Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 03. Maj 2024, 09:12:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Smokva u Jevanjdjelju  (Pročitano 29312 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7081
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
zar je nemoguce poverovati sad kad ti se nudi? nista se umom ne moze kod Boga primiti. izrael je pod proklestvom da bi ti dobio sansu.zar sumnjas u Bozju mudrost? Bog sumnja u tvoju mudrost.tu ti je resenje smokve.samo ako oces videti i uzeti.
Ja pre svega sumnjam u mudrost onih koji piju sa tog prljavog izvora.
          pisano je cistima je sve cisto,a...da te Rec ne povredi dalje.
          covek uzima alkohol,on deluje doista cisto,cak je dezinfikovaniji od vode i sta biva coveku? stvari u nasem umu cesto mogu dosegnuti cudne zakljucke. ali mudar covek kad uhvati za pocetni kraj kanapa potrazice i njegov kraj da vidi gde vodi  pre nego se sveze, opase odmah njime.tako je i sa nama danas. pre nego se opasemo umnim zamisljanjem svpg pocetka i kraja bolje da vidimo sto Bog govori.
Kraj kanapa za koji si vezan ne menja činjenicu da si rob, ovca ili kako vi već sebe zovete, da te ne uvredi reč.
« Poslednja izmena: 15. Jan 2012, 11:23:30 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
zar je nemoguce poverovati sad kad ti se nudi? nista se umom ne moze kod Boga primiti. izrael je pod proklestvom da bi ti dobio sansu.zar sumnjas u Bozju mudrost? Bog sumnja u tvoju mudrost.tu ti je resenje smokve.samo ako oces videti i uzeti.
Ja pre svega sumnjam u mudrost onih koji piju sa tog prljavog izvora.
          pisano je cistima je sve cisto,a...da te Rec ne povredi dalje.
          covek uzima alkohol,on deluje doista cisto,cak je dezinfikovaniji od vode i sta biva coveku? stvari u nasem umu cesto mogu dosegnuti cudne zakljucke. ali mudar covek kad uhvati za pocetni kraj kanapa potrazice i njegov kraj da vidi gde vodi  pre nego se sveze, opase odmah njime.tako je i sa nama danas. pre nego se opasemo umnim zamisljanjem svpg pocetka i kraja bolje da vidimo sto Bog govori.
Kraj kanapa za koji si vezan ne menja činjenicu da si rob, ovca ili kako vi već sebe zovete, da te ne uvredi reč.
zar je nemoguce poverovati sad kad ti se nudi? nista se umom ne moze kod Boga primiti. izrael je pod proklestvom da bi ti dobio sansu.zar sumnjas u Bozju mudrost? Bog sumnja u tvoju mudrost.tu ti je resenje smokve.samo ako oces videti i uzeti.
Ja pre svega sumnjam u mudrost onih koji piju sa tog prljavog izvora.
          pisano je cistima je sve cisto,a...da te Rec ne povredi dalje.
          covek uzima alkohol,on deluje doista cisto,cak je dezinfikovaniji od vode i sta biva coveku? stvari u nasem umu cesto mogu dosegnuti cudne zakljucke. ali mudar covek kad uhvati za pocetni kraj kanapa potrazice i njegov kraj da vidi gde vodi  pre nego se sveze, opase odmah njime.tako je i sa nama danas. pre nego se opasemo umnim zamisljanjem svpg pocetka i kraja bolje da vidimo sto Bog govori.
Kraj kanapa za koji si vezan ne menja činjenicu da si rob, ovca ili kako vi već sebe zovete, da te ne uvredi reč.
   ne brini. nema lepse reci kojom si me mogao pohoditi. rob Hristov,ovca Hristova,sto jesam. bolje je biti rob kao kandidatura za carsku palatu gde ce ti se porom dati carski tron sa carem da sedis skupa kao slobodan nego rob greha i razuma,koji ce te dovesti,navodno slobodnog kralja u okove pakla i tamnice ognjenog jezera.
   bolje je biti ovca Isusa Hrista nego mazan stvor mracnog gospodara tame i pakla.volim tu vrstu svoje svezanosti za mog Gospodara. oba smo dobrovoljci u toj svezi svakako,ja mog ti tvog gospodara.svak bira kome ce sluziti. ali na kraju zemlja ce trpeti samo jednog gospodara. sto mislis kojega?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7081
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Onoga koji u bitku ne kreće sa ovcama i robovima, nego vodi ljude koji brane svoju slobodu i vukove.
« Poslednja izmena: 17. Jan 2012, 06:31:53 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Onoga koji u bitku ne kreće sa ovcama i robovima, nego vodi ljude koji brane svoju slobodu i vukove.
hiljade takih je vec branilo i osvajalo neku slobodu sa vucima i slobodarima pa kako su zavrsili bitku,kao pobednici?
     rob brani svoju slobodu,a vuk nezasit rastrze sve pa i svoje najblize saborce. ovca je krotka i veruje samo pastiru,ne i vucima.ja ostajem uz pastira a ti idi za imperatorom razumom. on jeste snazan ali gde ce mu biti kraj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7081
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1

