Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:57:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koja Vam  je omiljena igra?
Slagalica
2.9%  (1)
Moj broj
11.8%  (4)
Korak po korak
0%  (0)
Skočko
2.9%  (1)
Ko zna, zna
64.7%  (22)
Asocijacije
17.6%  (6)
Ukupno glasova: 34
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slagalica (kviz)  (Pročitano 21005 puta)
06. Feb 2014, 21:00:38
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung GT-S7580
Slagalica




TV Slagalica je kviz koji se emituje na Radio televiziji Srbije.

Prva epizoda je emitovana 22. novembra 1993. pod nazivom Muzička slagalica. Kviz je osmislio i imenovao Nikola Nešković.

Ubrzo je „Muzička slagalica“ promenila naziv u „TV Slagalica“ i postala ne samo najgledaniji kviz, već najgledanija emisija na svim televizijama u Srbiji. Prikazuje se bez prekida već devetnaest godina. Nedavno je RTS emitovao pethiljaditu emisiju. Kviz se emituje na prvom programu RTS-a tokom cele nedelje u terminu od 19 časova. Emisiju trenutno vode Marija Veljković Milovanović i Kristina Radenković. Supervizor „Slagalice“ je Milka Canić.

Kviz se sastoji od 6 igara:

Slagalica ~ permutovanje slova u cilju dobijanja što duže reči,

Moj broj ~ kombinovanje brojeva i matematičkih operacija da se dobije ciljni broj,

Korak po korak ~  dobija se sedam koraka, od kojih je prvi najteži, a poslednji najlakši; polja se otvaraju sve dok se ne dobije traženi pojam,

Skočko ~ pronalaženje kombinacije znakova, igra poznatija pod nazivom mastermajnd,

Ko zna, zna ~ igra opšteg znanja i

Asocijacije ~ otvaranje polja u četiri kolone, rešavanje kolona i konačno rešenje.


Ekipa koja realizuje emisiju




•Voditeljke: Marija Veljković Milovanović i Kristina Radenković
•Supervizor: Milka Canić
•Urednik: Slavica Ćirović
•Reditelj: Živojin Čelić











Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Ekipa-Slagalice.jpg
(78.13 KB, 527x552)
« Poslednja izmena: 06. Feb 2014, 21:14:37 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 27.0
tek sad otvaraš temu Smile duboko sam razočaran u tvoje štreberske moći Smile

elem, omiljena igra ko zna zna (naročito pitanja iz muzike, filma i istorije Smile ) i spojnice dok su bile... najneomiljenija milka canić, koja samo prima platu za džabe tamo... inače nije ovo sad ni prineti staroj slagalici, igrama poput rebusa, anagrama, puta oko sveta i sličnih, i takmičarima poput dušana nikića, jana bažika i omera ekića... samo da pokažem koliko sam mator Smile

lazo, jel si se ti rodio kad bila prva epizoda slagalice? Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung GT-S7580
Ајде опиши нам чари леденог доба.  Smile

Ја сам исто волео спојнице, а не сећам се баш сад да ли ју је одмах заменила игра корак по корак, која по свему подсећа на асоцијације, тако да ми и није нека игра, онако.

Мени исто ко зна, зна омиљена. Јесте да немам пуно појма, али то је боље од немати појма.

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 27.0
bilo ladno u pizdu materinu Smile

bilo valjda nije nego između, ono kad daju ime nekog pojma sastavljeno od antonima pa treba da se pogodi pravi naziv Smile

u osnovi ko zna zna ti je konkviztador, samo bez ponuđenih odgovora... mislim, ne razlikuje se puno od pitanja u bilo kom drugom kvizu, ali u sadašnjoj ponudi igara to je suvo zlato Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung GT-S7580
Е, сад немам појма о којој игри причаш. Нисам пратио све време од '93 к'о неки...

