Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 907 908 910
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za kupovinu racunara~ komponenti~ pitanja~ predlozi  (Pročitano 1191861 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung Galaxy S3
E da, valjda tome i sluzi SSD da brze pokrece igrice i ostalo.
Ali Veljo da li da skidam igrice(i filmove-jednostavno sve sto skinem sa neta) na obican hdd a onda da instaliram na SSD?
Znaci ti mislis da je bolje ovaj od 120 gb?
A da rece za garanciju, to je slicna Hiper serija ali umesto 5 godina smanjena je na 3, to me malo i plasi. Smile

Pa skidaj ih na drugi hard disk, jer ti tu brzina i nije preterano bitna. Što se tiče garancije, ja bih se brinuo da je skinuta na godinu dana, ovako je opuštencija Wink
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Imaju li noviji lapovi ugradjen gps risiver?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung Galaxy S3
Imaju li noviji lapovi ugradjen gps risiver?

retko koji, ali su i malo skuplji Wink
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Imaju li noviji lapovi ugradjen gps risiver?

retko koji, ali su i malo skuplji Wink

"malo" = 1000 evra plus?

Cudi me da ga ne guraju u sve lapove kad ga vec guraju u sve telefone. Navodno treba da dobijem nokiju x6 koja ima navigaciju ali ne lipsi magarce do zelene trave Smiley

Uzimam delov vrlo pristojan lap pa se nadam da ima gps unutra jer bi mi dobro dosla navigacija.

Valjaju li nesto one jeftine navigacije od 5-6 hiljada?

recimo ova

http://www.tehnomanija.rs/navigatori/prestigio-navigator-geovision-pgps-4300.html

Treba mi da je Srbija sto bolje odradjena i eventualno Rumunija. Mape za ta cuda se kupuju odvojeno, dobijaju sa uredjajem ili stavlja narodna verzija?
« Poslednja izmena: 10. Sep 2012, 13:50:51 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
LG Nexus 4
Cek, i sta onda, stavis laptop na sediste i gledas? ne kapiram? Kakve to sad veze ima sa dobijanjem nokije x6?
Uostalom uz nju idu nokia maps, za koje kazu da su jedne od najbojlih u svetu, e sad to sto zivimo u srbiji, to je nas problem, ali bilo gde napolju, pa cak i u HR ce raditi normalno.

Sto se tice navigacija, rade veoma dobro, samo je problem ko sto kazes sa mapama. Negde dolaze sa, negde bez, negde naplacuju odvojeno.
Skoro sma na poklon kupovao i isti uredjaj u Bg nema nigde sa mapama, a u servisu gde dodaju su 20e cini mi se, a isti uredjaj ovde http://www.computers.rs/g-304/GPS-navigacije.html za iste pare sa tim mapama.
Ko je tu lud ...
Inace stigne kurirskim sluzbama, o njihovom trosku. Pa pogledaj.

Samo pre svega smisli, sta ti treba u stvari.
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Nokija mi je obecana ali je veliko pitanje hocu li je stvarno i dobiti.

Pocinjem sa jednim poslom gde cu cesto ici kolima po Srbiji i treba mi neka navigacija. Lap cu stalno nositi sa sobom pa bi mi bilo ok da na njega stavim navigaciju (eventualno) ali je suvise veliki da bih ga stavio i gledao dok vozim pa bi mi bilo dovoljno ono zvucno "turn left after 300 meters" i slicno

Moracu da proverim stize li mi brzo ta nokija a ako ne da uzmem neku navigaciju. Hvala na savetima i na ovom linku gde su uredjaji sa mapama.

edit: koliko vidim Nokia jos uvek nema detaljne mape za Srbiju tako da ta varijanta otpada.
« Poslednja izmena: 10. Sep 2012, 14:17:57 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Ma navigacije sada nisu toliko skupe, slobodno pogledaj po netu(limundu/kupindu) neku polovnu, samo da je ispravna.(za bateriju nemoj da brines sigurno je otisla, i onako ces je drzati na upaljacu).
Ili dodaj malo parica pa uzmi neku za koju sigurno znas da dolazi sa mapom(tipa Mio ili slicno).
A da zaboravih da kazem te mape se mogu srediti u sopstvenoj reziji, tj vrsiti njihovo ubacivanje-brisanje i sl.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
LG Nexus 4
Plus sto zavisno od baterije na lapu, ptanje koliko bi drzao, ako su putovanja duze.
Bas tako, za sada Nokia nono za srbiju, nadam se da ce se to promeniti, posto koristim njihov tel i preinstalirana je app free.

Najbolje je resenje nav, a i zaista nisu jake cene.
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Naleteo sam na jednom mestu da Nokijin mod najavljuje detaljnu mapu za Srbiju u roku od mesec dana Smiley

Lap bi valjda drzao jer je nov a na testovima pise da baterija drzi poprilicno.

Ako mi ne dodje ta Nokia x6 u skorije vreme onda cu verovatno uzeti neku navigaciju jer lap i nije previse praktican za to iako sasvim sigurno moze da radi.
« Poslednja izmena: 10. Sep 2012, 17:02:56 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
LG Nexus 4
Sem ultrabookova retko koji preko 6 sati drzi i to je pohvalan rezultat. Plus sto zavisi koja merenja se gledaju, da li dok radi u prazno ili u punom tempu.

Kao i potrosnja za kola, fabricka 4l u gradu realna 6, 50% malo li je Smiley
redovni kupci se cesto zalete, ili im neke specifikacije ne znace, zato se treba dobro raspitati ili po netu ili sa poznanicima ako su upuceni ili ako neko ima srece pa naleti na dobrog i iskrenog prodavca.

Bilo je najava, videcemo da li ce ispuniti.Nokia u kakvom je sranju sada, tesko da joj je Srbija i na poslednjem mestu za rad Smiley Al verujem da ce isplivati sada sa WP8, pa samim tim i da ce kod nas omoguciti kako mape tako i market i zvanicno windows platformu.
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 907 908 910
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.