Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:23:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Синдром неприпадања  (Pročitano 14249 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
... a sada tema Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Da, slušajte moju koleginicu, ja sam privremeno neuračunljiva.  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Citat
a i ne bih imala nista protiv da makar na jedan dan mi slova izgledaju kao sarada,vas osjecam u duginom spektru boja,a da mi neke boje imaju ukus sladoleda od vanile
voljela bih da vidim kakav je osjećaj

Pojedes jednu slidzu i videces sve od ovoga sto si ovde navela. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Bubili hajde demonstriraj nam te svoje vizuelne doživljaje nas diskutanata

ја сам неко црнило гарантовано...........на сиве туфне

E и мене занима ... мада би онда вероватно било овако  Smile



1:20 па надаље Smile
« Poslednja izmena: 12. Jan 2010, 19:29:50 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ja vidim npr.  pesme u bojama i pretpostavljam da to radim jer  na osnovu pesme koja mi izaziva neko secanje ili me podseca na nesto stvaram podsvesno asocijaciju na te dogadjaje pretpostavljam da je kod tebe ista prica kad su u pitanju boje. Za ono srce pretpostavljam da na osnovu zakona organizacije drazi u opazaje koje su utvrdili gestaltisti na osnovu nekih linija tvoj mozak koji je kao i svaki drugi ljudski sklon razumevanju  i odredjivanju,organizuje drazi tako da se dobije logicna celina. Ne sumnjam da je na tvoje vidjenje srca uticala tvoja zelja da ga vidis kao i prethodno iskustvo. Jesi li bila kod psihijatra ili psihologa zbog toga kako se osecas? 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
U selu odakle su moji, bila jedna baba koja je imala 4-5 djece i brdo neke unucadi. Baba je zivjela u kuci bez telefona i struje, nista radio ili tv. Medjutim kad god bi je neko upitao za neko djete ili unuce, baba bi stala na sekund se zamislila (kao da gleda unutra) pa bi ti rekla gdje joj je djete i kako se u tom trenutku osjeca. To sto bi ih u tom trenutku razdvajalo po par desetina kilometara, baba nikad nije vidila kao problem.

Uvijek je znala i kad ce nesto lose da se desi. Npr. kad su je uhvatili da ceka autobus, pitali je kud ce, a ona mrtva ladna kaze kako ce Dusan slomiti nogu pa ide da mu se nadje u Banja Luci.

Moj cale ju je mnogo volio, ali ga je na kraju zivog isprepadala. Kad se jednog ljeta vracao u Sarajevo iz sela, dodje kod nje da se oprosti, a ona ce njemu: Slusaj, sinko, ja cu da umrem ove zime. Ja znam da ti mene mnogo volis i da ces htjeti da mi dodjes na sahranu, ali za Svetog Jovana ce biti veliki snijeg, neces moci proci. Ja ti ovo kazem da znas da ti ja ne zamjerem, mi cemo se zatp sad oprostiti i izljubiti.

Pogadjate baba, je bila 100% u pravu. Smiley

Tako da se ja sa intuicijom ili cim god vec, ne bih bas zaj.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:23:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.