Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Snazan potres u Petrinji, poginulo jedno dete  (Pročitano 9129 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pitaj zeku... Smile

onda maznula lovu... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Umesto da nasa vlada navija da ih zemljotres stapka sa zemljom oni NAS novac salju majmunima u pomoc
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
nešalju majmunima nego ljudskim bićima,našoj braći
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
« Poslednja izmena: 04. Jan 2021, 22:17:52 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
pupovac je dezurni politicki srbin, pare nije vucic dao od svoje dedovine nego su to nase pare
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislis, napokon je platio one posecene sume iz perioda 1991-1995?  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
srbi su krivi za zemljotres...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
uaa srbomrzac..nisam ovo od tebe očekivo inicijo..razočaro si me..mislo sam da si bar patrijota ak ništa drugo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Izgibesmo brez Hrvata jbte .... Ladno me boli qrac dal je u Hrvatskoj lepo,ruzno, tragicno, veselo ... "persona non grata" nacija za mene, znaci nek se teraju u qrac. Spona izmedju Srba i Hrvata su bili Srbi u Hrvatskoj, a posto je istih vrlo malo preteklo, dal smo dobri ili losi sa Hrvatima, dal su poslali pomoc il nisu .... boli me qrac. Nit mi je drago sto su imali zemljotres, nit se zbog toga nesto potresam. Strana zemlja, narod koji ne volim ... ciao zdravo. Ja nikad necu razumeti to vecito trcanje u njihov zagrljaj kojem su skloni neki ljudi u Srbiji. Jel smo ziveli zajedno u istoj drzavi ... jesmo. Jesmo im prakticno izborili Dalmaciju i zbog toga najebali 1941, jesmo. Da smo Zabarima odma dali Dalmaciju od Dubrovnika, ne bi imali u Italiji neprijatelja sto bi nam itekako znacilo 1941. Znaci bukvalno smo najebali zbog tih Hrvata i Slovenaca u DSR, i to bez da racunamo u sve to ustase, Oluju itd ... i srpski bolidi opet oce "bratsvo i jedinstvo.
Nacije moraju biti osvetoljubive inace nisu nacije jbga sta da vam velim. Meni licno nikakva satisfakcija nije da Hrvatsku sravni neki zemljotres, i no hard fealing Jasi, al radovanje nekom zemljotresu u Hrvatiji je po meni odraz nase slabosti. Ono kao ne mozemo im nista mi, pa aj kao Bog, priroda il sta vec da im malo vrati milo za drago. Ako imamo nesto protiv njih, onda to treba da odradimo sami.
Mada i sami smo sebi zaprzili kasu, al mislim jbga braco, pa posle svega sto se desilo, vi bi i treci put da predjemo preko svega. Opet jedno "no hard fealing", al svi koje boli patka za pobijene i prognane Srbe od strane Croata, imate "mali" problem sa osecajem pripadnosti svojoj naciji.
Kontam i to da je Jugoslavija bila jedna lepa ideja, ali ne vredi zabijati glavu u pesak, ta ideja je sahranjena 1941. godina kada su ustase pocele da kolju Srbe. Jbga ...  sto bi reko Chepe Santacruz u seriji Narcos, odrasto si kad si spreman da prihvatis i stvari koje ti se ne dopadaju. Bilo bi lepo da smo mi i Hrvati braca slovenska koji jedni druge ispomazu, ali nismo, niti cemo ikada biti. To je realnost. Jasenovac je medja koju su Hrvati postavili izmedju nas. Uvek ce ta rana ponovo da zaboli i imacemo reprizu devedesetih. Zato bolje svak u svoje dvoriste i da gleda svoja posla, bez gledanja preko tarabe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5228
Zastava Voždovac-Beograd
Kompletno se slažem. Nek svako gleda svoja posla. Time što im je poslata novčana pomoć ni malo neće pomoći ako treba nešto da se glasa u EU u korist Srbije od strane Hrvatske.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.