Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:57:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serbian Special Operation Unit (JSO)  (Pročitano 17999 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
Izvini sine ali ako si bio u vojsci bice ti jasna logika - linija komande u vojsci je neprikosnovena, onaj ko rukovodi takvom jedinicom i ono sta naredjuje definise kako cu ja ili neko drugi da zove vojnike u toj jedinici. Iz onoga sto si ti napisao i ja znam - veoma mi je jasno ko su bili ljudi koji su rukovodili njome. O nekima od njih sam znao mozda i vishe nego sto sam zeleo. Onaj ko sebe stavi pod komandu kriminalca on postaje kriminalac. Svako je odgovoran za svoje postupke ali ulaskom u vojnu strukturu svako postaje odgovoran za postupke komandira jedinice.

Osim ako neces da kazes da su Arkan, Frenki, Badza i kompanija bili srpski junaci i Obilici? Izvini ali tako nesto ne mogu da prihvatim. Rat koji je vodjen je postojao samo i naglasavam SAMO da bi odredjena struktura ljudi ostala na vlasti. Price o odbrani srpstva mozes da pricas nekom mladjem ne meni. A posvecenost i zalaganje je veoma jednostavno dobiti kada se svaki od pripadnika te "jedinice" vracao sa ratista sa jednim kamionom namestaja i tehnicke robe i ko zna kolko hiljada opljackanih maraka i zlata (opljackanih ne samo od Hrvata i Muslimana nego i od Srba).
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
nista od toga nije argumentovano,to je samo misljenje koje daje decky999 i nije neprikosnoveno,kao ni moje...

1.nema govora o uporedjivanju sa vojskom jer oni nikad nisu bili vojska,pa je i argument o neprikosnovenosti komandne linije samim tim bespredmetan

2.sta je to sto ti je jasno?ko su bili ljudi koji su rukovodili jedinicom?

3.ako je linija komande neprikosnovena(tvoj argument) kako onda neko moze da stavi sebe pod komandu kriminalca?

4.komandir jedinice je odgovoran za svoje postupke i postupke svojih podredjenih,ne moze biti odgovoran podredjeni za ono sto naredi nadredjeni!

5.da li bi ti bio spreman da rizikujes zivot za zlato i kamionce namestaja?




IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
Naravno da je to moje misljenje i naravno da nije neprikosnoveno - nikada nisam ni govorio surpotno.

Odgovor na 5. Ja nisam - ali znam ljude koji jesu i za mnogo manje od toga. Ako je aluzija ovog pitanja to sto ti mislis da su oni bili pokrenuti patriotskim osecanjima a ne materijalnim - to stoji. Slazem se u potpunosti - jedini je problem sto je simbol i znacenje reci patriotizam za mene i prosecnog kriminalca sa dva razreda osnovne i jednim velikim odmorom ipak malo drugacije. Oni su mislili za sebe da su patriote tako sto su ubijali balije i ustase - ja ih zbog toga smatram kriminalcima i ubicama - isto kao sto smatram kriminalcima ljude koji su ubijali Srbe a zvali sebe balijama i ustasama. Ne pravim razliku izmedju strana u balkanskom sukobu. Covek koji ubije drugog coveka nije covek nego zivotinja - i o tome, bar kod mene, nema dalje diskusije.

4. Podredjeni nije odgovoran ali postaje isto ono sto je njegov nadredjeni jer je izvrsitelj naredjenja koji dolazi od komandira

3. Kriminalci sebe ne vide kao kriminalce nego kao svemocne junake i Obilice i patriote - ja ih vidim kao kriminalce

2. Ljudi koji su imali viziju borbe za svoje ideale i za ideale onih koji su ih placali i doveli na tu poziciju. Problem je sto su ti ideali manjine na vlasti u Srbiji bili daleko od vecine stanovnistva cele bivse Jugoslavije - otud imamo milione iseljenih, maltretiranih, ubijanih i silovanih ljudi sirom nase bivse zemlje zarad ideala sacice ljudi koji su sada ili po zatvorima ili ispod zemlje (tamo gde im je i mesto)

1. Slazem se nisu bili vojska jer nisu imali osnove vojnicke obuke i morala - ali je komanda bila neprikosnovena jer su u suprotnom bili batinani ili ubijani od svog staresine. Da su bili prava vojska za tako necim ne bi bilo potrebe. 
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro

Naravno da je to moje misljenje i naravno da nije neprikosnoveno - nikada nisam ni govorio surpotno.

