Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:37:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serbian Special Operation Unit (JSO)  (Pročitano 17993 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ma kakve patriote, dok su se moji tukli sa turcima oko Bihaca, ovi im ovi iz jso im doturali oruzje i municiju, to se zove izdaja i ratno profiterstvo. Nekada se znalo kako se radi sa takvima, po kratkom postupku, ali 990-ih, sve se izokrenulo, ako se bunis protiv njih ostanes bez glave.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 8310
Ma kakve patriote, dok su se moji tukli sa turcima oko Bihaca, ovi im ovi iz jso im doturali oruzje i municiju, to se zove izdaja i ratno profiterstvo. Nekada se znalo kako se radi sa takvima, po kratkom postupku, ali 990-ih, sve se izokrenulo, ako se bunis protiv njih ostanes bez glave.
I moji su bili na Bihacu znam sta se sve tamo dsavalo. Ja vise mislim na one momke (konkretno dvojica iz Prijedora) koji danas jedva prezivljavaju radeci svakakve poslove a u ratu su stavljali glavu u torbu gdje je bilo najgusce. Dok su arkanovi drugari iz zatvora, barem oni koji su jos uvijek zivi, danas veoma bogati ljudi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Ma kakve patriote, dok su se moji tukli sa turcima oko Bihaca, ovi im ovi iz jso im doturali oruzje i municiju, to se zove izdaja i ratno profiterstvo. Nekada se znalo kako se radi sa takvima, po kratkom postupku, ali 990-ih, sve se izokrenulo, ako se bunis protiv njih ostanes bez glave.
I moji su bili na Bihacu znam sta se sve tamo dsavalo. Ja vise mislim na one momke (konkretno dvojica iz Prijedora) koji danas jedva prezivljavaju radeci svakakve poslove a u ratu su stavljali glavu u torbu gdje je bilo najgusce. Dok su arkanovi drugari iz zatvora, barem oni koji su jos uvijek zivi, danas veoma bogati ljudi.

slazem se,i ko je tu ispravno postupio????hajde kazi mi iz ove pozicije u kojoj su oni danas i ovog gledista koje ti zauzimas danas,ko je ispravno postupio?
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 8310
Ma kakve patriote, dok su se moji tukli sa turcima oko Bihaca, ovi im ovi iz jso im doturali oruzje i municiju, to se zove izdaja i ratno profiterstvo. Nekada se znalo kako se radi sa takvima, po kratkom postupku, ali 990-ih, sve se izokrenulo, ako se bunis protiv njih ostanes bez glave.
I moji su bili na Bihacu znam sta se sve tamo dsavalo. Ja vise mislim na one momke (konkretno dvojica iz Prijedora) koji danas jedva prezivljavaju radeci svakakve poslove a u ratu su stavljali glavu u torbu gdje je bilo najgusce. Dok su arkanovi drugari iz zatvora, barem oni koji su jos uvijek zivi, danas veoma bogati ljudi.

slazem se,i ko je tu ispravno postupio????hajde kazi mi iz ove pozicije u kojoj su oni danas i ovog gledista koje ti zauzimas danas,ko je ispravno postupio?
Nerazumijem pitanje. Ipak cu pokusati da odgovorim, mislim da su ovi moji poznanici uradili pravu stvar. Ako vec moras u rat onda ajde u organizovanu jedinicu, gdje ces dobiti prvoklasnu obuku, naoruzanje....
Barem sada imaju sansu da rade kao placenici sirom svijeta ili da ciste mine po BiH. Posto im je tih stvari preko glave,sada prezivljavaju. Lako je sada filozofirati, da su 91 vecina mladih momaka uradili pravu stvar, rata na ex-yu prostorima nebi ni bilo. Nazalost vecina je odlucila suprotno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Ma kakve patriote, dok su se moji tukli sa turcima oko Bihaca, ovi im ovi iz jso im doturali oruzje i municiju, to se zove izdaja i ratno profiterstvo. Nekada se znalo kako se radi sa takvima, po kratkom postupku, ali 990-ih, sve se izokrenulo, ako se bunis protiv njih ostanes bez glave.
I moji su bili na Bihacu znam sta se sve tamo dsavalo. Ja vise mislim na one momke (konkretno dvojica iz Prijedora) koji danas jedva prezivljavaju radeci svakakve poslove a u ratu su stavljali glavu u torbu gdje je bilo najgusce. Dok su arkanovi drugari iz zatvora, barem oni koji su jos uvijek zivi, danas veoma bogati ljudi.

