Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:50:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Silovanje dobre volje  (Pročitano 7731 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Videćeš kad ti dete poraste kako su u stvari naša čedovuišta najveće zlorabije. Ako jij kažeš ne mogu da ti udovoljim (da te vodim u park, kupim sladoled, igračku) odmah ćeš postati najgora mama. A tek kda stigne do puberteta bićeš kriva i što nisi Bil Gejts po novčaniku a Meri Popins po karakteru.

Gospodjo Simijon, je l' Vi to poznajete moju sestru ?  Smile
Sine mamin, pa što si promenio nik.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Koliko puta vam se desilo da neko zloupotrebi vasu dobru volju na najodvratniji nacin?
Svakom se to bar jednom desilo...
Komsija, rodjak, poznanik...
Pomognes, a on te ... ko kauboj konja...
Kao pijavice...

Desavalo mi se i desava mi se i dalje. Postupke nekih ljudi jednostavno ne mogu da predvidim. Veoma su, kako bih rekla ... kameleonskog karaktera.
Poenta je da nakon slicnog saznanja zatvaram salter za sve usluge dobre volje. Zivaca imam puno, ali na bacanje nemam. Radije cu samoj sebi biti nezahvalna ili nezadovoljna, nego da me neko vrti kako se njemu svidja i uz sve to ima selektivan odnos prema mojoj dobroj volji ili delima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ako nekom pomognes 100 puta, i 101. ga odbijes, bices zlotvor...
Mislim da je cista navika u pitanju.
Ljudi tvoju pomoc shvate zadravo za gotovo, kad god traze nesto, to i dobiju, bez da kazu hvala... nista...
A onda polako pocnu da prelaze granicu....
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
 kako da se otarasite dosadnih molilaca - veoma jednostavno  Smile - pomognete mu ,ali mu uzput zagorcahte zivot nazivajuci ga glupakom ,neznalicom ,izdiruci se na njega .... videcete kad ce sledeci put da vam zatrazi pomoc ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ma daj... ja znam ljude koji se namerno prave glupi samo da bi drugi obavljali poslove umesto njih... i uspeva im sto je najgore... ceo zivot...

Doduse, ja takvim zivotom ne bih mogao da zivim, al' ko mene sta pita... Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Čitajući ovu temu, setila sam se još jednog, takoreći školskog primera "silovanja" dobre volje. Na prvoj godini faksa, imala sam koleginicu koja me je na najstrašniji naćin bukvalno iskorišćavala. Išla sam na predavanja i hvatala beleške, raspitivala se kako, šta, gde, a ona bi me posle faksa elegantno nazvala i tražila te beleške od mene. I ne samo to, kada bi ih uzela, ne bi se ni potrudila da ih vrati, već sam morala da idem kod nje ako želim da ih dobijem nazad (na stranu to što živi na drugom kraju grada). Neko vreme uopšte mi nije dolazilo do mozga šta se dešava (jer sam u to vreme bila u nekoj šklj fazi, početak studija mi je bio baš težak). Ubrzo me je istina tresnula po sred lica, i poslala sam je u tri lepe materine (priznajem, nisam bila ni malo prijatna). Ona je, zbog toga što više nije imala koga da maltretira da pola posla radi umeto nje, obnovila prvu godinu, verovatno još u tripu da sam ja za to kriva (što je teški apsurd).
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Ima tu nesto interesantno...

Ako nekom pomognes 100 puta, i 101. ga odbijes, bices zlotvor...
Ako nekog odbijes 100 puta, a 101. mu pomognes, bices divan...

Istina...ja se trudim svakome da pomognem u svakom trenutku kada je pomoc potrebna,ali dosta ljudi zna to da zloupotrebi...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25
Išla sam na predavanja i hvatala beleške, raspitivala se kako, šta, gde, a ona bi me posle faksa elegantno nazvala i tražila te beleške od mene.

..................
Ona je, zbog toga što više nije imala koga da maltretira da pola posla radi umeto nje, obnovila prvu godinu, verovatno još u tripu da sam ja za to kriva (što je teški apsurd).

 ko joj je kriv kad je curka ...  Smile ona i ne sanja jadna koliko se beleshki moze pokupiti kad platite choveku par piva ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ako nekog odbijes 100 puta, a 101. mu pomognes, bices divan...
drzite se ovoga i dobro ce te proci u zivotu mene ljudi ne pitaju za uslugu osim ako im nije pitanje zivota i smrti (sad karikiram Smiley ), ja volim da pomazem ljudima ali uvek ocekujem od njih neku odgovornost i neku uzvratnu pomoc u buducnosti ako osetim da povratne reakcije nece biti lepo i kulturno odbijem da pomognem  Smile

Sad ovde citam o "zloupotrebama" na fakultetu i po meni je to blago receno glupo, to je razmisljanje strebera u mojoj glavi i nikad to necu moci da shvatim. Isto kao ona fora necu da ti dam da prepises da bi ja dobio/la bolju ocenu.... ako sam u mogucnosti da bez nekee moje muke nekom pomognem da zavrsi ispit to cu rado uciniti  Smile Smile
a sto se tice tog ne vracanja beleski to je vec druga prica ali ne znam koji je razlog da ti nekoj odgovornoj osobi (koja ce to npr da kopira pa da ti vrati) ne bi dala svoje beleske Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Naravno, kad je odgovorna osoba u pitanju... Inače, na fakultetu su svi odnosi manje-više u fazonu "ja tebi - ti meni"...

Što se tiče moje priče sa tom devojkom, najveća fora je bila kad je rekla da je mrzelo da ide na faks, jer je htela da ostane sa dečkom u krevetu. Još jedna: kad je trebala da mi, bukvalno u minut do dvanaest, vrati neku skriptu koju sam joj pozajmila, nazvala me i rekla da je jako mrzi da sad izlazi napolje, već da ja dođem do Spensa (na otprilike pola puta od mene do nje), a tamo će biti njen dečko, pa će mi ih on vratiti. Ja, budala, još i pristanem i kažem koje vreme bi mi bilo ok, a ona kaže: Jaoo, nemoj tad, hajde ranije, baš tad će se moj dečko vraćati sa faksa, pa mu je usput da ti to donese...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:50:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.