Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:16:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sex pre braka i crkva  (Pročitano 50575 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
@Imaginelo gresis sto se tice rigidnosti nase crkve i njenih "starih kadrova" u visim cinovima, oni su mnogo vise upuceni u to sta rade mladi, gde izlaze sa kim se druze, sta ih zanima itd

podji samo od toga da zive sa njima na tf i na bogosloviji
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"lebdeci" stav SPC po mnogim pitanjima meni smeta. Da znam da je to greh, makar taj greh 100 puta svesno pocinio (da se barem pokajem) Ne moze se ostavljati svakom verniku da sam procenjuje sta je greh. Da li je abortus greh? Pa hajde da se bar malo kajemo!!! Ona otplakala, a ja se napio! Sex u ljubavi nije greh, to nam je dato sustinom nasih bica, problem je dete koje moze biti zaceto, i odgovornost prema tom novom coveku koga stvorismo. U Italiji je pre sto godina bilo "normalno" da verenici imaju sex zato sto je potencijalno dete "obezbedjeno" Kondom koji smeta, pilula koja truje zenu i na kraju tras abortus, pa valja li to?
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
LG 4X HD
Stvarno,najteze je ropstvo koje covek nametne sam sebi.Da li je moguce da ima toliko ljudi kojima mozak ne sluzi nicemu pa moraju da slusaju crkvu da im kaze kako treba da zive,da li da imaju sex sa svojom devojkom?Zar je bilo kome potrebna crkva da zna da ne treba da ostavi dete nezbrinuto?Da slucajno crkva nije obratila paznju na taj probloblem ti isti "vernici" bi mozda decu bacali na ulicu jer jbga crkva nema stav o tome?
Moram da kazem da mi je urnebesno smesno kad neko citira bibliju verujuci da citira Boga ili njegove apostole,a ne shvata jednostavnu cinjenicu da su bibliju napisali obicni ljudi kao mi,mogli su je napisati i braca Grim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
pa nije ropstvo, tebi niko nista ne zabranjuje, mozes da radis sta god hoces, to je sve stvar izbora da li ces ili nece

sto se tice toga obicnih ljudi, to i jesu obicni ljudi, pa i ovi danas na celu crkve su obicni ljudi

imaginelo sto je dete problem, preuzmi odgovornost za ono sto radis
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
LG 4X HD
kako mislis ne zabranjuje?ako moras da zivis zivot po nekim pravilima,to je zabrana.kao u zatvoru da ti neko kaze da ti nije nista zabranjeno samo nesmes preko zida,ima da ustanes tad i tad,da jedes tad i tad,da spavas tad i tad,da radis sve po  propisima, inace....slobodan si ...

tako i crkava odredjuje kad mozes sta da jedes(post),kad mozes da vodis ljubav....sta je to nego zatvor
« Poslednja izmena: 04. Apr 2006, 11:02:22 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
ja nisam asketa, niti monahinja nista mi nije odredjeno niti zabranjeno rekoh stvar izbora i pogled na iste stvari
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
LG 4X HD
znam,ni meni ne moze crkva da zabrani ili dozvoli bilo sta,ali mi je zao ljudi koji su zavedeni od strane crkvenog ucenja pa sakate svoj zivot,i sve verujuci da rade najispravniju stvar na svetu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
ne treba da ti ih bude zao
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T65
Citat
znam,ni meni ne moze crkva da zabrani ili dozvoli bilo sta,ali mi je zao ljudi koji su zavedeni od strane crkvenog ucenja pa sakate svoj zivot,i sve verujuci da rade najispravniju stvar na svetu

Zar ti ovim neispovedas da ti ustvari zivis i ponasas se najispravnije na svetu?

Ne treba da ti bude zao nas vernih, nego treba da gledas svoj zivot.
« Poslednja izmena: 04. Apr 2006, 14:25:39 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
LG 4X HD
Kako da mi ne bude zao kad neko pita da li crkva dozvoljava da on spava sa svojom devojkom,ne kazem da je zivim najispravnije na svetu,u stvari siguran sam da to nije tako,ali moje odluke su moje,moj nacin zivota sam ja sam izabrao a ne zivim ga po pravilima koja su drugi propisali za mene,ako me pitas da li je to najispravnije,da , mislim da jeste.
Da bog postoji,siguran sam da bi vise cenio moj nacin zivota i koriscenje razuma koji mi je podario,nego zivot koji se slepo pridrzava onoga sto pise u bibliji,jer takav zivot nema smisla i da bog postoji tako nesto mu sigurno ne bi bilo milo.pa nije zivot "ne ljuti se covece" da tapkas po njemu utvrdjenom stazom...

Ako Bog postoji,pre cu ja kao nevernik zavrsiti u raju od vernika koji citiraju reci njegove i njegovih sledbenika,i drze se njih kao pijan plota
Svejedno je doduse,cak i da verujem u njegovo postojanje,u mom zivotu se nista promenilo ne bi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:16:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.