013) pocela sam se interesovati za zdravu ishranu. Nalazila sam u internetu puno dobrih saveta. Jednog dana nasla sam predavanja doktorke Sladjane Velkov. Pogledala sam dosta njenih predavanja gde govori o zdravoj ishrani. Posle njenih predavanja odlucila sam da postanem vegan. Od 28. oktobra 2013 ne konzumiram vise meso, mlecne proizvode i hranim se vocem i povrcem. Sto se tice ishrane, za to je skroz podrzavam, u pravu je. Na tim predavanjima doktorka Sladjana Velkov govori i o gledanju u sunce. Tako sam pocela i sa gledanjem u sunce. Prosle godine 01. novembra u 14 h sam otprilike 10 sekunde gledala u sunce. Bilo je sunce jako a ja nisam ni pomislila da mi se nesto moze desiti. Nisam znala da je sunce toliko opasno za oci. Doktorka Velkov ne govori o tome da sunce moze biti opasno za oci. Ranije mi nikada nije ni palo na pamet da gledam u sunce, uvek sam se sklanjala od sunca. Posto doktorka govori da se u sunce moze gledati, mislila sam da sunce nije toliko stetno i da mi se ne moze nista desiti. Ne krivim doktorku zbog toga, sama sam kriva, nije me niko terao da to cinim. Posle gledanja u sunce htela sam da citam ali nisam mogla vise prepoznati slova. Pocela sam trljati oci i umivati se, ali nije mi bilo bolje. Dobila sam odmah posle gledanja u sunce zutu tacku na ocima. Ta zuta tacka izgleda kao sunce, malo sunce. Milslia sam proci ce do sutra, ali nije proslo.

02. NOVEMBAR 2013
Otisla sam u bolnici i pregledala me je doktorka. Rekla mi je da ne vidi nista i da dodjem opet za par dana. Nisam mogda cekati par dana, vec sam otisla 03. novembra u drugoj bolnici. Doktor je uradio dva pregleda i rekao mi je da sam ostetila oci i da imam unutrasnju oteklinu i upalu. Pitala sam ga dali mi nesto moze pomoci, operacija ili nesto drugo. Rekao mi je da mi ne moze nista pomoci i dao mi je dve vrste kapi, jedne sa kortizonom i rekao da koristim dve nedelje. Koristila sam samo nedelju dana i prestala onda sa kapima. Nisam znala sta da radim, dali da ih koristim ili ne, zato sto je kortizon jako stetan. Tog dana mi je doktor rekao da dodjem opet na kontrolu za dva dana, 04. novembra. Kada sam dosla na kontrolu rekao mi je da je malo bolje i da sada mozemo samo cekati i nadati se da ce biti bolje. Nisam htela to da prihvatim da nema leka protiv toga i pocela da placem. Rekao mi je doktor da sam mlada i da je moguce da s vremenom bude bolje. Zakazao mi je doktor opet kontrolu 22. novembra. Psihicki mi je bilo jako lose, bila sam jako ljuta na sebe i nisam mogla da verujem sta sam uradila. Izgubila sam bila volju za sve, nije me vise nista interesovalo. Milsila sam samo na oci i na neko resenje. Prestala sam da ucim, jer mi je jako smetalo kada citam. Htela sam i da prekinem sa skolom. Razmisljala sam non stop sta cu dalje sa svojim zivotom ako ne budem vise videla i ako ostane ovako. Jednog dana nasla sam na youtube doktora prirodne medicine Ricarda Sulca. On leci sve vrste bolesti sa biljkama, pravi tinkture. Onda sam nasla u internetu da se te tinkture doktora Ricarda Sulca i u Srbiji mogu naruciti. Narucila sam u Beogradu kod doktora Nikole tinkturu za oci i za cirkulaciju. Pocela sam da ispiram oci oko dve nedelje. Pocela je glava i usi da me bole. Prestala sam sa ispiranjem i napravila pauzu od nedelju dana. Onda sam opet pocela sa ispiranjem oko nedelju dana i opet prestala, nisam znala sta da radim. Plasila sam se da ne napravim jos gore. Otisla sam na kontrolu 22. novembra i doktor mi je rekao da su rezultati malo bolji. Na rezultatu pise: "povecana fovea", ostetila sam centar za ostrinu vida. Bilo mi je jako drago, sto je bilo i malo bolje. Resila sam da se vise ne brinem i da prihvatim tako kako jeste, da se smirim. Pocela sam da radim samo ono sto me je cinilo srecnom i zadovoljnom. Isla sam u teretani, skroz malo sam ucila, citala sam knjige koje volim, bila sam jako smirena, pozitivna i nasmejana. Zivela sam kao da mi je svaki dan poslednji, u miru. Posto mi doktori ne mogu pomoci, resila sam da ja sebi nekako pomognem. Od nove godine sam rekla sebi: bicu uvek pozitivna, sta god da se desi. Ako se budem trudlla i budem pozitivna mozda i ozdravim, sve je moguce.