Odgovor na 5. Ja nisam - ali znam ljude koji jesu i za mnogo manje od toga. Ako je aluzija ovog pitanja to sto ti mislis da su oni bili pokrenuti patriotskim osecanjima a ne materijalnim - to stoji. Slazem se u potpunosti - jedini je problem sto je simbol i znacenje reci patriotizam za mene i prosecnog kriminalca sa dva razreda osnovne i jednim velikim odmorom ipak malo drugacije. Oni su mislili za sebe da su patriote tako sto su ubijali balije i ustase - ja ih zbog toga smatram kriminalcima i ubicama - isto kao sto smatram kriminalcima ljude koji su ubijali Srbe a zvali sebe balijama i ustasama. Ne pravim razliku izmedju strana u balkanskom sukobu. Covek koji ubije drugog coveka nije covek nego zivotinja - i o tome, bar kod mene, nema dalje diskusije.

4. Podredjeni nije odgovoran ali postaje isto ono sto je njegov nadredjeni jer je izvrsitelj naredjenja koji dolazi od komandira

3. Kriminalci sebe ne vide kao kriminalce nego kao svemocne junake i Obilice i patriote - ja ih vidim kao kriminalce

2. Ljudi koji su imali viziju borbe za svoje ideale i za ideale onih koji su ih placali i doveli na tu poziciju. Problem je sto su ti ideali manjine na vlasti u Srbiji bili daleko od vecine stanovnistva cele bivse Jugoslavije - otud imamo milione iseljenih, maltretiranih, ubijanih i silovanih ljudi sirom nase bivse zemlje zarad ideala sacice ljudi koji su sada ili po zatvorima ili ispod zemlje (tamo gde im je i mesto)

1. Slazem se nisu bili vojska jer nisu imali osnove vojnicke obuke i morala - ali je komanda bila neprikosnovena jer su u suprotnom bili batinani ili ubijani od svog staresine. Da su bili prava vojska za tako necim ne bi bilo potrebe.

Oni su mislili za sebe da su patriote tako sto su ubijali balije i ustase - isto kao sto su oni ubijali nas,ubijanje je deo rata,poenta ovog dela price je cisto opisnog karaktera,oni su ubijali,da,jesu,takav je poziv...ne razumem sta se zeli reci sa takvim recenicama???to ne doprinosi istini...samo prica...

jedini je problem sto je simbol i znacenje reci patriotizam za mene i prosecnog kriminalca sa dva razreda osnovne i jednim velikim odmorom ipak malo drugacije - svako doprinosi na svoj nacin,oni nece razbiti sifru koja predstavlja koordinatu skladista oruzja.....zakljucak,to ce raditi decky999,ali ce biti dobri pesadinci...ako si mislio da je tvoj doprinos veci od njihovog...pa,to je diskutabilno...i nije tema....slazem se da moze da se doprinese i na drugi nacin,ali je i rat,a to podrazumeva i zrtve,jedan od njih....

Covek koji ubije drugog coveka nije covek nego zivotinja - i o tome, bar kod mene, nema dalje diskusije.   - sutra zakuca crni djavo na tvoja vrata,i bude ti ili on,nista nisi skrivio,nikome nisti duzan???nikad ne reci nikad,ne zelim da se upustam u ovo,ali iz iskustva ti kazem da nije tako

4. Podredjeni nije odgovoran ali postaje isto ono sto je njegov nadredjeni jer je izvrsitelj naredjenja koji dolazi od komandira ne,samo ako je to krivicno delo,a posto su oni,kako ti sam kazes imali dva razreda osnovne nisu ni mogli da znaju da je to krivicno delo,pa je prema tome to opet bespredmetno...znaci nesto nije ok u toj prici,ja mislim da si ti dovoljno pametan da vidis da tu nesto ne stima,i da je to podvala...razmisli lepo,i pokusaj da mislis svojom glavom....