slazem se,i ko je tu ispravno postupio????hajde kazi mi iz ove pozicije u kojoj su oni danas i ovog gledista koje ti zauzimas danas,ko je ispravno postupio?
Nerazumijem pitanje. Ipak cu pokusati da odgovorim, mislim da su ovi moji poznanici uradili pravu stvar. Ako vec moras u rat onda ajde u organizovanu jedinicu, gdje ces dobiti prvoklasnu obuku, naoruzanje....
Barem sada imaju sansu da rade kao placenici sirom svijeta ili da ciste mine po BiH. Posto im je tih stvari preko glave,sada prezivljavaju. Lako je sada filozofirati, da su 91 vecina mladih momaka uradili pravu stvar, rata na ex-yu prostorima nebi ni bilo. Nazalost vecina je odlucila suprotno.

Hvala
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Svaka čast za objavljivanje tekstova inicio (to stvarno mislim). Međutim, kao što svi znate, to je samo jedna strana medalje. Mnogo toga je izostavljeno u tekstu.
Pored tvoje velike želje, a i svih učesnika ovog foruma, nerealno bi bilo da svoj post ovdje stavi bilo kakav profesionalni pripadnik vojske ili bilo koje bezbjedonosne službe. Jedinica je bila elita, bez sumnje najbolje obučena i najbolje opremljena specijalna jedinica(uključujući i vojne i policijske) na Balkanu(a možda i šire). Time je nosila i epitet najbolje(uzevši u obzir ove epitete iz prethodne rečenice i iskustvo stečeno od 1991. pa na dalje). Stvari koje su držane u strogoj tajnosti polako počinju da isplivavaju na površinu s početkom novog milenijuma. Ali to što izlazi izlazi nepovezano. Stoga svako dodaje djelove onako kako mu odgovara. Tako je i vremenom okaljan obraz Jedinice i većine njenih nekompromitovanih pripadnika. A sve to zbog šačice ljudi kojoj nije odgovaralo postojanje ove jedinice. S obzirom da se organizacija i samo izvršenje atentata na premijera Đinđića ne “kači“ samo jednom ili više ljudi, već se u taj kontekst često dodaje Jedinica, brzo se stvara negativna slika o Jedinici i svim njenim članovima u očima naroda. O Jedinici pi moglo da se raspravlja danima(o opravdanosti njenog postojanja, organizaciji, regrutovanju, njenim pripadnicima i njenim akcijama). Svoj debi u svjetskim medijima Jedinica dobija kada demonstrira silu i blokira autoput za vrijeme Đinđićeve posjete SAD-u. Međutim glavna uloga i „Oskar” su joj bili namijenjeni samim ubistvom premijera, kada njeni pripadnici i definitivno postaju „bad guys“ srpskog društva. S obzirom da je to fakat(atentat) koji Jedinicu dovodi do očiju kako domaće tako i svjetske kavnosti, isto kao i sve ono što je uslijedilo poslije atentata na premijera, valjalo bi obratiti pažnju i kako je Jedinica formalno ispraćena u istoriju i šta se desilo sa njenim pripadnicima. S toga bih postavio nekoliko pitanja tebi inicio kao i ostalim učesnicima diskusije.
Gdje je bio Legija za vrijeme od ubistva premijera pa do svog hapšenja(predaje policiji)?
Protiv koliko pripadnika Jedinice se vodi krivični postupak i koliko ih je osuđeno?
Gdje su tačno završili ostali pripadnici Jedinice(mislim prevashodno na komandni kadar)?
I ono najvažnije, ko je stvarno stojao iza ubistva premijera Đinđića?
