Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slucaj ucenika Teodora von Burga  (Pročitano 25923 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
A aj ja da pitam nesto sto me uvek interesovalo - zbog cega je drzava (odnosno mi, poreski obveznici) spucala tolke pare na njega? Sta je drzava (odnosno mi) od toga dobila i sta ce od toga dobiti?
Svi ce oni otici u inostranstvo i tamo raditi za druge drzave, placati porez u inostranstvu, razvijati strane kompanije i znanje koristiti da u inostranstvu neko zgrce pare na to njihovo znanje....a mi ga finansirali!  Smile  Smile

Sve u svemu, mi ovako jadni i bedni, smo zavukli sebi ruku u prazan dzep da bi njega skolovali, slali na takmicenja, stipendije, picke materine, a on ode u inostranstvo i onda bogatim zapadnim zemljama puni budzet i stvara profit!....Nemoguce da je samo meni to nebulozno i idiotski  Smile  Smile  ...jes da sam ja tako malo opicen, ali stvarno ne vidim logiku u ovome  Smile

Tako da bih ja imao jedan amandman!

Hoces novac za putovanja, takmicenja, hotele, pripreme? Nema problema!
Hoces novac za studiranje po inostranim fakultetima i stipendije? Nema problema!
Izvoli potpisi da ces po zavrsetku skolovanja sledecih 10 godina raditi u Srbiji!...ili vrati pare u troduplom iznosu! (inostrana kompanija kojoj ce da pravi profit moze da plati i vise  Smile )

Hvala lepo, molim lepo!

Objasnio si. Jasno i jednostavno. O tome nisam ni razmišljao Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Шта ли Теодор мисли о хемијиским траговима и гмо-''храни''? Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Sta on ima da misli o tim temama, decko je matematicar.

Nije ultimativna institucija inteligencije koja treba da se izjasnjava o svim zivotnim pitanjima (kao Rambo Amadeus  Smile).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
 Pa, to jeste ali..Nije zgoreg da se neko pametan oglasi u vezi toga nego samo palamude o onome što mediji guraju kao bitno a ono životno važno ko *ebe.
Bez želje za razgovorom o ovome a u kontekstu nereagovanja, postavljam fotke, snimljene skoro.
Kako to da nijedna pametna glava ne kaže "Koji qurac ovo rade na našem nebu!???"
  "Kakve su posledice!?"

Samo dve stvari su ovde moguće:
1. Kukavice su;
2. Mozgovi su im totalno oprani pa misle da su ovo oblaci.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DSCN0622.JPG
(230.41 KB, 1024x768)
DSCN0493.JPG
(234.63 KB, 1024x768)
« Poslednja izmena: 22. Jul 2012, 12:54:47 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
сад је теодор вон бург крив и за кемтрејлсе Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
 Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
Dečko svetla obraz ovoj jadnoj i napaćenoj zemlji, ta država što plaća stipendije, sve se to vraća njima, ne odlaze te pare u vazduh. Mnogo su više pokrali nego što su dodelili stipendija.
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Dečko svetla obraz ovoj jadnoj i napaćenoj zemlji, ta država što plaća stipendije, sve se to vraća njima, ne odlaze te pare u vazduh.

To se vraca stranim fakultetima i kompanijama koji ce od njega da izvlace profit....tako da upravo suprotno - te pare odlaze u vazduh!

Inace....

Teodorova majka: Novak je udarač loptica, a Teodor genije!


Ovo je na Fejsbuku napisala majka najboljeg mladog matematičara ispod slike na kojoj su njen sin i slavni teniser



BEOGRAD - Ne da na sina!
- Da raščistimo. Moj otac je profesor fiskulture u penziji. Shodno tome, sport je u mojoj porodici kult! Moja mama gleda tenis svaki dan, bez obzira na to ko igra! Novaka volimo i navijamo za njega! Ali molim da se ne upoređuju babe i žabe, odnosno udaranje loptice i rešavanje teških matematičkih problema - napisala je Magda fon Burg iznad slike na kojoj su njen sin Teodor, najbolji mladi matematičar, i teniser Novak Đoković.

Magda je ovu fotografiju postavila nekoliko dana pošto je njen sin osvojio četvrtu zlatnu medalju na Međunarodnoj matematičkoj olimpijadi i tako postao najbolji matematičar na svetu.

Pozvali smo Magdu kako bi nam objasnila zašto je ovo napisala, ali ona nije želela da komentariše.
- Hvala što ste zvali, pozdravite Kurir - rekla je Magda.

Mnogi osudili majku mladog matematičara Teodora jer je napisala da je njen sin svojim uspehom odbranio belu rasu



Izvor: kurir

--------------------------------------------------------------

Ne znam cija je majka i zena ali sam siguran da je BF-ova tetka!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
a ovo fon to je plemicko poreklo ili zelja da upise Fakultet Organizacionih Nauka?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
kompleksasica..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.