Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 08:05:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serbian Pranks ?  (Pročitano 2572 puta)
28. Dec 2013, 13:13:39
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Pozdrav, stalno gledam poznate prank'stere kao sto su VitalyzdTV,RomanAtwood,Medicrerfilms.  .  .  .  Pokusao sma da nadjem na yt-u ali ako se ne varam u srbiji nema bas niti jedan YT kanal koji je posvecen tome, i razmisljao sam da napravim yt kanal "Serbian Pranks" samo ne znam kako ce to proci u srbiji, uglavnom mi pricaju "Ma ovo je srbija ima da te hejtuju, koliko god zanimljivo bilo" pa me interesuje vase misljenje, sta mislite da li bi to proslo u srbiji, vredi li pokusati, i usput par ideja, nesto unikatno sto bi moglo za pocetak da se odradi :)
« Poslednja izmena: 28. Dec 2013, 13:21:33 od RemaM »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
bolje ti je idi ba iskopaj negdje kanal..gdje treba....i zaradi 50 evra.... Smile
nego sto seres tu.... Smile ti ces napraviti  neki kanal...na yt....koji ce raja prihvatiti . Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
Pozdrav, stalno gledam poznate prank'stere kao sto su VitalyzdTV,RomanAtwood,Medicrerfilms.  .  .  .  Pokusao sma da nadjem na yt-u ali ako se ne varam u srbiji nema bas niti jedan YT kanal koji je posvecen tome, i razmisljao sam da napravim yt kanal "Serbian Pranks" samo ne znam kako ce to proci u srbiji, uglavnom mi pricaju "Ma ovo je srbija ima da te hejtuju, koliko god zanimljivo bilo" pa me interesuje vase misljenje, sta mislite da li bi to proslo u srbiji, vredi li pokusati, i usput par ideja, nesto unikatno sto bi moglo za pocetak da se odradi Smiley

« Poslednja izmena: 28. Dec 2013, 13:33:12 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Izgleda da su bili u pravu oni koji su rekli "Srbija je to, tu se zivi od hejta" ~ Ovo je pitanje, ja ni u jednom trenutku nisam rekao da hocu da napravim kanal i zaradjujem bilo kakav novac na njemu, jednostavno hocu nesto smesno i interesantno da napravim, samo me intereusju misljenja, imam posao gde zaradjujem dovoljno, tako da taj kanal bi mogao ti da iskopas, i uzmes tu kintu umesto mene. . . .  (ne moras da mi odgovoris, jer ne bih da ovu temu pretvorim u neku raspravu sa klincem koji verovatno ima pa da ne preteram 16god. . . )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
nije stvar u tome sto je ovo srbija pa ce te hejtuju nego je u tome sto je sve vec vidjeno i sto ljude realno boli kurac za sve to mozda kad bi napravi kanal sa kreketusom ili srpskom majkom ili onom biber lezbejkom ili ekremom mozda bi nekog interesovalo jer smo globalno retardiran narod ovako mani se corava posla idi jebi nesto
« Poslednja izmena: 28. Dec 2013, 13:41:43 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Iskreno nikad nisam uspeo to da skapiram, meni je licno ekrem cista nebuloza, ni jednom se nisam nasmejao na njegove gluposti, primetio sam da imamo stvarno retardirane likove koji lupaju gluposti i ispadnu "smesni" (gastoz,ekrem...), pa sam zato bas razmisljao da napravim nesto normalnije, jer realno ono sto rade vitaly roman..itd.. na to bi trebalo da se smeju ljudi jer je interesantno i smesno, a na balkanu kazem nema niti jedan yt kanal gde mozes posteno da se nasmejes i naletis na neku kvalitetnu salu, cak sta vise i ljudi njihovim klipovima se smeju i drage volje prihvataju salu, ali opet kazem svi mi pricaju "ovo je srbija." Mada nije to sto kazes "Sve je vec vidjeno" mislim realno to je isto kao kad kazes samsung galaxy je najbolji nikad nece izaci bolja verzija, a i sam znas da svakog dana izlazi nesto novo, kazem na tom kanalu ne bi bila niti jedna sala koja se nalazi na vitaly roman... kanalima, vec nesto sto je ta ekipa koja hoce da radi samonom smislila, tako da to bi bilo nesto novo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
vise ni holivud nemoze da smisli film koji vec nije vidjen tako i prankovi sve isto sranje samo drugo pakovanje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Koje poredjenje o.O na svetu ima preko milion filmova, a kvalitetnih prank kanal ima neka bude 20-30 pa i 100, na svakom kanalu nema vise od 100videa sto znaci da imas oko 1000 pa neka bude i 10.000 kvalitetnih prankova, i zar stvarno mislis da nije moguce smisli ti nesto novo i originalno o.O nego manje bitno izneo si misljenje, da ne zalazimo u detalje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
ajd jednu,a da nije bila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Videces u klipu, kada dodje vreme, jer je bolje da vidis delo, nego recima da objasnjavam, uostalom prati prank kanale na yt-u i  videces svaki klip je nova ideja ~
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 08:05:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.