Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skandalozno : Deci u vrtiću prodaju brushaltere i tangice!  (Pročitano 733 puta)
04. Feb 2014, 08:19:26
Zvezda u usponu


Доживотни оптимиста :))P

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1605
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung 
Skandalozno : Deci u vrtiću prodaju brushaltere i tangice!


Brusevi imaju sunđerasti uložak, a imam i tanga gaćice za osmogodišnjakinje. Svom detetu to ne bih kupio, ali šta me briga, ljudi pazare, roba mi ide ko alva, priča prodavac iz Kragujevca



KRAGUJEVAC - Da li biste svojoj ćerkici kupili ovako nešto?!
Prema savremenim modnim trendovima, brushaltere nose i devojčice stare svega četiri-pet godina, iako im, po sili prirode, oni uopšte nisu potrebni. Da slučajno ne bismo zaostali za naprednim svetskim idejama, i u našim radnjama pojavili su se odevni predmeti za devojke i žene, ali sad i u „portabl“ varijanti za decu!

Deca traže

- Prodajem brushaltere za devojčice uzrasta od četiri do šest ili sedam godina. Imaju sunđerasti uložak, pa kad ga dete stavi, nije ravno ko daska. U ponudi imam i tanga gaćice za malo starije devojčice - od osam do deset godina. Lično, meni se to ne sviđa i svom detetu nikad to ne bih obukao, ali šta me briga, ljudi kupuju, ide mi roba ko alva - zadovoljno priča jedan prodavac na kragujevačkoj buvljoj pijaci.
Takvih proizvoda ima i u kineskim radnjama, a u jednoj zatičemo mlađu gospođu upravo kraj police s grudnjacima za decu.

- Moja ćerkica je videla da joj drugarica iz obdaništa to nosi. Došla je kući i počela da kukumavči da hoće i ona. Šta ću?! Došla sam da joj kupim brus. Ne vidim ništa strašno u tome. Ja imam liberalna shvatanja i tako vaspitavam i svoje dete. Ona je sad u tim godinama kad bi volela da bude velika, odrasla. Hoće da obuje moje cipele, vuče tašnu, namacka se karminom - s osmehom odobravanja kaže ova majka petogodišnjakinje, ne želeći da se fotografiše i otkriva svoj identitet.

Kao zvezde „Granda“


Da se ova čudna moda „primila“ među našim ljudima, potvrđuje nam i vaspitačica iz jednog kragujevačkog vrtića.
- U predškolskoj grupi koju vodim jedna devojčica nosi brushalter i zbog toga je glavna u društvu, a druga ima cipelice sa štiklicom od četiri centimetra, kao zvezda „Granda“. Ne mislim da je to dobro, naprotiv, ali mi nemamo pravo da se mešamo u to kako će roditelji odevati svoju decu, kaže ova vaspitačica.
Pomama... Roditelji nemaju ništa protiv Pomama... Roditelji nemaju ništa protiv
Kineska roba... Imaju i uloške za uvećanje Kineska roba... Imaju i uloške za uvećanje





Psiholog u šoku
ŠTA ĆE RADITI SA 17 GODINA?!


Psiholog Nada Jovčić kaže da je šokirana ovom pojavom i da savetuje roditeljima da nikako ne povlađuju svojoj ženskoj deci i kupuju im brushaltere:
- Nemam reči! Ovo svakako može loše da utiče na psihu tih devojčica. Ako sa četiri-pet godina nose uloške za veće grudi, šta će raditi sa 17 godina?! Preskače se jedan period detinjstva. To me podseća na one američke majke koje udešavaju svoje ćerkice kako bi ih unovčile. Nadam se da ovde to nije slučaj, i da će umesto što roditelji kupuju deci besmislene stvari, više vremena provoditi s njima.

izvor Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
kurir ----opet... Smile

hoce li vise neko ugasiti  to govno... Smile

trebaju naziv agencije promjeniti u " dosije x "....
jer  njihovim izvorima samo onaj  mentol molder i ona pijandura  skali mogu uci...u trag  Smile
ja sam cak pomalo i ubjedjen da se napucaju nekom gudovinom ..pa posle dobrog gengbenga  Smile
kucaju te vijesti iz nesvjesti.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Chrome 32.0.1700.76
mob
Apple iPhone SE 2020
Uf... plakalo dete, pa liberalna majka odlucila da je nagradi brusem...

Ovaj tekst prosto vrca od nenormalnosti...
Ponosni tata koji kaze da mu se jebe za tudju decu i istice kao reklamu da devojcica od 5 do 8 godina u njemu nece biti ravna kao daska?!, liberalna majka koja ce radije da seksualizuje svoju cerku nego da joj liberalno objasni zasto nije potrebno da nosi brus i zasto grudi rastu, ali ce zato prva da kucka komentare kako pedofile treba na kolac, drustvo u kome je znak odraslosti to sto se dete igra sa sminkom... itd...

Majku mu... nekima bi zaista trebalo braniti da imaju decu...

Ja sam u tim godinama imala razlicit lak na svakom prstu, cesto sam izgledala kao indijanska ratnica sa svim mogucim karminima i sminkom koju sam trpala na sebe, djuskala sam uz pesme od srceparajucim ljudima, isla okolo gologuza na plazi do osnovne skole, a u jednodnelnom kupacem dok bas nisam imala grudi... a i tada su me jedva naterali ... trcali smo okolo bez majica citavo leto ... zajedno se presvlacili kada idemo na fizicko... i sl...

Ja kao i ostatak moje generacije...

I za sve te godine... iako sam bila lepo dete... nikada me niko nije seksualno uznemiravao ili posmatrao kao nesto vise od deteta...

Ovi novi roditelji, i s to je najgore, ljudi moje generacije koji su imali takav zivot su totalno prsli...

Samo postavljaju svoju decu da budu potencijalne zrtve...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
pa kazem ti..
ovo kao da je napisao neko ko je na artanima...

razumijem i zajebanciju i lupetanje i glupiranje...sve mogu da razumijem...
ali kad je previse previse je...
jbt dok sam citao ovo sranje bas sam osjetio bjes...
i mogao bi ga bash povrediti..ko god je ovo sranje napisao... Smiley

koja majka ce da kupi cerkici od 8 godina brus i tangice....
sta seru tu...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Chrome 32.0.1700.76
mob
Apple iPhone SE 2020
Mene ne cudi da postoje takve majke.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
pogledaj ruku i taj ves...pa pogledaj  kolipacno je neko dijete od 5 godina....i sve ce ti biti jasno...
« Poslednja izmena: 04. Feb 2014, 09:38:54 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Samsung SGH-E590
Citat
ali mi nemamo pravo da se mešamo u to kako će roditelji odevati svoju decu, kaže ova vaspitačica.
E bas zbog toga nam je celo drustvo otislo u k....
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.