Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Senzacionalno otkriće - Aliju spasao Srbin!!!  (Pročitano 4808 puta)
10. Avg 2007, 14:50:34
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Senzacionalno otkriće

ALIJU SPASAO SRBIN!


Srpski dužnik postao srpski krvnik...„Vaš sam doživotni dužnik. Ja jedem ustima tvoga oca“,
rekao je Alija Izetbegović Stankovom sinu Iliji 1974. godine


Stanko Ristić iz Šamca, koji je bio pripadnik Ravnogorskog četničkog pokreta, spasao je 1944. godine od sigurne smrti Aliju Izetbegovića, bivšeg predsednika Predsedništva BiH i lidera SDA, koji je zarobljen kao pripadnik zloglasne Handžar divizije!

Sin pokojnog Stanka Ristića ekskluzivno za Press otkriva kako je njegov otac Aliji Izetbegoviću spasao život!


- Tokom 1944. godine u našoj kući krio se čuveni komunista Mitar Trifunović Učo. Ustaše su to saznale i ubile su sve Srbe u selu Tišina, među njima i mog strica! Moj otac uspeo je da pobegne na Trebavu, gde su ga prihvatili četnici. Istovremeno, četnici su zarobili i Aliju Izetbegovića, koji je tada bio pripadnik Handžar divizije!

Stanko Ristić iz Šamca, koji je bio pripadnik Ravnogorskog četničkog pokreta, spasao je 1944. godine od sigurne smrti Aliju Izetbegovića, bivšeg predsednika Predsedništva BiH i lidera SDA, koji je zarobljen kao pripadnik zloglasne Handžar divizije!

Sin pokojnog Stanka Ristića ekskluzivno za Press otkriva kako je njegov otac Aliji Izetbegoviću spasao život!

- Tokom 1944. godine u našoj kući krio se čuveni komunista Mitar Trifunović Učo. Ustaše su to saznale i ubile su sve Srbe u selu Tišina, među njima i mog strica! Moj otac uspeo je da pobegne na Trebavu, gde su ga prihvatili četnici. Istovremeno, četnici su zarobili i Aliju Izetbegovića, koji je tada bio pripadnik Handžar divizije!

Posle rata, prijateljstvo porodica Izetbegović i Ristić je nastavljeno. Pomagali su se kad god su mogli. Međutim, onda su došla strašna, ratna vremena. Kada je u u Šamcu formiran prvi opštinski odbor SDS-a, Ilija Ristić brzo je izabran za lokalnog lidera. Na prvim višestranačkim izborima u BiH izabran je za predsednika opštine.

Mirza Izetbegović, Alijin rođak, predlagao je tada Iliji da kradom ode u Sarajevo i pokuša da se sa Alijom dogovori o pomirenju Srba i muslimana u Posavini.

- Nisam otišao. Ne verujem da bih uspeo da promenim tok istorije. U međuvremenu sam postao poverenik SDS-a za šamačku opštinu i ratni direktor Veterinarske stanice. Ponovo mi se ukrštaju putevi sa Izetbegovićima kada nisam dozvolio da se Hasan Izetbegović, blizak Alijin rođak, protera iz Šamca, već sam ga primio na radnu obavezu kod mene u Veterinarsku stanicu. Hasan je čitav rat proveo u Šamcu. Koliko znam, on se nikada nije sreo sa svojim rođakom Alijom... - kaže Ilija Ristić.

Alija sa Ade

Sasvim je zanimljivo da Ilija tvrdi da je porodica Alijage Izetbegovića došla je u Šamac 1863. iz Beograda! Ilija kaže da su mu njegovi stari pričali da Izetbegovići korene vuku iz Srbije.

- Prezivali su se Jahić, ali su novo prezime uzeli po nekom Izetbegu. Hasan Izetbegović, Alijin rođak, pričao mi je da su negde na Adi Ciganliji imali veliki deo zemlje u vreme dok su Turci vladali Beogradom - kaže Ilija Ristić.
D. ČOLIĆ


пизда му материна глупа, куд га спасао!  Smile
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Тај баш није имао визију ! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
бем ти српске будале!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Citat
пизда му материна глупа, куд га спасао!
Nemoj tako, da nije izetbegovic bio na celu turaka u zadnjim sukobima bio bi neko drugi to je neizbezno...
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
... ближи се дан када ћемо сви ми хришћани кренути у нове крсташе походе за ослобођење Европе од исламске најезде, онда ћемо им се осветити за све ...

 

 
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
I u to ime ja vas sve pozdravljam! ziveli
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
  (ислам у Европи)

е па живели!
« Poslednja izmena: 10. Avg 2007, 15:49:42 od bambyle »
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Bambyle
Hajde pokušaj napisati post a da ne lažeš, a ovo sa tvojim ratnim huškanjem neću da komentarišem samo budale prizivaju rat, a ja imam sažaljenja prema takvim ljudima, nisi ti kriv što imaš par pogrešno prikopčanih čipova u glavi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
@Bambyle
Hajde pokušaj napisati post a da ne lažeš, a ovo sa tvojim ratnim huškanjem neću da komentarišem samo budale prizivaju rat, a ja imam sažaljenja prema takvim ljudima, nisi ti kriv što imaš par pogrešno prikopčanih čipova u glavi Smile

само будале призивају а злочинци га спроводе (Алија Балија)... нема мира у Европи са исламом ... као што рекох ... запад вас само чека да направите још коју пиздарију у "алахово име" и .... бууууууууууууууум!  Smile
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ti se stvarno opičen lik, oslanjaš se na Zapad a zapad ti krade kolijevku, hajde se malo definiši
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.