Тешко без понуђених. Мада, у Потрази или Потери како је ја зовем, јер тако треба да се зове, има понуђених, али су питања преглупа, већина.  Smile

Него што ти дираш Милку Цанић? Ја сам мислио да ти волиш маторке.  Smile
« Poslednja izmena: 06. Feb 2014, 21:47:03 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 27.0
ma, to je skoro bilo, možda 5 godina... dobro, nije skoro, ali za tvog života...

uspeli smo da upropastimo onakav kviz kao što je potera Smile engleska verzija je genijalna, ali oni imaju i normalne tragače, ne ko mi... pa su i pitanja njima prilagođena, da se ne brukaju još više... a nisu pitanja toliko teška u ko zna zna, tek tamo negde od polufinala malo otežaju...

znaš kako, ja se držim principa: ako je žensko i ako ti je u krevetu, ne odbijaj ništa, makar i matorku Smile ali mi je milka malo tunjava, volim malo energičnije babe...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
Orao!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung GT-S7580
@dzonipascal

Pa da, uspeli smo ga upropastiti glupim pitanjima, neverovatnim Lovcima, glupim voditeljom koji ne zna da čita, ćirilicom koju ne vidim kad se odaljim od teve-a iako je ko ormar, lošim prevodom.  Smile Ali voditelj je definitivno hit, mislim da bi prvi slučajni seljak s pijace bio pogodak, umesto ovog. Dočekuje goste kao da dolaze u Žikinu šarenicu.  Smile

Meni odgovaraju voditeljke kakve su u Najslabijoj karici, bar znam kakva je hrvatska, a čini mi se da sam i britansku verziju gledao, i da su skoro iste voditeljke po temperamentu, drske do daske, a u jednu ruku i zanimljive.

Nego, što se tiče Slagalice, nerviraju me asocijacije poslednjih dana, kao što je bila danas. Bora pod A, konačno Čorba.  Smile Pa, to bi dete u vrtiću lupilo i za divno čudo pogodilo.

Isto tako mislim da je sinoć trebalo da pobedi ona žena, ne znam im imena, ali ima naočare i bila je dobra.





IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 27.0
još je memedović i najbolja stvar u tom kvizu... mada dobro, nisu loši tragači debeli i grof, ali opet, toliko kvizomana u zemlji, mogli da uzmu bilo koga od njih, oni uzeli poznate ličnosti Smile jeftin senzacionaizam, što bi reko vlasta... mi i nemamo neke dobre voditelje kviz sad kad razmislim, jedino dekija pantelića, pojma nemam kako i ovo njemu nije dopalo... svakako bi bio bolji

a dobro, ovde treba voditelj da bude i duhovit i šarmantan, ne baš kao u karici, bar je tako kod engleza... šteta što memedović nije ni jedno od ta dva Smile a ženska koja kod nas vodila kariku sad radi na pinku u paparaco lovu... oj sudbino Smile

zato se i zalažem da se slagalica pošalje na zasluženi počinak, što je dosta dosta je... nisu više na nivou ko pre deset godina, nonstop im se potkradaju neke brljotine... kao da rade po inerciji u zadnje vreme, nema više duha...

pa ko je kriv što nije? Smile kad kažeš dobra, misliš dobra ili "dobra"?
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung GT-S7580
Ma, dobro, ne mislim da treba takvi da budu, ali sve je bolje od trenutnog voditelja. Odma se setim Šarenice, čim ga vidim, ne znam zašto...

Pa, kriva joj je glupa asocijacija, koja je bila prelaka, bilo za samo pitanje sreće ko će prvi otvoriti polja. Bukvalno je rešio u dva koraka, ili tri onaj s grubim glasom, kakosezvaše. Čim sam spomenuo matorka, ne može biti "dobra", tako to kod mene ide.

osim u nekim izuzetnim slučajevima

Ne slažem se to za počinak. Tastaturu pregrizo.


IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:57:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.181 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.