Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seoske kuće jeftinije nego ikad  (Pročitano 6198 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Sa robotima će biti jedna globalna nezaposlenost i beda. Osim ako do 2050. ne osvojimo i ne nastanimo tipa pet novih planeta pa dobijemo toliko novog prostora i potreba pa nam zatreba tih par milijardi ljudi viška da njima nastanimo i izgradimo sve to.

A za to su realno prilično male šanse.



Al džaba, ti danas kad pokažeš prosečnom čoveku snimak onog Guglovog robotića što trčkara, a za 5 godina će i da puckara negde po nekom Afganu... prosečna reakcija je ''Vauu! Terminator! Do jaja!''  Smile A onaj IBMov hive mind i NSAov PRISM doživljavaju kao nekog drugara što će ujutru da ih budi i automatski im diže roletne na kući dok im kuva kafu...
« Poslednja izmena: 04. Apr 2016, 23:00:09 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
zato kazem, posto radnici vise nisu potrebni ukidamo kapitalizam
nema vise bogati siromasni, nego sve zajednicko


a roboti rade  Smile
« Poslednja izmena: 04. Apr 2016, 23:01:17 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Mislim da će pre biti jedna velika anarhija.  Smile

Biće bukvalno ko u distopijskim i postapokaliptičnim filmovima i igricama - imaćeš 2% koji će živeti ko bogovi u svojim područjima (nema država i granica, samo zone sa tom i tom upravom), još 10ak posto koji će živeti ko današnji prosečni Srbin (ili čak i još siromašnije) i služiti ovim iznad sebe, i preostalih 88% koji će se snalaziti po planeti ili će se klati da dobiju posao da čiste kanalizaciju ili budu portiri, da budu deo ovih 10% što rade za ove na vrhu.


A sve to da bi ovih 2% moglo da napuni čmar parama.
« Poslednja izmena: 04. Apr 2016, 23:09:01 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
 Sve zavisi od toga koliko je još fosilnih goriva (energije) ostalo na planeti. Čovek je višak i problem ali je ipak nezamenljiv.

  I ja mislim da Pobesneli Maksa moguć u bliskoj budućnosti.

  Praktičan savet : Dobro svinjče može da se kupi na selu za 12-15 000 dinara i isplati se organizovati se sa društvom i otići na selo po njega. Tamo se zakolje, istranžira i doveze do grada. Pomogli smo selu ali i sami i sebi Smile

  
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Pa jeste čovek nezamenljiv ali će biti sve manje potreban. Baš zbog toga što će se uvek naći neki nezasiti koji neće da ima profit 50.000 $ dnevno nego oće 60.000. Pa tako 500 puta, u svakoj zemlji sveta. Smanji ovde, smanji tamo... i za par godina odjednom još milijarda nezaposlenih.

Elem, biće te glavne face, biće nekolicina ljudi (10%) koji će da ih opslužuju ili rade tamo gde ne mogu roboti, i biće ovi ostali  koji će da se snalaze sami za sebe kako znaju i umeju. Pa dok ne pocrkaju.
« Poslednja izmena: 04. Apr 2016, 23:18:42 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
a vi mislite da ja kazem da ce komunisticka revolucija spontano da se desi?

ajmo rajo da im jebemo majku  Smile
dok ne naprave te robote vojnike
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Mislim da će pre biti jedna velika anarhija.  Smile

Biće bukvalno ko u distopijskim i postapokaliptičnim filmovima i igricama - imaćeš 2% koji će živeti ko bogovi u svojim područjima (nema država i granica, samo zone sa tom i tom upravom), još 10ak posto koji će živeti ko današnji prosečni Srbin (ili čak i još siromašnije) i služiti ovim iznad sebe, i preostalih 88% koji će se snalaziti po planeti ili će se klati da dobiju posao da čiste kanalizaciju ili budu portiri, da budu deo ovih 10% što rade za ove na vrhu.


A sve to da bi ovih 2% moglo da napuni čmar parama.

Ko u starom Rimu, imas one na vrhu, patrijci, onda imas gologuze slobodne gradjane, plebejce i imas na kraju robove koji ne mogu nigde da mrdnu, al ti su tamo u Aziji, Africi, pa kad zatrebaju uzme se par komada...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.