3. Kriminalci sebe ne vide kao kriminalce nego kao svemocne junake i Obilice i patriote - ja ih vidim kao kriminalce neistina,a evo i zasto,ti si rodjen u srbiji,primer,kako mozes znati sta je kriminal ako ne znas sta nije,jedno sa drugim ide,isto je tako rec o patriotizmu,zivot nije prica u "belim rukavicama"...

2. Ljudi koji su imali viziju borbe za svoje ideale i za ideale onih koji su ih placali i doveli na tu poziciju. Problem je sto su ti ideali manjine na vlasti u Srbiji bili daleko od vecine stanovnistva cele bivse Jugoslavije - otud imamo milione iseljenih, maltretiranih, ubijanih i silovanih ljudi sirom nase bivse zemlje zarad ideala sacice ljudi koji su sada ili po zatvorima ili ispod zemlje (tamo gde im je i mesto) - da li su ti ideali kako ti kazes,ispravni...mene samo to zanima,posle bitke,svi su generali...?dakle,da li su ispravni?

1. Slazem se nisu bili vojska jer nisu imali osnove vojnicke obuke i morala - ali je komanda bila neprikosnovena jer su u suprotnom bili batinani ili ubijani od svog staresine. Da su bili prava vojska za tako necim ne bi bilo potrebe.

"oni" su bili sve sto i sada imamo od vojske,najobucenija i najsposobnija jedinica,vrh,elita,(u smislu obucenosti),davali su obuku policiji,zandarmeriji,interventnim jedinicama policije,specijalnoj antiteroristickoj jedinici,(koja i dan danas odbija da svedoci na sudjenju djindjicu)sve ovo od vojske i policije sto vidis danas,mahom je njihovo delo,direktno ili indirektno...toliko

sto se tice batinanja i ubijanja...nemam komentar,mislim da nije na mestu,a nije ni argumentovano
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
Mogli bi ovaku u nedogled ali ajd malo da se izvucemo i pogledamo "big picture"

Svaka druga rec koju spominjes u svojim odgovorima je"rat" - ja postavljam pitanje - kako je do njega doslo i ko je bio za rat. Zasto je do njega moralo da dodje i koje strukture naseg drustva su prihvatile tu "svetu" ideju ratovanja za "nacionalne ideale" debelih politicara. I jos - ko je tako zdusno manipulisao nacionalnim osecanjima srpskog naroda - isti oni koji su zbog takvih osecanja tamnicili i batinali 60 godina pre toga.

Ne sporim postojanje obucene i profesionalne vojske - uvek cu se zalagati za to i boriti protiv tupave ideje naoruzanog naroda. Ali to sto je JSO bio je struktura moci unutar strukture moci. Drzava u okviru drzave - privatna vojska koja nikome nije odgovarala za svoje postupke i niko nije imao nikakvog uvida u to sta oni rade (osim njih samih i par ljudi iz vrha vlasti). Ne ulazim u njihovu solidarnost i posvecenost zadacima u kojima su bili. Kritikujem zasto je doslo do formiranje vojne strukture na koju parlament Srbije nije imao nikakvu kontrolu. U cibilizovanim zemljava takve vojne formacije se zovu imenima: pobunjenici, teroristi, banditi, bez obzira za kakve i cije ideale se bore. Bez transparentnosti i civilne kontrole nad vosjkom i policijom svaka drzava postaje banana republika koja je milimetar od vojne diktature. Onda treba da se zapitas koliko su pripadnici takve strukture patriote ako svojim postojanjem narusavaju politicku strukturu zemlje zarad svojim licnih (cesto finansijskih) ciljeva.

Pitas da li su ideali ispravni? Za mene su bili neispravi jos od prvog Slobinog mitinga 1988. Nije mi bio potreban rat da me u suprotno uveri.