 hiljade takih je vec branilo i osvajalo neku slobodu sa vucima i slobodarima pa kako su zavrsili bitku,kao pobednici?
     rob brani svoju slobodu,a vuk nezasit rastrze sve pa i svoje najblize saborce. ovca je krotka i veruje samo pastiru,ne i vucima.ja ostajem uz pastira a ti idi za imperatorom razumom. on jeste snazan ali gde ce mu biti kraj.
Rob je rob jer nema slobodu, naročito dobrovoljni rob kao ti.
Moraš malo da proveriš svoje termine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1

 hiljade takih je vec branilo i osvajalo neku slobodu sa vucima i slobodarima pa kako su zavrsili bitku,kao pobednici?
     rob brani svoju slobodu,a vuk nezasit rastrze sve pa i svoje najblize saborce. ovca je krotka i veruje samo pastiru,ne i vucima.ja ostajem uz pastira a ti idi za imperatorom razumom. on jeste snazan ali gde ce mu biti kraj.
Rob je rob jer nema slobodu, naročito dobrovoljni rob kao ti.
Moraš malo da proveriš svoje termine.

  to ni slucajno nisu moji termini vec Biblijski. rob Hristov automatski dobija slobodu. to je jasan Biblijski termin. ako ratujes na strani slabije vojske i prebegnes u snazniji tabor ti vise nisi potencijalni gubitnik i ako i dalje si u zvanju ratnika. tako je i termin rob Hristov. ja pristajem  da me Isus sveze za sebe dobrovoljno te mu predajem svoj um i zato se kaze rob Hristov,ali ja sam istog casa postao slobodan od greha i smrti.to je emotivni smisao ne robovski. treba pratiti kompletan smisao Pisma.ako bi te neko svezao bolestima,batinama,smrcu na kraju a Isus dosao da te sveze(zagrli u narucje sigurnosti kao jak ratnik i branitelj da li bi ti to smetalo,to stanje privucenosti u topli Bozji zagrljaj. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7081
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1

 hiljade takih je vec branilo i osvajalo neku slobodu sa vucima i slobodarima pa kako su zavrsili bitku,kao pobednici?
     rob brani svoju slobodu,a vuk nezasit rastrze sve pa i svoje najblize saborce. ovca je krotka i veruje samo pastiru,ne i vucima.ja ostajem uz pastira a ti idi za imperatorom razumom. on jeste snazan ali gde ce mu biti kraj.
Rob je rob jer nema slobodu, naročito dobrovoljni rob kao ti.
Moraš malo da proveriš svoje termine.

  to ni slucajno nisu moji termini vec Biblijski. rob Hristov automatski dobija slobodu. to je jasan Biblijski termin. ako ratujes na strani slabije vojske i prebegnes u snazniji tabor ti vise nisi potencijalni gubitnik i ako i dalje si u zvanju ratnika. tako je i termin rob Hristov. ja pristajem  da me Isus sveze za sebe dobrovoljno te mu predajem svoj um i zato se kaze rob Hristov,ali ja sam istog casa postao slobodan od greha i smrti.to je emotivni smisao ne robovski. treba pratiti kompletan smisao Pisma.ako bi te neko svezao bolestima,batinama,smrcu na kraju a Isus dosao da te sveze(zagrli u narucje sigurnosti kao jak ratnik i branitelj da li bi ti to smetalo,to stanje privucenosti u topli Bozji zagrljaj. 
Kad prebegneš u drugi tabor, ti si izdajnik. Tako ćeš i sutra da prebegneš u treći.
I mani me svojih gej zagrljaja sa Hristom.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1

 hiljade takih je vec branilo i osvajalo neku slobodu sa vucima i slobodarima pa kako su zavrsili bitku,kao pobednici?
     rob brani svoju slobodu,a vuk nezasit rastrze sve pa i svoje najblize saborce. ovca je krotka i veruje samo pastiru,ne i vucima.ja ostajem uz pastira a ti idi za imperatorom razumom. on jeste snazan ali gde ce mu biti kraj.
Rob je rob jer nema slobodu, naročito dobrovoljni rob kao ti.
Moraš malo da proveriš svoje termine.

