Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:47:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sekta "Crna Ruža"  (Pročitano 53842 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
 koliko mi je poznato organizovali su neki sex maskirajuci ga u satanistichke rituale. uglavnom sex,droga (marihuana),alkohol ,i ne znam da li je bilo r'n'r' . uobichajene zurke sa malo satanistichkih motiva da bude zanimljivije Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia E72
A da li je istina da tokom seansi nose onakva odela sa "šiljastim kabanicama"?
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Pa i da jesu cemu pridavati  vaznost tome. Videli na televiziji u americkim filmovim pa oce da probaju. Nek se igraju deca sta fali
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
imam jednog drugara koji mi je neshto bash prichao o toj sekti pa cu da ga priupitam i ispricacu vam shta je tachno bilo ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia E72
Ajde važi.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
 evo po zahtevu borkesa,raspitao sam se kod nekih bolje upoznatih likova o sekti crna ruza i prichama koje je prate  i saznao sam ovo:
nastala je sredinom 90-ih i vodja je bio neki vladica (valjda),tada student akademije likovnih umetnosti i imala je par chlanova ,vecinom iz kraljeva i okoline. oni su hteli da izvedu izvesni ritual koji se zove "crna misa" i koji ukljuchuje dosta sex-a medjutim imali su samo jednu pogodnu kandidatkinju ,neku lokalnu gimnazijalku. ova curka (inache odlichan uchenik) se palila na veshtice,satanizam,okultizam i sl. elem,ovaj vladica je uspeo da je nagovori nekako jedno veche da im se pridruzi u tom ritualu, i to razume se poshto su svi konzumirali prilichne kolichine alkohola i marihuane. i tako se nasha vesela druzina izredjala na njoj, s tim shto je vec pomenuti vladica upotrebio i neki metalni krst na njenoj vagini (valjda je budala negde prochitala da se to tako radi). e sad,da li zbog tog krsta ili shto su momci preterali,rechena gospojica je imala izvesnih ginekolishkih problema - nishta ozbiljno ali morala je da se obrati lekaru. kako to obichno biva za ovaj dogadjaj su saznale neke njene "drugarice" ,a mozda se i neko od njenih ljubavnika hvalio,pa je uskoro cela shkola zajebavala povodom toga. ona je pala u depresiju i nakljukala se nekim tabletama - srecom nisu bile smrtonosne vec su joj samo ispirali stomak. posle su je roditelji ispisali iz shkole i upisali u drugu u drugom gradu.i to bi bio kraj priche da nije bujne mashte nasheg naroda i sklonosti ka ogovaranju. tako su izmislili da su joj ovi magarci-kultisti izvadili matericu (a ona ostala ziva !!!) i da je izvrshila samoubistvo i to skokom sa x-og sprata neke zgrade kroz zatvoren prozor !!! chak je neka seljanka u svojoj knjizi o sektama to navela kao apsolutno tachan dogadjaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia E72
 Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1678
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
bf 109 g 6

Hvala ti.
Šta reći?
Da nije tužno i gnusno - bilo bi smešno.
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ko sto rekoh - igrala se deca - steta za tu devojku a znas kako kazu ko sa necastivim tikve sadi ni bundevara mu nije slatka  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Koneskovo srculence ...

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 6362
Zastava Aleksandrovo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
@bf   
Za ovu prichu nisam chula, niti znam odakle potiche "crna ruza", ali sam imala poznanika iz susednog mesta koji se prikljuchio ovoj sekti. Posle prikljuchenja od veoma druzeljubivog postao je veoma stran, nekako je pocheo da nas gleda sa visine, kao da se nikada nije druzio sa nama. To je sve potrajalo nekih godinu dana , a onda je u prisustvu svog prijatelja,takodje chlana ove sekte,  izvrshio samoubistvo....
Mislim da netreba tako olako shvatiti ovu sektu, kao i ni jednu drugu, jer nijedna nije bezazlena, sve nose svoje rituale koji nisu nimalo naivni....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:47:19
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.