Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Siniša Mali: Zatekao sam nered, sad gradimo metro  (Pročitano 1962 puta)
24. Apr 2018, 13:22:32
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Siniša Mali: Zatekao sam nered, sad gradimo metro

NAJVEĆI uspeh ove gradske vlasti je odgovoran odnos prema finansijama. Prepolovili smo javni dug i napokon imamo novca u gradskoj kasi. A moram naglasiti da smo započeli realizaciju najvećeg projekta u ovom delu Evrope - "Beograd na vodi", za "Novosti" priča gradonačelnik Siniša Mali, tačno četiri godine nakon što je preuzeo čelno mesto prestonice.


* Šta se konkretno promenilo u životu Beograđana?

- Vi me ispravite ako grešim, ali mislim da smo Beograđanima vratili veru u bolje sutra. Konkretno, nezaposlenost je na rekordno niskom nivou. Zaposlili smo više od 20.000 Beograđana. Subvencionisanjem privatnih vrtića skratili smo liste čekanja i zaposlenim majkama i očevima omogućili da budu produktivniji na poslu. Sugrađani koji nisu imali puteve, kanalizaciju ili vodovod danas žive kako dolikuje ljudima u 21. veku. Otvaranjem novih domova zdravlja, vrtića, škola, parkova i igrališta uticali smo na izjednačavanje životnog standarda na čitavoj teritoriji Beograda. Jednostavno, Beograd danas radi punom parom.

* Šta niste stigli da uradite za prethodne četiri godine?

- Najviše me jede to što u protekle četiri godine nismo fizički i finansijski stigli da otpočnemo radove na izgradnji metroa. Prvo smo morali da rešimo najveće probleme iz prošlosti, pa da napunimo gradsku kasu, a tek onda da nađemo najbolje stručnjake za izgradnju metroa. Jednostavno nismo stigli sve da uradimo. Ali danas je naša najveća prednost što više nemamo velikih problema iz prošlosti i sada čistih računa možemo da krenemo u izgradnju metroa.

* Da li mislite da je završena vaša misija u Starom dvoru? Da li prelazite u Vladu?

- Moja misija je da služim narodu. Znate, velika je čast biti sluga građana, zato što ne postoji lepši osećaj od onog kada znate da ste svojim radom i trudom nekome olakšali život, učinili ga boljim ili kada vidite osmeh na licu deteta koje je dobilo vetar u leđa da nastavi da sledi svoje snove. Ta moja misija se nikada neće završiti. Da li ću ja posao nastaviti u Starom dvoru ili na nekom drugom mestu, nije od presudnog značaja. Uvek ću biti na raspolaganju.

* Licitira se imenom vašeg naslednika. Kao kandidati se pominju Irena Vujović i Goran Vesić. Koga biste vi voleli da vidite kao gradonačelnika?

- Irena i Goran su saradnici s kojima blisko sarađujem. Irena je bila moja pomoćnica pre nego što je počela da ostvaruje izvanredne rezultate kao predsednica Opštine Savski venac, a Goran je moj gradski menadžer koji je izuzetno operativan. Što se mene tiče, važno mi je da budem deo tima Aleksandra Vučića, zato što je to tim koji pobeđuje za narod, tim koji ostvaruje konkretne rezultate. Saznaćete uskoro koga će odbornici izglasati za mesto gradonačelnika. Samo znam da će gradonačelnik morati da bude neko ko je vredan i sposoban da realizuje sve najveće projekte o koje smo najavili.



REZULTATI

Ponosan sam na sve što smo uradili u protekle četiri godine - na svaki metar asfalta, kanalizacije i vodovoda. Ponosan sam na svaki kran, novu fasadu i zgradu. "Beograd na vodi" je najveće gradilište u ovom delu Evrope. Ponosan sam na svaku novu fabriku koju smo otvorili i na svakog radnika koji je dobio novi posao - zadovoljno priča Mali, sumirajući rezultate četvorogodišnjeg mandata.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
O cemu ovaj balavi da mi je samo znati ?  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Pa pojasnimo to primerom.

Neki puštaju zmajeve a neko gradi BG metro. Uzrok takvih projekcija je poremećaj moždane hemije kao posledica oboljenja ili konzumiranja psihoaktivnih supstanci.

« Poslednja izmena: 25. Apr 2018, 11:12:34 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
šta bi mi da nam on nije došao iz bosanske krupe.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Pa recimo da bi BG odavno imao metro ali je Titinim kalfama, odnosno srpskim komunjarama bilo važnije da razore građanski poredak posle komunoustaške okupacije Srbije pa su taj problem rešili tako što su prestonicu prenaslelili podobnijim življem ne samo iz Dubice već iz svih pasivnih krajeva Balkana.

Trebalo je suzbiti sve civilizovano u Beogradu da bi se lakše pravdali komunoustaški kontinuirani zločini.

Tako je stvoren veoma poremenćen i primitivan mentalitet prestonice koji blokira svaku smislenu akciju i do dana današnjeg nanosi nemerljivu štetu gradu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
jadni vi tako civilizovani
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Pa recimo da bi BG odavno imao metro ali je Titinim kalfama, odnosno srpskim komunjarama bilo važnije da razore građanski poredak posle komunoustaške okupacije Srbije pa su taj problem rešili tako što su prestonicu prenaslelili podobnijim življem ne samo iz Dubice već iz svih pasivnih krajeva Balkana.

Trebalo je suzbiti sve civilizovano u Beogradu da bi se lakše pravdali komunoustaški kontinuirani zločini.

Tako je stvoren veoma poremenćen i primitivan mentalitet prestonice koji blokira svaku smislenu akciju i do dana današnjeg nanosi nemerljivu štetu gradu.

Ili je bila u toku industrijalizacija zemlje pa je trebalo radnika u gradovima a ujedno dosta njih je ognjiste i izvor/bunar zamenilo za sporet i tekucu vodu iz zida, al dobro, mozda je trebalo ostaviti taj narod i dalje u brdu da gladuje svake druge godine  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.