  to ni slucajno nisu moji termini vec Biblijski. rob Hristov automatski dobija slobodu. to je jasan Biblijski termin. ako ratujes na strani slabije vojske i prebegnes u snazniji tabor ti vise nisi potencijalni gubitnik i ako i dalje si u zvanju ratnika. tako je i termin rob Hristov. ja pristajem  da me Isus sveze za sebe dobrovoljno te mu predajem svoj um i zato se kaze rob Hristov,ali ja sam istog casa postao slobodan od greha i smrti.to je emotivni smisao ne robovski. treba pratiti kompletan smisao Pisma.ako bi te neko svezao bolestima,batinama,smrcu na kraju a Isus dosao da te sveze(zagrli u narucje sigurnosti kao jak ratnik i branitelj da li bi ti to smetalo,to stanje privucenosti u topli Bozji zagrljaj. 
Kad prebegneš u drugi tabor, ti si izdajnik. Tako ćeš i sutra da prebegneš u treći.
I mani me svojih gej zagrljaja sa Hristom.  Smile
pobeci u tabor Hrista nije izdaja. izdati smrt i preci na stranu zivota nije izdaja vec mudrost. najveci zli zagrljaj je zagrljaj sotone. cudim se da covek moze snositi svakodnevno davljenje kao uzitak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7081
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
pobeci u tabor Hrista nije izdaja. izdati smrt i preci na stranu zivota nije izdaja vec mudrost. najveci zli zagrljaj je zagrljaj sotone. cudim se da covek moze snositi svakodnevno davljenje kao uzitak.
Da imalo poznaješ JHVH i Hrista znao bi da su oni smrt i patnja i jad.

A to što bežiš tamo gde misliš da će ti biti bolje samo potvrdjuješ izdajničku narav.Svi izdajnicu smatraju da su mudri, ali to ne menja činjenicu da su izdajnici. Rob, ovca, izdajnik...lepe si osobine sebi dao.
« Poslednja izmena: 21. Jan 2012, 10:31:47 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
pobeci u tabor Hrista nije izdaja. izdati smrt i preci na stranu zivota nije izdaja vec mudrost. najveci zli zagrljaj je zagrljaj sotone. cudim se da covek moze snositi svakodnevno davljenje kao uzitak.
Da imalo poznaješ JHVH i Hrista znao bi da su oni smrt i patnja i jad.

A to što bežiš tamo gde misliš da će ti biti bolje samo potvrdjuješ izdajničku narav.Svi izdajnicu smatraju da su mudri, ali to ne menja činjenicu da su izdajnici. Rob, ovca, izdajnik...lepe si osobine sebi dao.
pa ja verujem da je tebi lepo.neki ljudi cak uzivaju u strasnim porocima,dok se drugima gadi. ali sta se tu moze. kome se gadi nek ne proba. to je profilaksa. a ja jednostavno verujem u Gospoda i ti bi po istoj logici trebao mi verovati da mi je taj susret neopisiv. cak mi ni smrt nije vise neprijatelj. u bukvalnom kontekstu.onanjeste smrt covecanstvu ali u smislu da se vise radujem onom gore nego ovom dole. zasto bi mi otimao najlerpsi slatkis nudec gorku pilulu u zamenu za to.ne mislim da si egoista ako je sam uzmes sebi.a ja jesam darezljiv ali i oprezan u Bozjem savetu da se biseri ne smeju bacati pred...(malo teska rec,da ne povredim nekog.)
 ja u opste ne posedujem mudrost i toga sam svestan. ni jedan cas ne znam sto bi ti odgovorio dok mi taj cas Gospod ne progovori.do sad nisam pisao o tom stavu ovih odgovora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 03. Maj 2024, 09:12:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.