Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Senzacionalno otkriće - Aliju spasao Srbin!!!  (Pročitano 4796 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia E50
nije niko moj ovo 12. vijek, pa da mozes zaludjenoj masi prodavat pricu o "pravoj religiji"...novac okrece svijet, i to je jedina stvar na koju mozes racunati; sve ostalo su maske, svako ko misli drukcije je budala...a trenutacna "maska" o toleranciji religija u evropi nece tako lako pasti  Smile

i jos nesto, malo obrati paznju na pozive na rat i slicno, takvo nesto nikom ne treba...vidis kako crowz ukida nistaraxxa u korijenu, malo rigoroznija prijmena Burek pravilnika nije na odmet  Smile
Dino... :Dne prodajem ja ovde nista,i ja i ti dobro znamo o cemu govorimo...U pravu si ti,am bas sve...ali ne bih rekao da Evropi treba bilo kakav experiment sa Islamom,kad ovo kazem,mislim konkretno na nesto sto se iz aviona vidi.Tacno je,novac,ovo-ono...ali...ko ima novac???Mozda Bosnjaci....ne...Arapi ga imaju,da!!!
Ali koji Arapi???Oni koji su pod njihovom kontrolom...
A,sto se tice poziva na rat...jebi ga Dino,imam celu temu o tome..."Na pomolu novi rat",a pre toga "ratovacemo za Kosovo"...to ne ukidam,neka se ljudi izivljavaju pismeno,ako ne drugacije(naravno u granicama),ja sam za isto ginuo 13 meseci i meni je dosta,hvala...
A....pravila...pa znas kako je,jebi ga...ko mi naleti... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nas apsulutno zaboli lakat za kosvvo, a dobro znamo zbog čega su kinezi i rusi zauzeli takav stav, a to sigurno nije zbog vas, a ti i dalje možeš umišljati da su vam kinezi braća, silne su investicije kine u srbiji  sve fabrika do fabrike
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia E50
A....o cemu ti majstore pricas,uopste??? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung d600
Ajoj kakva tema  Smile
IP sačuvana
social share
Vodi me majka u cirkus Kolorado...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Topaz
to ne ukidam,neka se ljudi izivljavaju pismeno,ako ne drugacije(naravno u granicama),ja sam za isto ginuo 13 meseci i meni je dosta,hvala...
istina, najgori su oni sto sute  Smile
konkretno, evropi odgovara islam (sto radikalniji) na ovom prostoru - time ce staviti "cep" izmedju istoka i zapada, a za njihove interese nije problem zrtvovati koji voz, avion ili neboder...
a nistarxx vjerovatno odgovara na postove prije tvojih i mojih  Smile
« Poslednja izmena: 11. Avg 2007, 00:10:36 od Dinooo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
prava....za izivljavanje...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
LG Nexus 5
i jos nesto, malo obrati paznju na pozive na rat i slicno, takvo nesto nikom ne treba...vidis kako crowz ukida nistaraxxa u korijenu, malo rigoroznija prijmena Burek pravilnika nije na odmet  Smile

Nista se ti Ibrahimovicu ne brini. Kad cika crowz pocne da sece u korenu korov, necete vise moci da se logujete pod nickom koji sada koristite....Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Topaz
gdine crowz, ne valja iskoristavati privilegije moderatora i objavljivati prezime ljudi koji ne zele da im prezime bude prikazano...privatne poruke su jedno, otvorene su nesto drugo  Smile
a kako sam shvatio post, to ti meni prijetis banom ili nesto slicno? heh, vec sam ti rekao, kad prekrsim pravila, opomeni me, ako ponovim, banuj, do tada  Smile
i btw, valjda si ti shvatio onaj moj post kao neki atak na tebe ili nesto slicno...ono je bilo sa najboljom namjerom, da ukazem kako neki ljudi koji cak ni ne moraju po opisu svoje funkcije moderirati ovaj forum, to efikasno cine  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
LG Nexus 5
gdine crowz, ne valja iskoristavati privilegije moderatora i objavljivati prezime ljudi koji ne zele da im prezime bude prikazano...privatne poruke su jedno, otvorene su nesto drugo  Smile
a kako sam shvatio post, to ti meni prijetis banom ili nesto slicno? heh, vec sam ti rekao, kad prekrsim pravila, opomeni me, ako ponovim, banuj, do tada  Smile
i btw, valjda si ti shvatio onaj moj post kao neki atak na tebe ili nesto slicno...ono je bilo sa najboljom namjerom, da ukazem kako neki ljudi koji cak ni ne moraju po opisu svoje funkcije moderirati ovaj forum, to efikasno cine  Smile

Nemoj me terati da brljam po PP gde si rekao da te mogu zvati kako hocu...Wink

I da, ne brini se ti za moderatore. Pocni konacno da pises postove gde izrazavas tvoje misljenje (ako ga imas), a ne da pises postove samo reda radi. Nisi ti na forumu da bi upozoravao moderatore postom "Tema"...

Znaci, imas dve mogucnosti:
1. Postuj normalno ili
2. Nemoj postovati.

Prosto.

Za sve nejasnoce, obrati se na PP.

A sad na temu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Topaz
gdine crowz, ne valja iskoristavati privilegije moderatora i objavljivati prezime ljudi koji ne zele da im prezime bude prikazano...privatne poruke su jedno, otvorene su nesto drugo  Smile
a kako sam shvatio post, to ti meni prijetis banom ili nesto slicno? heh, vec sam ti rekao, kad prekrsim pravila, opomeni me, ako ponovim, banuj, do tada  Smile
i btw, valjda si ti shvatio onaj moj post kao neki atak na tebe ili nesto slicno...ono je bilo sa najboljom namjerom, da ukazem kako neki ljudi koji cak ni ne moraju po opisu svoje funkcije moderirati ovaj forum, to efikasno cine  Smile

Nemoj me terati da brljam po PP gde si rekao da te mogu zvati kako hocu...Wink

I da, ne brini se ti za moderatore. Pocni konacno da pises postove gde izrazavas tvoje misljenje (ako ga imas), a ne da pises postove samo reda radi. Nisi ti na forumu da bi upozoravao moderatore postom "Tema"...

Znaci, imas dve mogucnosti:
1. Postuj normalno ili
2. Nemoj postovati.

Prosto.

Za sve nejasnoce, obrati se na PP.

A sad na temu.
izvinjavam se, necu vise backseatovati modovima.
a sto se tice normalnih postova, mislis na nesto tipa:
Citat
jaooo kad udare turci, arapi i svi muslimani svijeta, pa kad jedina prava religija zavlada i evropom, kako ce tada divno biti...
da li se to moze okarakterisati kao normalan post?
dosta, necu vise da "argumentirano raspravljam" sa tobom, izvuci cu deblji kraj jer si osoba sa najvecim rankom u Burek teamu koja moderira ovaj podforum...cestitam, imas veci e-peen  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.