02. JANUAR 2014
Otisla sam u Beogradu u klinici Sveti Vid. Pregledala me je doktroka i rekla da mi ne moze pomoci. Rekla mi je da sam isprzila oci i da ce u narednih par meseci biti jos malo bolje, ali ce ostati defekt. Navikla sam se sada malo na sve to. Od 01. novembra 2013 pa do danas (06. februar 2014) mi je vid malo bolji. Ne znam dali mi je vid bolji sam od sebe ili je to od tinkture za oci. Jos uvek imam zutu tacku na ocima, ona se ne menja. Kada gledam direktno u slovo, jednostavno ga ne vidim. Moram gledati iznad slova i pribliziti knjigu ispred sebe da bih procitala rec. Na kompjuteru moram sve povecati da bih bolje videla. Bole me oci i glava kada provedem duze vremena za kompjuterom. Kada gledam na daljini ta tacka je jos veca, ne mogu prepoznati lica. Mnogo mi je zao zato sto sam tu gresku napravila. Da sam se malo bolje informisala sigurno ne bih ni pocela sa gledanjem u sunce i sada bih odlicno videla. Svako pogresi u zivotu. Ono sto je opasno je da se nekada neke greske vise nikada ne mogu popraviti.

14. JANUAR 2014
Otisla sam ponovo na kontrolu. Pregladao me je doktor i rekao da od 22. novembra do 14. januara nije nista bolje, isto je. Bilo mi je tesko, jer sam cula losu vest i pocela da placem, iako nisam htela. Htela sam da budem hrabra ali nisam uspela, suze su same krenule. Govorila sam sebi: bice bolje, smiri se. Skoro sam upoznala jednu musku osobu. On je oko 3 godine praktikovao gledanje u sunce i isto osetio oci kao i ja. On je imao dosta iskustva, sto znaci da nije bitno iskustvo. Niko ne moze znati koliko je sunce danas jako i koliko ce sunce sutra biti jako, sunce menja jacinu svetlosti. Njemu se to desilo pre meni i pisao je isto kao i ja sto sada pisem, da spase druge od slepila. Nazalost sam tek kasnije tu njegovu poruku videla i procitala. Da sam videla na vreme, ne bi mi se sada ovo desilo, sada bih videla i oci bi mi bile zdrave. Vi sto gledate u sunce i sto planirate da gledate, razmislite prvo dobro o posledicama, jer vam vise nece biti povratka nazad. Nazalost razmisljamo tek kada nam se nesto desi, a onda je za neke stvari vec kasno. Za ovaj problem nema leka. Mnogo je tesko kada covek ne vidi. Cuvajte svoje oci, trebace vam uvek, bez njih je zivot ruzan i tezak. Moze se energija i na drugi nacin dobiti. Sport ili neke druge pametne stvari su sigurno mnogo bolji i sigurniji nacin, samo se treba pokrenuti. Gledanje u sunce nikako ne podrzavam, protiv toga sam. Ne vidim tu nista dobro. Sve jedno je dali se gleda ujutru ili uvece, moze biti jako opasno za oci. Nemamo dva zivota pa da se igramo sa ocima. Jos uvek mislim da sve ovo sanjam, da cu se jednog dana probuditi i opet videti kao sto sam nekada videla. Te 10 sekunde su mi upropastile zivot, nista vise nije kao sto je nekada bilo, ali borim se nekako. Sama sam napravila problem i sama ga moram resiti. Trudicu se da nadjem neko resenje, necu odustati. Zelim da podelim ovo moje iskustvo sa svima vama. Nije opasno toliko kada ne vidite dobro, onda stavite naocare i sve je u redu. Opasno je kada ne vidite dobro, stavite naocare ali opet ne vidte, tako je kod mene sada. To je jako strasno i opasno. Bice mi jako drago ako me neko poslusa i shvati moju poruku ozbiljno. Zelim vam svima dobro i sve najlepse. Neka vas cuva Bog.

"ZAHVALNOST JE MERILO SVAKE SRECE"

N. B.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 21:17:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.