Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 11:55:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SFRJ za pocetnike [video]  (Pročitano 8286 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2915
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Pa bas zato sto imam dovoljno godina osjecam da trebaju mladji da odlucuju i oblikuju potrebe drustva i zajednice.
Mislim ono pun mi je kufer onih starudija koji su 80-tih uzivali u ekspanziji rock muzike a sada govore o tim starim vremenima kao da je vrijeme da zapravo sve tokove oblikuju upravo mladi;tako treba i to je najprirodnije.
Naravno ne mora tok progresa da uvijek ide naprijed, nekada se treba vratiti nazad i pokupiti ono dobro.
IP sačuvana
social share
Da bi promene uspele većina članova društva koje je ušlo u promene mora da se svakoga jutra buditi sa osećanjem izuzetnog istorijskog trenutka, s osećajem nečeg velikog i vanrednog.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
 Pa u principu ovo je istina:
Kad si mlad-grad
Kad ostariš-selo. Tako treba da bude a ne da sada matori ljudi nose odeću i furaju imidž tinejdžera.

Želeo sam tu temu da otvaram sa sve slikama ljudi koji se tako oblače ali mi ipak savest ne dozvoljava da ih izlažem. Imaju ljudi prava na privatnost(mada možeš uvek da zamutiš facu na slici ali wtf..
Iz istih razloga ne otvorih temu o deci koju voze kao invalide u kolicima..
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2915
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Ne razumijem zapravo sta zelis reci -- ko je kriv za invalide.Hoces da kazes da su invalidi imali bolja prava u SFRJ.
IP sačuvana
social share
Da bi promene uspele većina članova društva koje je ušlo u promene mora da se svakoga jutra buditi sa osećanjem izuzetnog istorijskog trenutka, s osećajem nečeg velikog i vanrednog.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Нико не спомиње инвалиде, кажем да родитељи у колицима за бебе возе децу која могу да ходају и трче...(...)

 Стигао сам до 13-ог дела, гледа ли ово са прве стране неко Smiley ?

Ах Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
jebote kad se setim dana kad je tito umro  Smile utrčavam u kuću,plačem,ridam  Smile majka pritrčava sva uplašena,pita,sine šta je,šta ti se desilo???! ćale sedi,puši i gleda TV na kojem voditelj dramatičnim tonom priča o maršalu,pravi pauze,bori se sa suzama,idu direktna uključenja sa ulica gradova SFRJ svi plaču,plaču fudbaleri,vojnici,mašinovodje,kafekuvarice,fabrike staju,plaču radnici,vojnici......JA! ćale polako ustaje,prilazi meni i kevi,pomera kevu u stranu,a meni zašiva šamarčinu koja me uvodi u petominutnu piruetu po stanu,uz komentar,marš u pizdu materinu! ja se uplašio desilo ti se nešto?! ....kasnije,posle nekih desetak godina,kada se spremalo sranje u SFRJ otac mi je rekao,jebo mu pas mater,ovo nam je ostavio u amanet.
a bila je to država,dok nije došao konobar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
 Па јбт, што те распизди??
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
Па јбт, што те распизди??
nikad nije bio član saveza komunista,radničkih saveta,bilo kakvih samoupravnih organizacija,nikad.
ustajao u 5h ujutro,vraćao se sa posla u 14h.sletovi,štafete,radne akcije itd. smatrao je za bespotrebno akanje...
sećao se 2 sv.rata i svega onoga šta su partizani uradili u njegovom kraju.bio je ratno siroče i dobro zapamtio socijalističko-komunističke vaspitače..... imao je razuman pristup prema liku i delu tita,jede,sere,predi,spava,hoda...radi sve što i ja,pa jebem mu mora nekad i da mre.
bio matori mramor,po pitanju te euforije.
kad se desio rat u hrvatskoj i BiH,otac bio na samrti,ćutao je i gledao vesti,sećam se jedne scene kad reporter opisuje pokret naših prema nekom uporištu dal HVO ili zelenih,samo je prošaptao,vratite im za sve od 1941 pa do danas,a bila je 1994,tada ga nisam kapirao,ali danas mi je sve apsolutno jesno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
jbt koje je ovo bilo ispiranje mozga  Smile    i sad se neko kao čudi severnoj koreji  Smile

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
 Како год било, сећам се да су људи искрено плакали, није то било оно плакање на силу као у Северној Кореји, људи су га стварно волели јбт.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
jedan moj komšija rido jebote!dolazila hitna pomoć dva puta da ga povrati.nije folirao 100% ,kao što ni 1991 ije folirao da će se iz vukovara vratiti sa barem jednim ustaškim uvetom.nosio tada kokardu,koju je kupio u knezu i kasetu sa rodoljubivim pesmama,koju je vrteo svaki dan,ali da svi čuju šta on sluša.e sad kad je bio iskreniji dal 1980 ili 1991? pitanje je za milion dolara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 11:55:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.054 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.