Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serena Vilijams sručila krivicu na žrtvu silovanja  (Pročitano 3005 puta)
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung GT-S7580
Ко год да ју је питао, нека задржи за себе.

Citat
trebalo je da vas roditelji nauče da ne primate piće od drugih ljudi. Ima 16 godina. A što se toliko napila da ne zna gde je? Moglo je biti mnogo gore.

U cemu je pogresila  Smile

А чекај, приђе јој дечко њених година и жели да је почасти пићем.. па шта сад мајку му..

Znaci, ako te udare kola na ulici, nije vozac kriv, kriv si ti, jer si izasao napolje  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Nokia 6630, valjda
@bobaK_bl
ako uzimash drogu - budi svestan rizika,
ako se jebesh bez kondoma - budi svestan rizika
ako se opijash ko idiJot - budi svestan rizika
ako prelazish ulicu na crveno, i josh van peshachkog prelaza - budi svestan rizika
ona nije maloumnik koji nije bio svestan rizika, nego atensh whore koja je htela da bude super u drushtvu tako shto ce da pije van granica... ono da ne bi bila sisa u drushtvu...
kao shto rekoh, silovanje je silovanje ne opravdavam, ali svega ovoga ne bi bilo da curka nije preterala sa alkoholom...

@pljevljani
svako chinjenje ili nechinjenje vuche posledice...
jing i jang, uzrok i posledice, zlochin i kazna... vaseljena i sve ostalo...

@lazo,
ne razmishljash dok se napijash, al bi trebalo da razmislish pre nego krenesh u besomuchno opijanje...
Lazo, jedno pice je ok... dva pica su ok... osim toga momak te niji ponudio trece pice zato shto si mu simpatichna...
« Poslednja izmena: 20. Jun 2013, 12:57:19 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
LG Frizider
Uostalom ako je htela da pije mogla je to da uradi sa drustvom koje poznaje a ne sa nekim maloumnicima koje prvi put vidi u zivotu.

Kol'ko puta se desavalo da se neko napije izbije tuca pa zavrsi u bolnici sa frakturama lobanje. Tada obicno idu komentari, napilo se govedo to mu je skola. Ali ovde izgleda to nikom ne pada napamet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Nokia 6630, valjda
Uostalom ako je htela da pije mogla je to da uradi sa drustvom koje poznaje a ne sa nekim maloumnicima koje prvi put vidi u zivotu.

Kol'ko puta se desavalo da se neko napije izbije tuca pa zavrsi u bolnici sa frakturama lobanje. Tada obicno idu komentari, napilo se govedo to mu je skola. Ali ovde izgleda to nikom ne pada napamet.


boz sachuavaj, jadno malo nezashticeno... bash mi ga zao...
pazi situacija je ekvivalent da na benzinskoj stanici zapalish bacach plamena...

dakle napijesh ko idiJot pored maloumnih tinejdzera koji su pod uticajem alkohola i hormona i ochekujesh da ne budesh jebana?  Smile IQ35, oma iznad amebe, tu negde paramecijum...
« Poslednja izmena: 20. Jun 2013, 13:08:53 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
LG Frizider
Pa rade to danas klinke, radile su i ranije i u 99% slucaja bude sve ok, al njoj se zalomio taj jedan procenat i jbg........

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung GT-S7580
Добро бре, ај још реците да су ови двојица жртве, па да завршимо..  Smile

Мислим.. како је само могла да се опије пред напаљеним тинејџерима.. молила је да буде силована.. и тако и би..  Smile

А да, ако је мала, могла је и једно пиће попити, зар не?

Ја бих рекао да једноставно није имала среће.. колико се људи опије, па им ништа не буде, имају среће..

Не кажем ја да није она донекле крива, ал' не могу баш да стурим целу кривицу на њу.

Ако ништа.. оно што те не убије, чини те јачим..  Smile


IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Nokia 6630, valjda
Opet lazo, nisam rekao nigde da pravdam ove delikvente zbog silovanja...
Ali, jbte postoji razlog zashto ti roditelji kazu:
-ne prichaj sa strancima,
-ne opijaj se
-ne drogiraj se
-koristi zashtitu
-cuvaj se losheg drushtva...

paz sad, ja imam zensko dete i imajuci u vidu moju proshlost mislim da cu je drzati pod kljuchem ili uz pojachano nadgledanje do 30 godine  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
ja bi to 'vako rek'o...
ako uzimas drogu ...dobro pazi od koga je uzimas i s kim je uzimas..
to ti je isto tak o i za pice...pij s ljudima s kojima si dobar i koje znas dobro...
u picu ljudi svasta rade..


bili smo i mi svi klinci..i svasta radili .
pa nismo drugarice uopste djevojke... pijane i drogirane ovako iskoristvali.. Smiley

sve to stoji sto ti kazes...ali za sve to sto si naveo..krivicu druga strana...i vise nego prva...
ako ne vozis ko takuma sato  na "semaforu" i kad neko istrci na crveno neces  ga ozlijediti...

meni je x puta neko istrcao na crveno ili iznenada na sporednim ulicama..pa nisam jos nikad nikog zveknuo

x puta sam tucao bez kondoma pa nisam jos dobio bolescugu nijednu-...niti se borio sa neplaniranom trudnocom... Smile Smile Smile Smile

pio sam i dan danas pijem i vise mozda sa zenama nego sa muskarcima...
(kako god to zvucalo)... Smile
pa nisam jos nijednu silovao... u pravoim smislu rijeci i znacenja tog...Smile
tj.protiv njene volje..i izricitog trazenja...nekihb igrica i  perverzija...Smile  Smile
a vjerujem da je i tako i kod tebe... Smile

i ovo sve sto si nabrojao...ne ulazi u kategoriju sa  silovanjem...zna se ko to radi...
dvije kategorije...siledzije..koji ne siluju zbog seksualnog cina ...nego zbog nasilja...
i "seksualni manijaci" (da se tako izrazim da ne serem i trljam puno.)..zivalj koji je seksualno ugrozen...i seksualno opterecen...a nema gdje da ga metne  Smile Smile Smile il' ona koja mu ne da da metne  a on bi bash njoj metno...  Smile Smile
« Poslednja izmena: 20. Jun 2013, 13:31:56 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung GT-S7580
О, како је живот досадан кад све то тако сложиш Лере..

paz sad, ja imam zensko dete i imajuci u vidu moju proshlost mislim da cu je drzati pod kljuchem ili uz pojachano nadgledanje do 30 godine  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Nokia 6630, valjda
pa bash to bobak, ako pijesh pij sa ljudima a nekima tamo koje si prvi put video na ulici...
ako se rizichno ponashash ochekuj posledice, jbg tucao si bez kondoma al nisi tucao neku iz marinkove bare ili ispod plavog mosta...

lazo, cuti tu, josh si mlad  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.