Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sirijci iz Lajkovca neće u Sandžak zbog mudžahedina  (Pročitano 1166 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
Inače mislim da se u prihvatilištima ne primaju oni koji su na bilo koji način ilegalno probali da uđu ili prođu.

Pa samo takvi i dolaze ili mislis da im se masovno izdaju nekakve vize?

Citat
Takvi se odmah po hvatanju deportuju (negde) nazad

E, to je najveci problem, ajde kod Sirijaca znas odakle su dosli al ne mozes da ih posaljes nazad jer je rat. A drugi indijanci uniste sve papire pa nagadjaj odakle je ili dokazi gde je usao da bi ga poslao recimo u Bugarsku ili Makedoniju posto i oni ih se jedva oslobode a ne da ih primaju nazad...

Citat
Mnogi (finansijeri) to sa jedne strane koriste kao metod za pranje para i sa druge strane (prihvatilišta) kao način da se lepo zaradi  a da se za to minimalno uloži. Unosan biznis, nema šta, a na kraju zna se ko ispašta i ko najskuplje plaća cehove za takvav egzibicionizam

To naravno, to je bio jako uhodan biznis u Nemackoj za vreme najezde devedesetih. Potrpas ih po 5-10 u jednu prostoriju, metalne krevete uzmes negde na rasprodaji kod vojske, bolnice itd. i naplacujes smestaj po danu po cenama koje su ko u hotelu, naravno, i svaki suvomesnati servirani obrok masno naplacujes ko puni pansion. U Svabiji su se neki likovi dobro oparili na tome, ali bezobrazno oparili  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Nokia 
Naravno da se ne izdaju vize niti oni traže od ambasada ili konzulata dozvolu za ulaz ili tranzit, već su razne nevladine organizacije i komesarijati za izbeglice i azilantie (koje se inače u slobodno vreme u sklopu svoje registrovane delatnosti bave kojekakvim ekonomsko-političkim mahinacijama i pranjem para) zaduženi za taj proces. One u međusobnoj saradnji vode evidencije, prave spiskove i skupljaju sve potrebne podatke da bi se evidencijom imalo uvid u celokupno stanje, preuzimaju i dalje raspoređuju te silne grupe, ali da bi održali neku iole nekompromitujući sliku, vrše određenu selekciju i drže se nekog pravilnika ko, kako, kad i gde može da boravi (što privremeno što stalno). To traje dosta duže pošto se finansira iz raznih budžeta i donatora i sponzora, a i veliki je rizik kakav će biti ishod tog transfera. Oni koji bi odmah negde na sigurnom idu u kombinaciji sa krijumčarima koji ih mnogo brže dovode do krajnjeg željenog odredišpta, ali to košta pozamašno. Neko u startu ima samo toliko da dođe do sigurnije teritorije van ratnog domašaja i haosa, a onda ko se kako snađe. Zato i završavaju ovako kako završavaju: u šumi, marici ili u zatvoru.  Kako god, dok se sistematski ne utvrde pravila, ne obezbede konkretna prihvatilišta samo za tu namenu i zaposli širi broj ljudi koji će samo time da se bave, ništa se neće promeniti. Neka mi daju ovlašćenje na jedno mesec dana pa da vide kako se to radi  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Sto ih ne odvedu u Srebrenicu

Зашто у српску Сребреницу?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
MSIE10.0
Ja imam vikendicu u Bogovadji I znam kako se ponasaju tamo I sta rade... Ponasaju se kao da su oni tamo rodjeni, Ulaze u nase vikendice, kada nema nikog rasturaju I nose ono sto im treba, opljackano je 15 vikendica koje znam medju kojima I moja... I ni policija ni niko ne moze nista... rekli su nam da ce pokusati... Drugar I ja smo tamo bili kada smo bili mali  I blizu su nam vikendice I obe su obijene...
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.