Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 14. Maj 2024, 03:07:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Silovanje dobre volje  (Pročitano 7736 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12

Ma fora je u tome što se ja sa tim ljudima (koje sam spomenula) ne družim, već oni insistiraju na kvazi drugarstvu samo kad im nešto treba...  Smile

 dobro ,poznajesh ih jer slushate istu muziku ,imate slichne zivotne stavove ...  Smile

razmisli zashto poznajesh toliko egoista .... problem je u tebi ...  Smile
Hajde da sad analiziramo koji je to momenat, recimo, mog detinjstva, napravio zvrčku u mojoj glavi, pa je sad situacija takva...  Smile

Elem, ljudi na koje sa ovaj moj primer odnosi su ljudi sa faksa... Dakle, ne zato što slušamo istu muziku ili imamo slične stavove, već zato što smo primorani da se gledamo dobar deo dana, i što smo, takoreći "sapatnici"...  Smile Tamo ipak vladaju popuno drugačiji principi nego u drugarskim odnosima. Baš u mojoj generaciji je stalno neka kompeticija, ljudi su prilično bezobzirni i sebični. Ipak, kad ih na vreme skontaš, nije kasnije problem da ih elegantno udaljiš iz svog, ako ne prostornog, onda bar psihičkog, okruženja.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ma rekoh ti ja da cu morati da zavedem malo red tamo kad dodjem Smile
a ako vec vole da se takmice nek nauce da gube Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25


Elem, ljudi na koje sa ovaj moj primer odnosi su ljudi sa faksa... Dakle, ne zato što slušamo istu muziku ili imamo slične stavove, već zato što smo primorani da se gledamo dobar deo dana, i što smo, takoreći "sapatnici"...  Smile Tamo ipak vladaju popuno drugačiji principi nego u drugarskim odnosima. Baš u mojoj generaciji je stalno neka kompeticija, ljudi su prilično bezobzirni i sebični. Ipak, kad ih na vreme skontaš, nije kasnije problem da ih elegantno udaljiš iz svog, ako ne prostornog, onda bar psihičkog, okruženja.

 nemoj da se lazemo ...  Smile i u srednjoj shkoli , i na faxu ,i u vojsci (dobro tamo josh nisi bila  Smile ) ima ljudi sa kojima delish prostor ,ali ih ne poznajesh i ne traze ti usluge  - ili ih jednostavno odbijesh bez grize savesti (nemam ,ne znam , ne mogu ... )

 ljudi na koje se zalish su ipak neki deo tvog kruga poznanika (pitanje je da li uopshte imash prave prijatelje  Smile ) i koji - priznala ti ili ne - dele tvoje zivotne vrednosti .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
nemoj da se lazemo ...  Smile i u srednjoj shkoli , i na faxu ,i u vojsci (dobro tamo josh nisi bila  Smile ) ima ljudi sa kojima delish prostor ,ali ih ne poznajesh i ne traze ti usluge  - ili ih jednostavno odbijesh bez grize savesti (nemam ,ne znam , ne mogu ... )
"Nemam, ne znam, ne mogu" uglavnom se i koriste kad hoćeš nekoga na finjaka da otkačiš... Kod mena na faksu studenata je veoma malo, i svi se međusobno poznajemo, i nemoguće je da niko ni sa kim nikada nije stupio u kontakt. Uostalom, tako je i u srednjoj školi. E sad, ako ti nisi poznavao neke ljude iz razreda u srednjoj školi, onda je to već nešto drugo (možda tema za tvoju psihoanalizu)...  Smile

ljudi na koje se zalish su ipak neki deo tvog kruga poznanika (pitanje je da li uopshte imash prave prijatelje  Smile ) i koji - priznala ti ili ne - dele tvoje zivotne vrednosti .
I na ovo sam ti gore odgovorila... dakle, strpani smo u učionice i prosto je nemoguće da se ne poznajemo...