(kao što znate, po nalazima patologa došlo se do zaključka da su Luković i Spasojević bili pogubljeni a ne nastradali u akciji, kako inače stoji u izvještaju MUP-a).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Svaka čast za objavljivanje tekstova inicio (to stvarno mislim). Međutim, kao što svi znate, to je samo jedna strana medalje. Mnogo toga je izostavljeno u tekstu.
Pored tvoje velike želje, a i svih učesnika ovog foruma, nerealno bi bilo da svoj post ovdje stavi bilo kakav profesionalni pripadnik vojske ili bilo koje bezbjedonosne službe. Jedinica je bila elita, bez sumnje najbolje obučena i najbolje opremljena specijalna jedinica(uključujući i vojne i policijske) na Balkanu(a možda i šire). Time je nosila i epitet najbolje(uzevši u obzir ove epitete iz prethodne rečenice i iskustvo stečeno od 1991. pa na dalje). Stvari koje su držane u strogoj tajnosti polako počinju da isplivavaju na površinu s početkom novog milenijuma. Ali to što izlazi izlazi nepovezano. Stoga svako dodaje djelove onako kako mu odgovara. Tako je i vremenom okaljan obraz Jedinice i većine njenih nekompromitovanih pripadnika. A sve to zbog šačice ljudi kojoj nije odgovaralo postojanje ove jedinice. S obzirom da se organizacija i samo izvršenje atentata na premijera Đinđića ne “kači“ samo jednom ili više ljudi, već se u taj kontekst često dodaje Jedinica, brzo se stvara negativna slika o Jedinici i svim njenim članovima u očima naroda. O Jedinici pi moglo da se raspravlja danima(o opravdanosti njenog postojanja, organizaciji, regrutovanju, njenim pripadnicima i njenim akcijama). Svoj debi u svjetskim medijima Jedinica dobija kada demonstrira silu i blokira autoput za vrijeme Đinđićeve posjete SAD-u. Međutim glavna uloga i „Oskar” su joj bili namijenjeni samim ubistvom premijera, kada njeni pripadnici i definitivno postaju „bad guys“ srpskog društva. S obzirom da je to fakat(atentat) koji Jedinicu dovodi do očiju kako domaće tako i svjetske kavnosti, isto kao i sve ono što je uslijedilo poslije atentata na premijera, valjalo bi obratiti pažnju i kako je Jedinica formalno ispraćena u istoriju i šta se desilo sa njenim pripadnicima. S toga bih postavio nekoliko pitanja tebi inicio kao i ostalim učesnicima diskusije.
Gdje je bio Legija za vrijeme od ubistva premijera pa do svog hapšenja(predaje policiji)?
Protiv koliko pripadnika Jedinice se vodi krivični postupak i koliko ih je osuđeno?
Gdje su tačno završili ostali pripadnici Jedinice(mislim prevashodno na komandni kadar)?
I ono najvažnije, ko je stvarno stojao iza ubistva premijera Đinđića?
(kao što znate, po nalazima patologa došlo se do zaključka da su Luković i Spasojević bili pogubljeni a ne nastradali u akciji, kako inače stoji u izvještaju MUP-a).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
pa to nisu pitanja za nas vec za specijalni sud. Ja sam vec rekao za njih sta mislim zbog one izdaje u Bihacu, i sta god da su uradili pre ili posle toga ne moze ih oprati.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.8.1.1)
zdravo momci

vidim da niko od vas nema blisko poznanstvo sa nekim od pripadnika

i zamolicu vas nesto
ZABORAVITE NA KRIMINALCE U REDOVNOM SASTAVU Jedinice za Specijalne Operacije
 pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ma nije problem, zaboravicemo ih cim im zavrse sudjenja...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:37:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.