Ako je JSO jedino sto imamo od vojske onda bolje da uopste nemamo vojsku - a posle svega sto nam se desilo ne vidim ni da nam je potrebna - i ovako i onako....
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
to kako je doslo do rata za ovu temu je potpuno nevazno,kao i to da li su on bili drzava unutar drzave,sta su oni mogli da urade?nista,ili mozda i manje....kakve oni veze imaju sa politikom?nikakve?

a sto se tice toga kako se te strukture zovu u svetu...legija stranaca,sve najamnicke vojske,gurki-kakve oni veze imaju sa zemljom za koju se bore?nikakve,ako se izuzme da su bili nekada kolonija?znaci to nije objektivno,niti moze da posluzi kao nesto sto mozemo da nazovemo istinom...


Ako je JSO jedino sto imamo od vojske onda bolje da uopste nemamo vojsku - a posle svega sto nam se desilo ne vidim ni da nam je potrebna - i ovako i onako.... - neosnovano,ne razumem sta je poenta?
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
Sta je poenta pitas - evo ti poente (moguce poente):

- Srbija tacnije trenutni srpski politicari imaju kao ciljeve svoje politike apsolutnu i bezpogovornu integraciju Srbije u sve evropske strukture i NATO

- Svi nesporazumi i sukobi na teritoriji bivshe YU se nece tolerisati od strane EU sto znaci da sta god debeli Finac odluci to ce biti za nas crno slovo na papiru - svidjalo nam se to ili ne. Kosovo ce dobiti nezavisnost i nas niko nista nece pitati oko toga. Srpski politicari ce naci nacin da to intelektualno umotaju u oblandu "nacionalnih interesa" - taj problem je resen. Sve ostale zemlje oko Srbije su vec clanice EU - sukobi neprihvatljivi.

- Poenta je pitanje - sa kim ce Srbija da ratuje. Strane obavestajne sluzbe rade po Srbiji sta hoce - koga cemo mi da kontrolisemo?

- Potencijalni "teroristi" nemaju preca posla nego da postavljaju bombe po Srbiji

- Najbitnija policijska delatnost je lov na utajivace poreza (veoma bitno po meni)

Ali i pored svega toga - slazem se Srbiji treba vojska - mala ali jebitachna. Potpuno profesionalizovana i obucena. Ali ona ne sme da bude sadasnji JSO. Treba krenuti ispocetka i od belog liusta papira.

A na pitanje sta je "jedinica" imala sa politikom i politicarima - pa sam si odgovorio na to pitanje - procitaj tekstove koje si citirao.

Rekao sam ti i ponovicu - vosjka bez kontrole nije vojska nego razularena banda - JSO je upravo to. I legija stranaca i SAS i gurke su pod kontrolom svoje vlade i parlamenta - JSO je bila Miloseviceva privatna vojska i instrument njegovog odrzavanja na vlasti i sprovodjenja onoga sto je ON mislio da je "dobro" za sve Srbe. Jedini je problem sto Srbe koje je isto tako ON gurnuo u rat niko nije nista pitao.

Ali da skratimo raspravu - stvari koje su se desile ne mozemo da ponistimo - desile su se sa razlogom a nas je problem (moj prevashodno) sto ne razumem razlog i zato sam kivan. Kada budem shvatio razlog svog desavanja u YU 90tih mozda cu moci da prihvatim neke stvari oko tkzv "jedinice".
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Sta je poenta pitas - evo ti poente (moguce poente):

- Srbija tacnije trenutni srpski politicari imaju kao ciljeve svoje politike apsolutnu i bezpogovornu integraciju Srbije u sve evropske strukture i NATO

- Svi nesporazumi i sukobi na teritoriji bivshe YU se nece tolerisati od strane EU sto znaci da sta god debeli Finac odluci to ce biti za nas crno slovo na papiru - svidjalo nam se to ili ne. Kosovo ce dobiti nezavisnost i nas niko nista nece pitati oko toga. Srpski politicari ce naci nacin da to intelektualno umotaju u oblandu "nacionalnih interesa" - taj problem je resen. Sve ostale zemlje oko Srbije su vec clanice EU - sukobi neprihvatljivi.