A za ovaj boldovani deo... Ne znam zašto bi tebi morala da objašnjavam imam li prijatelje ili ne. Uostalom, to i nije stvar za diskusiju u ovoj temi...
To je stari, dobri bf... Provocira bez razloga, kao i uvek sa stilom i velikom dozom šarma...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25

"Nemam, ne znam, ne mogu" uglavnom se i koriste kad hoćeš nekoga na finjaka da otkačiš... Kod mena na faksu studenata je veoma malo, i svi se međusobno poznajemo, i nemoguće je da niko ni sa kim nikada nije stupio u kontakt. Uostalom, tako je i u srednjoj školi. E sad, ako ti nisi poznavao neke ljude iz razreda u srednjoj školi, onda je to već nešto drugo (možda tema za tvoju psihoanalizu)...  Smile

i shta sad hocesh da kazesh - da si se ti poznavala (ali stvarno poznavala ,ne na zdravo-zdravo) sa svima iz tvoje sr.shkole i da sa svima odrzavash kontakte ?  Smile . po tvojoj prichi ,ove tvoje prijatelje ne mozesh da otkacish na fin nachin - znachi da si ipak u nekoj blizoj vezi sa njima ... Smile


Citat
A za ovaj boldovani deo... Ne znam zašto bi tebi morala da objašnjavam imam li prijatelje ili ne. Uostalom, to i nije stvar za diskusiju u ovoj temi...
To je stari, dobri bf... Provocira bez razloga, kao i uvek sa stilom i velikom dozom šarma...  Smile

 ne morash da mi objashnjavash ,vec mi je jasno ...  Smile . priznaj sebi da se druzish sa sebi slichnim ljudima - i da u krajnjem sluchaju ni ti nisi bolja od njih kad su u pitanju usluge - ne volish da dajesh ,ali rado primash  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ne kažem da sam poznavala sve ljude iz srednje škole, već ljude iz svog razreda. Ogromna ja razlika.
I nisam rekla da ne mogu da ih otkačim na fin način, ali i na onaj manje fin... Ta ti se greška negde potkrala.
Dalje, svakako da se družim sa sebi sličnima. Ali primeri koje sam navodila odnose se na poznanike (kojih svakako ima više) a ne na prijatelje.

Dosta je bilo offovanja... Mislim da je svima jasno šta sam htela da kažem... A ako samo tebi nije, onda je možda do tebe...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25
 dobro ,fina bambina koja voli sve ljude oko sebe ... i mir u svetu ...  Smile

p.s. ako ti nije mrsko , kazi mi na koji to fakultet idesh - pun zlica ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
problem sa beleskama nisam imala- ko god da ih je uzeo, ustanovio je da se moj rukopis ne moze citati  Smile
inace, na faksu jeste tako: tante za tante ... niko nije dobrotvorna ustanova  Smile
bas zato sto su novi jedni drugima, svi vrlo brzo nauce da uzvracaju na sitne usluge, ne zato sto su fini, vec zato sto ide njima u korist  Smile
tako da neminovno dolazi do medjusobnog, a ne jednostranog ispomaganja
naravno, posle nekog vremena se stvari diferenciraju, pa se covek druzi na pauzama sa odredjenim krugom ljudi...a sa nekima i van fakulteta 
lepo je ako ima vise naroda na studijskoj grupi pa mozes da biras nekog ko ti vise prija...
eto, meni je koleginica s faksa postala i kuma  Smile

p.s. a taj takmicarski duh vremenom otupi... dosadi ljudima  Smile
 
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
dobro ,fina bambina koja voli sve ljude oko sebe ... i mir u svetu ... Smile

p.s. ako ti nije mrsko , kazi mi na koji to fakultet idesh - pun zlica ...  Smile
Of kors...  Smile

Baj d vej, psihologija u NS-u.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25
Citat
p.s. ako ti nije mrsko , kazi mi na koji to fakultet idesh - pun zlica ...  Smile
Of kors...  Smile

Baj d vej, psihologija u NS-u.

 Smile potvrdjuje se stereotip da na psihologiju idu oni kojima u stvari treba pomoc psihologa ...  Smile

inache ,mogla bi struchno da porazgovarash sa kolegama o vashem problemu , u smislu lekaru izlechi sebe ...  Smile
« Poslednja izmena: 20. Feb 2008, 17:56:12 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 14. Maj 2024, 03:07:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.