Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Silovana prodavacica u centru Beograda !!!  (Pročitano 42924 puta)
18. Sep 2007, 02:46:41
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Продавачица силована у бутику

Упркос потери београдске полиције, напасник није ухапшен



Младић ромске националности, чији је идентитет познат полицији, силовао је јуче око 12.30 часова продавачицу К. С. (24) у бутику „Стил”, у Улици Максима Горког 34 у Београду, a злочин су снимале уграђене камере за видео-надзор. Упркос јакој полицијској потери која је улицама Врачара и Душановца трајала око три сата, током које су проверавани сви младићи који су одговарали опису – висина око 170 сантиметара, неуредна брада, бела дуксерица и фармерице – силоватељ није ухапшен.

Све је почело око 12 часова када је напасник дошао испред бутика у, иначе прометној, Улици Максима Горког. Застао је испред, осматрао, а затим ушао унутра, наводно да би купио фармерке. Затражио је један модел да проба, а затим позвао продавачицу да дође до кабине за пресвлачење.

Када је продавачица дошла извукао је нож и запретио да ће је убити, уколико не испуни његове захтеве. Силовао је, све време јој држећи нож под грлом.

После иживљавања, које је трајало око пола сата, напасник је видео велики натпис на улазним вратима бутика на којем пише да је објекат под видео-надзором, па је отишао до компјутера на чијем диску су смештени сви снимци са камера. Покушао је да разбије монитор компјутера ножем, али у томе није успео. Затим је покушао истим ножем да разбије металну касу са новцем, али ни то му није пошло за руком. На крају је узео мало новца из касе, једну кожну јакну од 10.000 динара, дуксерицу и тренерку.

Узевши личну карту од продавачице К. С. како би видео њену адресу становања, силоватељ јој је наредио да позове полицију и пријави пљачку. Терао ју је да каже полицији да је бутик опљачкао маскирани разбојник и да не спомиње силовање, јер ће у супротном доћи на њену кућну адресу и убити је. После тога је побегао у непознатом правцу.
Силована девојка је превезена у Клинички центар Србије, где јој је указана помоћ, после тога је доведена у бутик како би полицији дала детаљан исказ о случају. Испред бутика су дошли и инспектори Одељења за крвне и сексуалне деликте који су са собом донели полицијску слику младића да провере да ли га девојка препознаје. На основу те фотографије, могло би се закључити да је силоватељ одраније познат полицији по истом кривичном делу.
Д. Телесковић
[објављено: 17.09.2007.]
« Poslednja izmena: 18. Sep 2007, 11:58:05 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
LG Nexus 5
Devojka silovana u butiku na Vračaru



Radnicu (24) butika juče je silovao nepoznati mladić...



Dvadesetčetvorogodišnju devojku, radnicu jednog butika na Vračaru, juče oko 12.30 sati u kabini lokala, uz pretnju nožem, silovao je nepoznati mladić. Potom joj je uzeo ličnu kartu i zapretio da policiji ne prijavljuje silovanje, „jer zna njenu adresu i doći će joj na vrata”.



BRUTALNO - Drama mlade prodavačice počela je kada je mladić, nižeg rasta i njenih godina, ušao u butik. Pretvarajući se da je kupac, zatražio joj je da mu pokaže izložene pantalone. Odabrao je jedne i ušao u kabinu da ih proba. Pošto je skinuo pantalone, izvadio je nož i prodavačici, koja je stajala ispred kabine, stavio oružje pod grlo i uvukao je unutra.
Držeći joj nož pod grlom, silovao ju je uz reči: „Što se treseš, uživaj". Posle pola sata iživljavanja, silovatelj je devojci rekao da se obuče i izađe iz kabine. Tražio je da sa vešalice skine mušku kožnu jaknu, trenerku i duksericu, dok je pokušavao da nožem obije kasu i uzme pazar. Kako mu to nije uspelo, naredio je svojoj žrtvi da je otvori i da mu da novac. Tada je na pultu ugledao i kompjuter i shvatio da su pred butikom instalirane sigurnosne kamere, pa je nožem počeo da udara u monitor, ali ne uspevši da ga razbije, potom je prodavačici uzeo ličnu kartu.
- Možeš da pozoveš policiju i da prijaviš da je radnju opljačkao razbojnik maskiran fantomkom. Nemoj slučajno da si prijavila silovanje, jer znam ko si i gde živiš, doći ću ti na vrata - zapretio joj je dok je izlazio iz butika, a zatim je pobegao u nepoznatom pravcu.
Devojka je ipak pozvala policiju. Odmah je prevezena u Urgentni centar, ali je vraćena u butik, da bi istražnim organima do detalja ispričala šta je preživela.
- Taj je pre nekoliko dana bio je u prodavnici i takođe je probao pantalone. Brzo će ga naći i uhapsiti, jer postoji kamera koja snima dešavanja ispred radnje. Uništio je jednu devojku i ne znam da li za njega postoji adekvatna kazna - rekla je vlasnica butika.
Radnici iz susedne prodavnice kažu da nisu ni čuli ni videli ništa, ali i ispred njihovih radnji su kamere čije je snimke uzela policija i silovatelj će uskoro biti identifikovan i uhapšen.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Bas tako, unisten zivot jedne devojke.... Sta god uradili smrdljivom majmunu, to nece nista promeniti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
LG Nexus 5
Bas tako, unisten zivot jedne devojke.... Sta god uradili smrdljivom majmunu, to nece nista promeniti.

