Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Baba vezala unuka lancem za drvo  (Pročitano 1215 puta)
16. Maj 2015, 10:08:09
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Sony xperia
Baba vezala unuka lancem za drvo

Nadežda M. vezala je svog dvoipogodišnjeg unuka D.M. lancem za drvo kako bi ga sprečila da tokom igre izleti na ulicu.


Drvo (u pozadini) za koje je dečak bio vezan

Incident se dogodio početkom nedelje u dvorištu kuće u Čačku u kojoj živi petočlana porodica.

Slučaj su Centru za socijalni rad (CZSR) i policiji prijavili stanari obližnje stambene zgrade, koji nisu mogli da poveruju u prizor koji su videli.

- Čula sam zaglušujući plač deteta i kada sam pogledala kroz prozor, samo što se nisam onesvestila od šoka. Videla sam dečaka koji je lancem bio zavezan za drvo. Pored njega je bila starija gospođa koja je vikala na njega, pokušavajući da mu nešto objasni. Odmah sam obavestila nadležne službe - rekla nam je Čačanka koja živi u susednoj zgradi.

Odmah po prijavi, na lice mesta izašli su službenici Centra za socijalni rad. Obavljen je razgovor sa Nadeždom M.

- Baka je čuvala unuka i unuku, sa kojima, kako je izjavila, nije mogla da se izbori jer su bili nemirni. U strahu da će dečak izleteti na ulicu, ona je htela da ga zaplaši, pa ga je vezala za drvo. Prema vlastitim rečima, odvezala ga je vrlo brzo. Objasnili smo joj da je nedopustivo to što je uradila, a ona je rekla da je svesna greške i obećala da se to neće ponoviti - rečeno nam je u čačanskom Centru za socijalni rad.

Nadežda je i novinaru „Blica“ priznala da je svog unuka vezala za drvo, ali je svoj postupak opravdala nemogućnošću da ga na drugi način sačuva.

- Vidite da nemamo ni ogradu u dvorištu, pa dete svaki čas izlazi na ulicu. Morala sam da pripazim unuku pošto je ćerka bila kod lekara i na nekoliko minuta sam vezala dečaka. Nije trebalo to da uradim, ali bolje i tako nego da ga pregazi auto na ulici. Sada me svi osuđuju, a nigde nikoga nije bilo da nam se nađe kada su nam huligani razbili prozor na kući, a staklo zamalo nije oslepelo unuku - kroz plač priča Nadežda.

Službenici CZSR čitave nedelje nadzirali su porodicu u kojoj, osim bake i dvoje dece, žive i njihova majka Slobodanka Đ. i njen nevenčani suprug Uroš B.

Slobodanka je obolela od karcinoma i u veoma je teškom zdravstvenom stanju. Ona i Uroš, koji je očuh vezanog dečaka i otac devojčice, u trenutku incidenta nisu bili kod kuće. Ipak, kako nezvanično saznajemo, njih dvoje su negirali da je dete bilo privezano za drvo sve dok to nije priznala dečakova baka.

Teška situacija u porodici

- Kada bi se striktno poštovao zakon, nesumnjivo je da se ovde radi o krivičnom delu zlostavljanja u porodici, ali videćemo šta će od svega biti, imajući u vidu veoma tešku situaciju u kojoj živi petočlana porodica. O svemu je obaveštena i policija - kažu u Centru za socijalni rad.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
svasta
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Da mu je bacila koju kosku da mali prestane da laje, ne bi bilo problema
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Svaka čast babi. Svesna je da ne može da izadje na kraj s njim, bolje da spreči nego da leči. Bolje on da plače, nego da oni posle zapomažu. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
svasta  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Баба-Легенда  Smile Smile Smile

Ако није пронашла други начин да смири немирно дете,боље и ланци него да одговара родитељима ако се маломе нешто деси.
То су мере предострожности  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Svaka čast babi. Svesna je da ne može da izadje na kraj s njim, bolje da spreči nego da leči. Bolje on da plače, nego da oni posle zapomažu. Wink
vaistinu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Citat
Čula sam zaglušujući plač deteta i kada sam pogledala kroz prozor, samo što se nisam onesvestila od šoka. Videla sam dečaka koji je lancem bio zavezan za drvo. Pored njega je bila starija gospođa koja je vikala na njega, pokušavajući da mu nešto objasni. Odmah sam obavestila nadležne službe - rekla nam je Čačanka koja živi u susednoj zgradi.

IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Kad treba da se obuzdaju mali cigani ubice, ovih dušebrižnika nigde nema. Al kad treba da se kazni baba što je vezala unuka, odmah doleće Quick Reaction force.  Smile

Da mu je bacila koju kosku da mali prestane da laje, ne bi bilo problema

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Čula sam zaglušujući plač deteta i kada sam pogledala kroz prozor, samo što se nisam onesvestila od šoka.



Vidite da nemamo ni ogradu u dvorištu, pa dete svaki čas izlazi na ulicu. Morala sam da pripazim unuku pošto je ćerka bila kod lekara i na nekoliko minuta sam vezala dečaka. Nije trebalo to da uradim, ali bolje i tako nego da ga pregazi auto na ulici. Sada me svi osuđuju
A niko da se ponudi da pripazi malog  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.