- Poenta je pitanje - sa kim ce Srbija da ratuje. Strane obavestajne sluzbe rade po Srbiji sta hoce - koga cemo mi da kontrolisemo?

- Potencijalni "teroristi" nemaju preca posla nego da postavljaju bombe po Srbiji

- Najbitnija policijska delatnost je lov na utajivace poreza (veoma bitno po meni)


deo istine,da svakako

Ali i pored svega toga - slazem se Srbiji treba vojska - mala ali jebitachna.

da treba joj,to kakvo je trenutno geopoliticko stanje ne mora da znaci da ce tako zauvek biti...treba biti spreman

Alli ona ne sme da bude sadasnji JSO.

jso vise ne postoji,nesto od ljudstva je preslo u zandarmeriju,nesto je deo vojske,nesto je otislo i zemlje....

ukratko,jedinica vise ne postoji,ali ce kadar koji je odatle potekao ostati u strukturi vojno-policijskih snaga,i to je dobro,imaju dosta toga da pokazu i obuce.......to je pozitivno,bez obzira na to sta su radili i ko su bili,ipak je to znanje

A na pitanje sta je "jedinica" imala sa politikom i politicarima - pa sam si odgovorio na to pitanje - procitaj tekstove koje si citirao.

ne to je vrh,koji je postavljan na osnocu "sloba-patriotizma",to nema veze sa jedinicom,cak i ako su zloupotrebljeni,nije na njima da ispituju politicke odluke....(da je bilo do vojske,prica bi se davno zavrsila mnogo bolje po nas)

Rekao sam ti i ponovicu - vosjka bez kontrole nije vojska nego razularena banda - JSO je upravo to. I legija stranaca i SAS i gurke su pod kontrolom svoje vlade i parlamenta - JSO je bila Miloseviceva privatna vojska i instrument njegovog odrzavanja na vlasti i sprovodjenja onoga sto je ON mislio da je "dobro" za sve Srbe. Jedini je problem sto Srbe koje je isto tako ON gurnuo u rat niko nije nista pitao.

to nema nikakve veze sa jedinicom

Ali da skratimo raspravu - stvari koje su se desile ne mozemo da ponistimo - desile su se sa razlogom a nas je problem (moj prevashodno) sto ne razumem razlog i zato sam kivan. Kada budem shvatio razlog svog desavanja u YU 90tih mozda cu moci da prihvatim neke stvari oko tkzv "jedinice".

razlog je sto kad se nesto radi i brani silom,uvek dodje tu neka veca sila koja sve to ponisti....eto to je razlog...ukratko

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
Ovo zadnje stoji - sila uvek radja silu nebili se postigao prirodni balans stvari. Pretpostavljam da je akumulacija disbalansa u bivsoj YU bila prevelika tako da je rat bio jedini nacin - nadam se samo da cemo nesto naucili kroz tih 10 godina patnje.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 8310
Slazem s vama obadvojicom medjutim imam osjecaj da ne diskutujete jedan s drugim, nego jedan pored drugoga.
Jso, knindze, crvene beretke, arkanovi tigrovi... Vecina momaka su patriote, koji su otisli 90tih u rat i vratili se kakvi takvi iz tog rata ali bez prebijene pare u dzepu (znam neke od njih licno). Kada je pukla Yu na svim stranama pa i kod Srba isplivali su kriminalci na povrsinu i pokupili kajmak, zaradili grdne pare. JSO ili zovi ih kako hoces, potrebna ja Srbiji jos uvijek i bice jos jako dugo potrebna zbog KIM.
Sasvim druga tema je normalna pravna drzava, gdje u takvim jedinicama nema kriminalaca (i ako ih ima oni su tad uvazeni i posteni gradjani ili su mrtvi ili na dozivotnoj robiji). Srbija je jos uvijek veoma daleko od toga, nazalost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:57:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.