Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Silovala me i tukla cela ciganmala!  (Pročitano 23623 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
E odoh da javim familiji da ce mozda neko da nas ucenjuje ovih dana, mada komsija igra go ispred televizora tako da mislim da je on bolji materijal.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Jel ste uopste citali tekst? Smile

Pise da je kao dete od tri godine silovao rodjak, zbog cega su joj ostale trajne psihicke posledice....i zbog toga je imala egzibicionisticke tacke na prozoru i skidala se da je ljudi gledaju...a onda je jedan uslikao i zurka je pocela.

Ne ulazim u to da li je tacno....cak mislim da nije, jer je prica uzasno suplja, ali mi je nekako tesko da optuzujem i podsmevam se, jer je ocigledno da je do svega ovoga doslo zato sto je taj rodjak silovao i unistio joj zivot i psihu, zbog cega je postala takva kakva je   Smile
Браво за коментар.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Eto Sandra80, sudeci po tekstu od I posle mene on - stajanje kraj otvorenog prozora ipak nije stetno za psihu. Ovo mi je posebno drago jer i ja volim Sandre...
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Bas mi je drago, i ja posebno volim sebe  Smile
Dakako da je stetno  Smile, sad ce studija o tome za koji dan  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Мислим да је јако ружно подсмевати се психички оболелој особи.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
pa da. prestani to da radis  Smile Smile
mislim na sebe, posto si potvrdio da nisam normalna Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
А где сам ја то потврдио да ти ниси нормална? Јасно је да је теби све ово забавно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Ma ne, ne shvatas: Sandra80 je pokusavala da oboli psihicki, ali u tome nije uspela, njen imunoloski sistem je jednostavno bio previse jak i nesavladiv...
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.587.0
mob
I-mate 30 Pro
Smesno je sto ljudi izgube kontakt sa realnoscu,a gospoda "kriminalci" koji su zlostavljali mnogo ljudi su pohapseni.....jedan je i policajac...pozdrav za tatinog sina,i tradiciju.....

BEOGRAD, 29.11.2010
Uhapšena grupa osumnjičena za trgovinu ljudima
Policija je na području Jagodine, Paraćina i Ćuprije uhapsila 16 osoba zbog sumnje da su izvršili više krivičnih dela iznuda, pranje novca, trgovina ljudima, zloupotrebe službenog položaja i primanja i davanja mita, saopštilo je danas MInistarstvo unutrašnjih poslova
.

Među uhapšenima su dvojica policijskih službenika iz Chuprije i Jagodine i troje radnika Poreske uprave u Chupriji, navodi se u saopštenju.
 
U saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Jagodini, uhapšeno je deset osoba  sumnje da su da su izvršili više krivičnih dela iznuda, pranje novca i trgovina ljudima.
 
To su Dragan Ramić zvani "Rade" (43), Zoran Ramić (19), Ivan Ramić (25), Goran Marinković zvani "Marinke" (33), Miroslav Jovanović zvani "Cane" (50), David Jovanović zvani "Daki" (22) i Zoran Jovanović (40.).
 
Uhapšeni su i Vladan Urošević (44), Nenad Urošević zvani "Neša Glavča" (36) i Dušan Arsić (46), dok se za Milošem Jovanovićem zvanim "Miša" (1989) intenzivno traga, navodi se u saopštenju.
 
Oni se terete da su od 2008. izvršili veći broj krivičnih dela iznuda, pranje novca i trgovina ljudima na teritoriji opština Jagodina, Ćuprija i Paraćin.
 
To su radili tako šsto su u nameri sticanja protivpravne imovinske koristi, organizovano delujući, iznuđivali novac od oštećenih, na ime nepostojećeg duga i zelenaške kamate.
 
Prilikom izvršenja krivičnih dela, koristili su silu i pretnju, fizičku silu i druge metode zastrašivanja, a u tom cilju osumnjičeni Arsić, policijski službenik Policijske stanice Chuprija, koristio svoj službeni položaj.
 
Jedna od oštećenih je bila primorana da pruža radne i seksualne usluge iz straha za sopstveni život, a tako zarađen novac uzimali su osumnjičeni, navodi MUP.
 
Dosadašnjim radom utvrđeno je da su, nezakonito stečenu pokretnu i nepokretnu imovinu sa oštećenih prenosili na druge vlasnike, a novac prisvajali za sebe.
 
Stekli su protivpravnu imovinsku korist veću od 16.000.000 dinara u gotovom novcu i oko 500.000 evra u nepokretnostima, precizira se u saopštenju.
 
Prilikom njihovog hapšenja policija je zaplenila 12 vozila marke "mercedes" i "bmw", kao i nekoliko komada vatrenog oružja i municije a kod osumnnjičenih je pronađeno oko 30.000 evra i kilogram zlatnog nakita.
 
U nastavku ove akcije, uhapšeno je još šest osoba zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela zloupotreba službenog položaja, primanje i davanje mita, dodaje se u saopštenju.
 
Navodi se da je Janoš Djeljadini (1977) iz Ćuprije osumnjičen  da je izvršio više krivičnih dela davanje mita, tako što je nalazio osobe sa šireg područja Srbije za polaganje vozačkog ispita i umanjenje poreza kod Poreske uprave, filijala Ćuprija.
 
Osumnjičeni se tereti  i da je posredovao u davanju mita službenim licima Poreske uprave i Policijske uprave u Jagodini, navodi se u saopštenju.
 
Radnici Poreske uprave, filijala Ćuprija - Radovan Mijović (59), Olgica Marković (44) i Snežana Milosavljević (44), svi iz Ćuprije, su osumnjičeni da su zahtevali i primili mito u ukupnom iznosu od 900 evra, da bi sačinili desetostruko manju procenu imovine M.P. iz sela Vlaška, opština Ćuprija.
 
To su uradili kako bi bila umanjenja obaveze plaćanja poreza na promet apsolutnih prava a na taj način su oštetili budžet Srbije za 280.000 dinara na ime manje uplaćenog poreza, dodaje MUP.
 
Navodi se i da se Aleksandar Tasić (28) iz sela Bošnjane, opština Paraćin, tereti da je izvršio krivično delo zloupotreba službenog položaja.
 
Osumnnjičeni, vlasnika STR "Asteriks"  iz Bošnjana, je pronašao više osoba sa šireg područja Srbije, na čije ime je registrovao preduzeća, pribavljao potrebnu dokumentaciju i kod Fonda za razvoj  Srbije ostvarivao prava na "start-up" kredite.
 
"Na taj način je Fond oštetio, a sebi i drugima stekao protivpravnu imovinsku korist u iznosu od oko 10 miliona dinara", dodaje se u saopštenju.
 
Policijski službenik Odeljenja saobraćajne policije u Jagodini Goran Tomašević (40) iz Paraćina je osumnjičen da je izvršio krivično delo primanje mita.
 
On je u svojstvu ispitivača na vozačkim ispitima, zahtevao i primio od više osoba novac u ukupnom iznosu od 2000 evra, da bi im omogućio polaganje vozačkog ispita.
 
Pripadnici MUP-a nastavljaju rad na rasvetljavanju svih nezakonitosti u poslovanju navedenih preduzeća i osoba zbog sumnje da su oštetili veći broj građana za više stotina hiljada evra.
 
Svim navedenim osoba određena je mera zadržavanja do 48 sati, a nakon toga biće privedeni istražnom sudiji Višeg suda u Jagodini, dodaje se u saopštenju.
 
Izvor:Tanjug
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Ovo me ne cudi. Inace, Cuprija je "Zemun u malom" sa time sto Zemun jos uvek nije propao toliko Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.