Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:54:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koja Vam  je omiljena igra?
Slagalica
2.9%  (1)
Moj broj
11.8%  (4)
Korak po korak
0%  (0)
Skočko
2.9%  (1)
Ko zna, zna
64.7%  (22)
Asocijacije
17.6%  (6)
Ukupno glasova: 34
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slagalica (kviz)  (Pročitano 21009 puta)
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 


Jbt , jel se neko seca da je ova roba vodila slagalicu.... e davno to bese....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mila arsić, sreća i nesreća moja Smile nisam imao pojma da je vodila slagalicu, mislio sam da je radila na pinku... mada me u to vreme nije ni zanimalo šta radi nešto posebno Smile i tu stajem, pošto ima dece na temi...

Ma, dobro, ne mislim da treba takvi da budu, ali sve je bolje od trenutnog voditelja. Odma se setim Šarenice, čim ga vidim, ne znam zašto...

Pa, kriva joj je glupa asocijacija, koja je bila prelaka, bilo za samo pitanje sreće ko će prvi otvoriti polja. Bukvalno je rešio u dva koraka, ili tri onaj s grubim glasom, kakosezvaše. Čim sam spomenuo matorka, ne može biti "dobra", tako to kod mene ide.

osim u nekim izuzetnim slučajevima

Ne slažem se to za počinak. Tastaturu pregrizo.

biće da je zato što previše gledaš šarenicu Smile memedović je baš urban lik, jes da se nonstop zavlači po nekim vukojebinama, ali i tad je urban, koristi labelo...

u kojim izuzetnim slučajevima? Smile e vidš, zbog takvih stvari i kažem da treba da ih ukinu... ili neka nađu opet kasvetan tim saradnika i enigmatičara, ili neka ne rade uopšte... a oni bi jeftin brz posao, a da bude dobar... ne ide to tako...

ne da mi se, previše tvrda Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
LG Frizider
Memedovic bre bokser stari, Majk Tajson i Ivander Holifild ne boksuju vise pa mora u kviz. Naravno dok ne obezbedi kes za jos neku vukojebinu.........

E'o kako je izgladao kviz pre 20 godina ladno Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5
Ja sam igrao na fejsu i cak sam jedno vreme bio sampion  Smile
Zato sto sam pametan.
I odjednom poceli da me deru likovi poput Laze  Smile Izbacuju resenja za 10 sekundi  Smile Ja reko vidi kako su pametni ovi klinci a ono http://www.ludara.com/ ukucaju pitanje dobiju resenje i igraju se  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
LG Frizider
Meni to sranje od slova u nizu nikad nije islo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5
Meni to sranje od slova u nizu nikad nije islo.
Meni ono otprike sve, nista posebno.U svakoj sam igri sam tu negde al protiv programa nisam mogao  Smile Ovde upises rec il broj ili pojam i izbacuje ti momentalno najbolju opciju  Smile
Isto ko i ovaj konkvistador kad se pojavio igro sam al posle kad su svi naucili pitanja napamet uz pomoc programa postalo je besmisleno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
LG Frizider
Ono skocko ili kako god, tu ne ubodem kombinaciju jednom u 50 ali ta pusta slova mi idu na nerve. Posle sam saznao da ima bolja taktika, prvo sve podelis u slogove pa slazes ali nije neko drasticno poboljsanje Smile

Igrao sam ranije na sajtu slagalice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5
Ono skocko ili kako god, tu ne ubodem kombinaciju jednom u 50 ali ta pusta slova mi idu na nerve. Posle sam saznao da ima bolja taktika, prvo sve podelis u slogove pa slazes ali nije neko drasticno poboljsanje Smile

Igrao sam ranije na sajtu slagalice.
Ne znam da li si me razumeo  Smile Smile
Na sajtu http://www.ludara.com/ ukucas pitanje i dobijas odgovor  Smile ako si brz,bilo koje pitanje u vezi bilo koje igre  Smile I onda kako da igras protiv kompa ili gugla i sl.  Smile
Znaci igramo slagalicu a ti dobijas odgovore uglavnom tacne u najbrzem mogucem roku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 27.0
joj da bre, imao onu emisiju, svet boksa, svet ringa, kako li beše... gledao sam je kad sam bio mali, iako me boks nikad nije posebno zanimao... al sa njegovom naracijom i najdosadniji meč zvučao ko događaj... pamtim barera-princ nasim hamed i danas zbog te emisije Smile

moda 90-ih Smile ali ozbiljno, tadašnja slagalica i današnja ne mogu da se porede... em je trajala pola sata ko i svaki ozbiljan kviz, a ne sad ova fast fud što je propustiš dok odeš do vc-a, em imala mljackastu voditeljku (lazo, ozbiljno, napusti temu) naspram ovih sad uskopičenih, em su takmičari bili inteligentni ljudi dok su ovi danas mahom idioti što su napamet naučili sve igre (koje se ne menjaju već deset godina), em ako izgubiš dobiješ ko čovek 12 flaša brendija za utehu (na stranu njegov kvalitet)... ko se još teši uz jebenu enciklopediju Smile pa igre koje su bile zanimljive i svake godine se menjale, pa muzička podloga (smooth operator, fak jea), pa muzički gosti (zato se i zvala muzička slagalica, šteta što je ovde taj deo isečen), pa prastari kompjuteri koji su u to vreme bili čudo tehnike, pa nikola neškovič ko supervizor... lepa vremena ranih devedesetih Smile

I odjednom poceli da me deru likovi poput Laze  Smile

likovi poput laze ili sam laza? Smile ne bi me čudilo da se služi ludarom

ma, samo preslažeš slova u glavi i čekaš da ti klikne Smile nije neka taktika, ali služi svrsi Smile igrao sam i ja na njihovom sajtu, al brzo počnu da se ponavljaju i spojnice i ko zna zna i asocijacije, a da dobiješ svaki dan novo moraš da platiš... evo im mojega što ću da im platim Smile

a dobro, nije tako strašno na konkvistadoru, ako paziš protiv koga igraš Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
LG Frizider
Dobro jebote razumeo sam i prvi put, nepravda i to znam sve ogorcen si Smile

Bas na tom linku sam i video ono sa slovima pa sam se nadovezao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:54:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.