Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skvotiranje - kako zauzeti napuštene prostore i kako ostati u njemu  (Pročitano 10964 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
Skvoteri pravili haos po Amsterdamu

Skvoteri koji protestuju protiv zakona kojim je useljavanje u nenaseljene zgrade proglašeno protivzakonitim, sukobili se sa policijom.

Juče je u Amsterdamu održan protest zbog novog zakona kojim je useljavanje u nenaseljene zgrade proglašeno protivzakonitim, a došlo je i do sukoba policije i demonstranata.

Protesti u Amsterdamu su tokom dana bili mirni, ali su demonstranti uveče počeli da bacaju kamenje na policiju i prevrću automobile.



Skvoteri, okruženi dimom suzavca, koristili su metalne šipke i bicikle kako bi blokirali jedan od gradskih kanala.

Policija je koristeći buldožere i vodene topove pokušala da raščisti ulice i ugasi male požare na gomilama smeća.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Skvoteri ili besparavno useljena lica, kako god, toga ima svugde. Pre 15 godina nam se u vikendicu u Bojcinskoj sumi uselila zena sa sestoro dece. Sudili smo se 9 godina da bi je na kraju izbacili odatle. Ne mozes da je isteras na ulicu, zakon ne dozvoljava ... bez obzira sto je bespravno useljena, bez obzira sto je tvoja imovina. Naplata sudskih troskova nije mogla da se izvrsi jer je zena bez imovine, pokretne i nepokretne... El Dorado za beskucnike.

Onda sam shvatila da jedan citav zivot mozes da prozivis u samo nekoliko tudjih imovina u Srbiji. 5 puta da te izbace, a za to vreme zivis ko bubreg u loju u tudjoj kuci. MIlina jedna...

Da nisu srusili onaj bunker u SIlerovoj, ja bi se tamo uselila cim pandurima vidim ledja... ne bi me do danas izbacili  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Protesti u Amsterdamu su tokom dana bili mirni, ali su demonstranti uveče počeli da bacaju kamenje na policiju i prevrću automobile.


korisni idioti su postali malo manje korisni pa sad predstavljaju problem  Smile Smile .podseca me na sluchaj onog nasheg idiota trivunca i njegove ekipe .  Smile


judeo-liberalizam ce naravno prosipati propagandu kao svi imaju "pravo" na shkolovanje , na hranu , na stanovanje - ali samo ako se time ne ugroze interesi onih koji vladaju drushtvom .  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ja mislim da je ovo nasilje zbog koga Holandiju treba staviti pod međunarodne sankcije a onda ako ne prestanu i bombardovati 100 dana najmanje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ja mislim da je ovo nasilje zbog koga Holandiju treba staviti pod međunarodne sankcije a onda ako ne prestanu i bombardovati 100 dana najmanje
To ovako funkcioniše:

Pre nego što istrošite energiju na kucanje, neću sklanjati ovog trandžu.
« Poslednja izmena: 02. Okt 2010, 14:11:37 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia ispo iz modu
Skvoteri ili besparavno useljena lica, kako god, toga ima svugde. Pre 15 godina nam se u vikendicu u Bojcinskoj sumi uselila zena sa sestoro dece. Sudili smo se 9 godina da bi je na kraju izbacili odatle. Ne mozes da je isteras na ulicu, zakon ne dozvoljava ... bez obzira sto je bespravno useljena, bez obzira sto je tvoja imovina. Naplata sudskih troskova nije mogla da se izvrsi jer je zena bez imovine, pokretne i nepokretne... El Dorado za beskucnike.

Onda sam shvatila da jedan citav zivot mozes da prozivis u samo nekoliko tudjih imovina u Srbiji. 5 puta da te izbace, a za to vreme zivis ko bubreg u loju u tudjoj kuci. MIlina jedna...

Da nisu srusili onaj bunker u SIlerovoj, ja bi se tamo uselila cim pandurima vidim ledja... ne bi me do danas izbacili  Smile


Па како су живели 9 година без струје? Ценим да ти исеку струју ако је не плаћаш.  Smile

Ja mislim da je ovo nasilje zbog koga Holandiju treba staviti pod međunarodne sankcije a onda ako ne prestanu i bombardovati 100 dana najmanje


Немој тако брзоплето.  Smile Треба се само угледати на холандију, ако се код њих води рат с полицијом значи да је то општеприхватљиво и за нас. Ионако у наредним данима има оних који хоће по пички.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
pa najbolje da su i struju placali  Smile

pa bez struje su ziveli uglavnom, na plin kuvali, povezali se bili jedno vreme na brojilo za cuvarsku kucicu na ulaza u sumu koja je bila nekih 10 metara daleko i placali cuvaru u pecenim pilicima jer je njen najstariji sin radio u pecenjari ... apsolvirali su sve metode ... osedela sam dok ih nisam izbacila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
judeo-liberalizam ce naravno prosipati propagandu kao svi imaju "pravo" na shkolovanje , na hranu , na stanovanje - ali samo ako se time ne ugroze interesi onih koji vladaju drushtvom .  Smile

Pa u svoje vreme to je propagirao i nacional-socijalizam  Smile

Ja mislim da je ovo nasilje zbog koga Holandiju treba staviti pod međunarodne sankcije a onda ako ne prestanu i bombardovati 100 dana najmanje

Ma jok, poslati slobinu muriju kao pojacanje  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
judeo-liberalizam ce naravno prosipati propagandu kao svi imaju "pravo" na shkolovanje , na hranu , na stanovanje - ali samo ako se time ne ugroze interesi onih koji vladaju drushtvom .  Smile

Pa u svoje vreme to je propagirao i nacional-socijalizam  Smile


nacional-socijalizam je propagirao pravo na rad  Smile , kojim ce ljudi obezbediti sebi i svojoj deci ove potrebe  , a ne "pravo" da se na rachun drugih parazitski zivi .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
judeo-liberalizam ce naravno prosipati propagandu kao svi imaju "pravo" na shkolovanje , na hranu , na stanovanje - ali samo ako se time ne ugroze interesi onih koji vladaju drushtvom .  Smile

Pa u svoje vreme to je propagirao i nacional-socijalizam  Smile


nacional-socijalizam je propagirao pravo na rad  Smile , kojim ce ljudi obezbediti sebi i svojoj deci ove potrebe  , a ne "pravo" da se na rachun drugih parazitski zivi .

Pa to ti propagiraju svi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.