Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Selo u koje žandarmerija ne ulazi: U njemu uvek ima tona i po marihuane i heroin  (Pročitano 12207 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
mob
HTC One
Meni je muka od ovakvih prica. I dok se ljudi prepiru oko pitanja DS ili SNS, pricaju neke velike price i bave su glupostima, u Srbiji imas jedno ovakvo selo koje svima nama pljuje u lice.

Najgore sto se i prica o tome gleda kao kampanja i nesto protiv Vucica.  Smile

Ovo je problem za celo srpsko drustvo, nije stvar politikanstva i stranackih (ne)simpatija. Moglo bi ovo selo da se dovede u red ali je potreban bataljon dobro obucenih specijalaca... i podrska sa strane ne zbog same akcije vec zbog propagande i publiciteta.

E to vec jeste politicko pitanje, pitanje ima li ko u ovoj zemlji sposoban da sedne za sto sa ljudima iz EU i USA koji rade na globalnom suzbijanju krijumcarenja narkotika i obezbedi podrsku za takvu akciju.

To je sustinski problem i pitanje a ne ko je na vlasti i da li je teksy protiv njega. Na zalost, nama Srbima je i dalje vaznije da zastitimo lidere nego da sprecimo postojanje ovakvih crnih rupa u nasoj zemlji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Da li ti stvarno mislis da delovi zandarmerije,KFOR-a,NATO-a nisu umesani u to?Da li stvarno neko misli da ti mozes da svercujes drogu prego granice tek tako,a da nemas ljude u policiji,nema sanse!Prosao bi jednom,dva puta,treci put bi pao...e zato sto su svi umesani zato se i cuti...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Maradiću,kapiram šta hoćeš da kažeš i slažem se. Ima tu više faktora,kao što si naveo. Plus,siguran sam da je našima rečeno da ne diraju Trnovac ne samo zbog njegove ''delatnosti'' i povezanosti sa KFORom,nego i zato što bilo šta protiv njega povlači isti tretman naših na Kosovu.
No ipak mislim da ako već naši ne mogu da uđu u selo i dovedu ga  u red,mogu barem da probaju nešto na kvarnjaka da im isključe struju ili tako nešto. Kako god bilo,nije u redu da zbog njih i par hiljada drugih smradova ostatak Srbije plaća dugove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
Maradiću,kapiram šta hoćeš da kažeš i slažem se. Ima tu više faktora,kao što si naveo. Plus,siguran sam da je našima rečeno da ne diraju Trnovac ne samo zbog njegove ''delatnosti'' i povezanosti sa KFORom,nego i zato što bilo šta protiv njega povlači isti tretman naših na Kosovu.

A ovima upalo sekirce u med, sve te enklave rade neki sverc, neku mutljavinu. Sad, ne obican narod, penzioneri i slicno ali ima ko koristi te granice, negranice, punktove, muljanje u mutnom, tu itekako ima ljudi kojima to odgovara a nije red da se kvari posto se tu ubiru ogromne pare, a kad bi im hteo stati u kraj, izazvali bi neki sukob omanjih razmera pa bi stranci opet dotrcali da smiruju i vuku na potpisivanje primirja pa opet status kvo, ovom ono selo, ovom ovo, pa trgovina ide dalje kad se stalozi sve.

Citat
No ipak mislim da ako već naši ne mogu da uđu u selo i dovedu ga  u red,mogu barem da probaju nešto na kvarnjaka da im isključe struju ili tako nešto. Kako god bilo,nije u redu da zbog njih i par hiljada drugih smradova ostatak Srbije plaća dugove.

Pa moze se sve, moze da se kontrolise prilaz selu posto ta gudra on negde dolazi i negde opet odlazi, bezpilotne letelice koje mogu dan i noc da kontrolisu sve, sve se tu moze ali opet, zasto dirati uhodan biznis kad moze da se ubire lepa parica i svi sretni i zadovoljni i samo slezu ramenima kad ih nesto upitas...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Samsung SGH-E590
Ja sam vec pricao sta se dogodilo 99-e sa tim selom. Vojska se spremala da upadne u njega, ali je u poslednjem trenutku stigla naredba iz samog vrha da se akcija obustavi.
Pa ako tada nasi nisu smeli da ih diraju, zasto neko misli da se sada Srbija pita nesto?!
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Chrome 32.0.1700.76
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa ko je 99. bio na celu drzave?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Samsung SGH-E590
Sigurno nisu bili Toma i Vucic...
Inace ono sto je bitno je polozaj u kome je Srbija bila tad i polozaj u kome je sad.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Samsung 111111
Pa 99te i jeste bio rat sa ovakvima koliko se ja secam  Smile
Od kako je Djindjic dosao siptari su nasi prijatelji i sa njima trebamo da se dogovoaramo.
Oni sto su nas bombardovali i oni su nasi prijatelji.
I oni EU i SAD i svi su nam prijatelji.

I Hrvati nam zele dobro i Musliman iz Bosne su nasi prijatelji i ceo svet je mnogo lep.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Srbija više nema neprijatelja.

ministar vojni
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Samsung 111111
Pa ne znam ko je na toj poziiji iskreno..Ne pratim bas sva desavanja..
Postalo mi muka i od vojske i od vojnika kad je Tadic bio ministar odbane i Sutanovac..Ja msm da se oni razumeju u vojsku ko ja u nuklearnu fiziku.

Ali Srbija ima najvise neprijatelja trenutno.Nisam sklon da paranoisem ili da se busam u junacke grudi i sve nazivam neprijateljima..Ali zapitajte se sta o nama misle Siptari,Hrvati,Muslimani..pa i braca Bugari i Crnogorci.
Oni jesu nasi stvarni neprijatelji i rade nam svaki put o glavi kad mogu.Bio to neki bezazleni incident..gde se pale crkve i lome table (ako mozemo da nazovemo bezazlenima) do onog gde nam zbog nacionalnosti bacaju bombe u dvorista,lome groblja,ukidaju jezik,proteruju i tako dalje.

Evo zapitajte se sami vi..Mi Srbi i ako smo stoka necivilizovana,koliko smo groblja sjebali jer nisu nasa ?
Ja iskreno i ne znam gde se sahranjuju pripadnici druge nacionalnosti i vere u Srbiji.
Ili da smo lomili table na nekim javnim objektima jer u na nekom drugom jeziku ?!
Ili da smo rekli mi veliko Srbi..Posto mi smtramo da hrvatski jezik i crnogorski,bosnjacki i tako dalje ne postoji..da kazemo KURAC nema,to je sve srpski i bole nas ona stvar za vase misljenje u Srbiji ?

I jos milion stvari..koje izgledaju bezazleno a ustvari mnogo govore.

Sto se tice ovog sela..
Mi nismo drzava odavno , ovo nije nas problem jer mi nasoj teritoiji moramo prvo da pitam Berlin da li je u redu pa tek onda da intervenisemo.Mi bi ispali kao sto i uvek ispadnemo najveci zlotovori kad bi tamo bilo sta uradili.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.