Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:45:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Silovanje dobre volje  (Pročitano 7730 puta)
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
Odlična tema!

Ovo mi se svakodnevno dešava, jer me svi znaju kao "dobrog" tako da često traže usluge od mene, a kad ja zatražim uslugu nazad "Pa znaš ne mogu ja sad, nemam..."

Evo jednog banalnog primjera istinitosti ove teze:
Citat
Ako nekom pomognes 100 puta, i 101. ga odbijes, bices zlotvor...
Ako nekog odbijes 100 puta, a 101. mu pomognes, bices divan...
Drug i ja skoro svako jutro pijemo kafu u lokalu koji nam je na pola puta i ja uvijek dođem po njega pa onda idemo u kafanu i jedno jutro ja sam žurio i samo ga nazovem i kažem da bude tamo za 5 min (koliko mu treba pješke) a on će "Nećeš dolaziti po mene?" onako zabezeknuto. I taj dan se on kao isfuro na mene jer neću da dođem.
To je jedan najbanalniji primjer a da ne spominjem ostalo. Neke me i sramota spominjati!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Naravno, kad je odgovorna osoba u pitanju... Inače, na fakultetu su svi odnosi manje-više u fazonu "ja tebi - ti meni"...

Što se tiče moje priče sa tom devojkom, najveća fora je bila kad je rekla da je mrzelo da ide na faks, jer je htela da ostane sa dečkom u krevetu. Još jedna: kad je trebala da mi, bukvalno u minut do dvanaest, vrati neku skriptu koju sam joj pozajmila, nazvala me i rekla da je jako mrzi da sad izlazi napolje, već da ja dođem do Spensa (na otprilike pola puta od mene do nje), a tamo će biti njen dečko, pa će mi ih on vratiti. Ja, budala, još i pristanem i kažem koje vreme bi mi bilo ok, a ona kaže: Jaoo, nemoj tad, hajde ranije, baš tad će se moj dečko vraćati sa faksa, pa mu je usput da ti to donese...  Smile
pa dobro to je vec bezobrazluk i nepostovanje tebe kao osobe  Smile Smile
ali ja licno nikad u zivotu nikakvu belesku nisam pisao niti me zanima hvala bogu pa ima radnja za fotokopiranje koliko oces pa se snalazim  Smile
a zaboravih malopre da kazem desavalo mi se nekoliko puta da stanem u odbranu nekoga ko ne moze sam fizicki da se odbrani pa on to posle iskoriscava kao da sam mu ja rodjeni brat i da cu da idem da se bijem zbog njega....
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
A da ne spominjem one ljude koji ne znaju ni da se jave kad te sretnu, a kad im trebaš onda: "Cico, kuco, maco, mogu li nešto da te zamolim, ako ti nije problem..."  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ma ja najvise mrzim kad mi pridje neko koga sam video dva puta u zivotu i kaze mi ajde dodji brate oce ovi da me biju  Smile Smile e onda mi dodje da njega malo  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25
A da ne spominjem one ljude koji ne znaju ni da se jave kad te sretnu, a kad im trebaš onda: "Cico, kuco, maco, mogu li nešto da te zamolim, ako ti nije problem..."  Smile

 isuvishe se druzish sa simpatizerima LDP i DS ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
A da ne spominjem one ljude koji ne znaju ni da se jave kad te sretnu, a kad im trebaš onda: "Cico, kuco, maco, mogu li nešto da te zamolim, ako ti nije problem..."  Smile

 isuvishe se druzish sa simpatizerima LDP i DS ...  Smile
Smile
Znači, misliš da je u tome problem?

Ma fora je u tome što se ja sa tim ljudima (koje sam spomenula) ne družim, već oni insistiraju na kvazi drugarstvu samo kad im nešto treba...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2260
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Ljudi se naviknu na nesto da dobijaju. Nije bitno sta, materijalno, paznju, neku pomoc itd i usled te navike ti njima vise ne mozes reci NE. Jer ne mozes u tom trenutnku ili iz nekog razloga ne zelis vise tolko da pomazes itd onda ta osoba ima obicaj totalno da se preokrene i da sve zaboravi do tada i da samo to zadnje gleda taj put kada nisi izasao u susret.
Dok druge osobe koje ne cine tako uglavnom se nikada ne oslanjaju na tu osobu jer znaju da je takva i to je to. Njima je dozvoljeno da te uvek ignorisu. I kada tako neka osoba pomogne ispadne da je draze 100 puta nego tvojih 100 puta sto si pomogao nekome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
Zato se trudim da što manje usluga tražim i da što više budem nezavisan od drugih!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25

Ma fora je u tome što se ja sa tim ljudima (koje sam spomenula) ne družim, već oni insistiraju na kvazi drugarstvu samo kad im nešto treba...  Smile

 dobro ,poznajesh ih jer slushate istu muziku ,imate slichne zivotne stavove ...  Smile

razmisli zashto poznajesh toliko egoista .... problem je u tebi ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
a jel vam se desilo kad da vama ljudi pomazu a da niste trazili pomoc to jes slihtaju se  Smile
npr donese mi jaknu, ili ode da mi kupi nesto i razne gluposti a da ja to i ne trazim od njega Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:45:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.