Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skandal u Vranju: Seks sa devojčicama za 200 dinara  (Pročitano 20555 puta)
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ужас,ужас,ужас...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Motorola V3
 Smiley 1 uzas
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Panduracija je kriva za sve, jednostavno od ovog blamiranja nema nista.
Panduri su najveci lopovi i stoka na svetu, prvo njih u zatvore, a sa ovim podvodacima i ostalim sljamom koji zavrsi u popravnim domovima(kapa dole njima, nemaju se roditelji tesko je to) metak pa u celo, dokle da nam ruze narod, veru, da ti neki pedofil sutra siluje dete??? Samo kratak postupak, a zapadnom orjentacijom to ce biti in sutra.

A ovo je strasno, ali poljaci lepo resavaju to kastriraju cigane, jer oni nisu ljudi nek prica sta god hoce, ko pravi dete sa 12 godina??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uzas , sta reci Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia 6630
Katastrofa Smile
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
O boze bolestan li je postao ovaj svet..a nasa deca rastu u takvom okruzenju..pricamo o beloj kugi....ko sme da se usudi da radja i podize decu u ovakvom svetu Smiley 1

Upravo to ja kažem ljudima kada god mi nešto kao prigovore zašto nemam decu... decu u ovakvom svetu? Decu u ovako bolesnom društvu koje mi ništa nije pružilo osim boleština? Da moram da mislim ko će mi silovati dete, muško ili žensko i da moram da ovom društvu podarim potomstvo... kome, čemu, zašto... 

Nemam reči.  Ovo što sam pročitao me je porazilo, a što reče Nikola, šta sada radi policija? Čeka da prođu letnje vrućine, pa će im onda biti suviše hladno zimi.  U kakav užas se mi pretvaramo... silovana deca... pa da li je moguće da se išta gore desi jednom društvu?
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Da li smo mi samo materijalno zaostala drzava ili smo i mentalno zaostali...?  Smile
Strasne stvari nam se desavaju zadnje vreme...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Potresne priče dve maloletne štićenice vranjskog Doma za napuštenu decu
Silovane pre bavljenja prostitucijom
Štićenica P. S. (15) prvo ljubavno iskustvo imala je u kolima, kada ju je silovao pedesetogodišnji taksista. Posle jednomesečne ljubavne veze, M. M. (16) su silovali njen momak i još četvorica Roma

VRANJE - Sumorne i stravične ispovesti o prostituisanju dve maloletne štićenice Doma za decu i omladinu "Olivera - Verica Đorđević", objavljene u lokalnom nedeljniku Vranjske, i dalje potresaju Vranje. Prema svedočenju ovih devojčica, dve starije maloletnice iz doma podvodile su štićenice i odvodile ih u jednu romsku kuću u naselju Gornja čaršija, gde su telo prodavale za 200 dinara.

Jedna od njih P. S. (15) ispričala je novinaru nedeljnika Vranjske Dušanu Đorđeviću da je svoje prvo ljubavno iskustvo imala sa 13 godina i to u kolima.

- Stao je taksi ispred doma. Bila sam sa drugaricom. Iz taksija me pogledom fiksirao taksista, star preko 50 godina, ružan, ćelav i grbav. Vozili smo se sporednim putem, bili u jednom selu u kafani, popili piće. On je polako počeo da ispituje da li imam dečka, da li sam nevina. Pao je mrak pa smo pošli nazad. Skrenuo je kod "Jumka" i zaustavio se na parkingu pored stadiona. Iznenada je oborio sedište i navalio na mene. Počela sam da vrištim, ali to ga je još više razjarilo. Opalio mi je nekoliko šamara i skinuo mi farmerke. Osetila sam strašan bol. Žvale su mu tekle iz usta. Mislila sam da mi ode utroba. Drala sam se od bolova. Onda me opet šamarao. Jedna žena koja živi na stadionu čula je vrisku pa je izašla, prekrstila se i vratila se u kuću. Tad je prekinuo. Uhvatio me za kosu i povukao nazad. "Ako reč progovoriš, glavu ću ti iskidati kao vrapcu, majku ti kopiljačku, kurvinsku. Pokazao je nož u fioci auta. Onda smo krenuli. Izbacio me ispred doma - priča P. S, koja je dugo patila zbog doživljene traume.

Neveselu životnu sudbinu imala je i štićenica M. M. (16), koja se zaljubila u Roma Slobodana, koji je imao 18 godina i iza sebe propao brak. Kaže da je bio visok, uvek nasmejan, lepotan.

- S njim sam bila iz ljubavi, a tako je trajalo mesec dana. Jednog dana poveo me u Gornju čaršiju. Mislila sam da idemo kod njega kući. Bili smo u jednoj sobi. Upoznao me sa četvoricom odraslih momaka, predstavljajući ih kao braću. Naterao me da pijem. Uhvatilo me. Bila sam oduzeta. Osećala sam kako mi skidaju odeću. Onako golu, postavili me na krevet i sva petorica su me silovala. Posle toga je došla neka starija Romkinja i izbacila me napolje. Bila sam očajna. Uveče opet je došao. Ubeđivao me je da me voli. Znala sam da je sve puklo, ali ostala sam s njim. Ravnodušna, odlazila sam stalno u Gornju čaršiju. Ovog puta usluge sam naplaćivala, a novac sam delila sa momkom. Kad sam ga otkačila, krenula sam da radim solo - kazuje M. M.

Trgovina telima obavljala se u jednoj romskoj kući, gde je glavna bila Ciganka od 23 godine, kojoj pomaže Rom homoseksualac.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia the best
 Smile Smile Smile  nemam reci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zdravo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.