Nemoj tako. Sigurno mu je bilo tesko u zivotu, cale ga vezivao za radijator, itd. Polako, sace nevladine organizacije da stanu iza njega. Ispasce da ga je ona naterala da je siluje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Siemens 
   Policija već zna identitet tog sexmanijaka . Sada će ga uhvatiti osuditi ... eto ti njega za 2-3 god napolje iz zatvora i opet će isto uraditi. Po meni bi trebalo uvesti obaveznu kastraciju  takvih manijaka , smanjiti  im kaznu na do godinu dana  ćisto da osete  zatvorsku atmosveru  ( da ih tamo naguze par puta ) tako kada iziđu napolje će biti ko devijčice mirni .

    Sada sam se setio negde sam video na inter5netu kako se to radi u arapskim zemljama , stave mu ga na panj uz obavezno prisustvo oštećene  (silovane)  i spuste mu sikirće a mališa otrči po panju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 

 Sada sam se setio negde sam video na inter5netu kako se to radi u arapskim zemljama , stave mu ga na panj uz obavezno prisustvo oštećene (silovane) i spuste mu sikirće a mališa otrči po panju Smile

само што су оштећенима потребна два сведока да би  доказала силовање  Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Закон је ту зајебан...

Али ако постоје јасни докази њега треба једноставно избрисати са списка живих...какво бре кастрирање, доживотне и остали бакрачи...метак у чело и готово!

Битан део је такође и максимална помоћ девојци којој сада нажалост нико не може помоћи...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung i5700 + D880
    Sada sam se setio negde sam video na inter5netu kako se to radi u arapskim zemljama , stave mu ga na panj uz obavezno prisustvo oštećene  (silovane)  i spuste mu sikirće a mališa otrči po panju Smile

Mislim da bih momentalno umro kad bi' video tako nesto (bez obzira sto ideja mozda i nije losa kad su ovakvi i slicni likovi u pitanju).

Jebote,na jednoj temi se trazi link sa odsecanjem glave,ovaj gleda odsecanje kurca,jos samo vadjenje ociju pa da se kompletira ugodjaj Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Не допада ми се овај тенденциозан наслов.
Није битно што је човек Ром, већ што је манијак.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
Закон је ту зајебан...

Али ако постоје јасни докази њега треба једноставно избрисати са списка живих...какво бре кастрирање, доживотне и остали бакрачи...метак у чело и готово!

Битан део је такође и максимална помоћ девојци којој сада нажалост нико не може помоћи...
jbg.
nista od toga.

meni se ideja svidja, ali je zakon dosta popustljiv prema tome jer ce se uvek naci gomila maloletnica koje 'zele novo iskustvo' pa kada se predomisle kada svrse, odu u miliciju i sl...
mozda i takve treba pobiti? Smile

to je jedina situacija gde ti zakon ne pomaze dovoljno cak i ako je ocigledno da si u pravu.

ja mislim da kada bih saznao da je neko siovao nekog meni bliskog, da je jedino resenje da ga ja osakatim, a i da nije, mislim da se ne bih suzdrzao.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.