Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 39 40 42 43 ... 910
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za kupovinu racunara~ komponenti~ pitanja~ predlozi  (Pročitano 1202878 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Wave
hvala harmon 26 na savetu...jos samo da je nadjem Smile a jel treba neki odredjeni proizvodjac?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1,
mob
Alcatel One Touch Idol X
Potreban savet:
Koju mi tastaturu preporucujete do 100 evra, da je manjih dimenzija (47,48 cm) i da ima pozadinsko osvetljenje (znaci gamerska tastatura, ne volim nesto ovaj izraz, ali cisto da shvatite sta mi treba)? Smile
« Poslednja izmena: 01. Okt 2008, 09:47:26 od Bassnectar »
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
@sima01: Laptop namenjen igranju za manje od 700 evra, tesko. Ne bih ti preporucio da ides ispod 8600 ili 3650 grafickih adaptera ako hoces da igras iole novije igre. Evo 2 laptopa koje sam ja nasao pa ti vidi:

MSI -  GX600PX-211EU (C2D8100, 3GB RAM, 8600GT grafika) 56230 - k'o sto rece Fman, najbolji izbor, za te pare

MSI GX701X-087EU (C2D5750, 3GB RAM, 9600GT grafika) 61389 - ako hoces da se zaista igras ovo je pravi izbor.

@Roksab: Prvo, izbrao si los procesor za poredjenje. E8500 radi na 3.16GHz i kosta oko 145 evra dok E8400 radi na 3.0GHz i kosta oko 130 evra, a razlika u performansama je prakticno nepostojeca. E7200 radi na 2.53GHz i FSB-u na 1066MHz (za razliku od E8000 serije koja radi na FSB-u od 1333MHz) i ima upola manje L2 kesa (3MB), a cena mu je oko 95 evra. Po meni cene su dobro odmerene i dobices primetno ubrzanje u igrama ako se odlucis za E8400 (zaboravi na E8500). Ali sa druge strane, neces pogresiti ako uzmes i E7200 jer se overklokom moze nadoknaditi nedostatak, a procesor ce ti sigurno biti dovoljan u naredne dve godine pa mozda i vise. Jos jednom bi naglasio da sve ovo ima smisla ako imas dovoljno jaku grafiku. Ako je ona slaba, nema tog procesora koji ce ti pomoci. Da rezimiram, E7200 ce moci da se izbori sa novijim igrama.

@ptican: Max memorije koju 32-bitni operativni sistemi prepoznaju je 3,25GB jer je Microsoft u svojoj neizmernoj mudrosti prevideo cinjenicu da cene padaju i sistemi buducnosti tj. sada vec sadasnjosti mogu imati 4 i vise GB RAM-a, pa je sjebao raspodelu IRQ-ova. Sa druge strane jedan modul Kingston DDR2-800 ti kosta 1150 dinara, pa ako mislis da je 4GB bacanje para... Preporucio bih ti da se baziras na jednu firmu jer ako bude problema sa kompom nece moci da se vade kako si ti nesto zeznuo tokom sklapanja. Bacicu ti na PP firmu koju ti preporucujem, ako si iz BG-a. Dobar izbor kucista i napajanja ali kad si vec odlucio da se otvoris baci pogled na ThermalTake napajanja, a mozes da pogledas i njihova kucista.

@manastirac: Nema na cemu. Proizvodjac nije mnogo bitan ali ja obicno preporucujem Sapphire zbog nize cene. Pogledaj u Asbisu kako stoje sa raspolozivim kolicinama. Koliko sam ja video tu je najjeftinija.

@Bassnectar: 47,48cm, jel to tacno ili aproksimativno.  Smile Sta da ti kazem, kontaktiraj Logitec pa nek odrade jednu specijano za tebe. Salim se. Evo ti par predloga, a sto se dimenzija tice to ti vidi sam, ja nisam imao metar pri ruci. Smile

Saitek Gamers Keyboard oko 50 evra
Saitek Eclipse Keyboard oko 50 evra
Saitek Eclipse II Keyboard oko 60 evra
I moj licni favorit Saitek Cyborg Keyboard. Izgleda ko komadni panel Enterprise-a, zar ne.  Smile Nova je na trzistu pa ne znam njenu cenu.
« Poslednja izmena: 01. Okt 2008, 10:32:44 od Harmon26 »
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Nexus 4
Sto se tice tastatura i miseva ja bih se opredelio svakako za Logitech ...
konkretno gamerske tastature ....

LOGITECH G11 Gaming Keybaord 967929-0100 ...

Ili jedna cista gamerska iz gamerske kompanije Smile izgleda stvarno savrseno ... ali 6e preko tvog budzeta Smiley ...
RAZER Lycosa Gamer Keyboard
 Smile  Smile

______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ ___________________________

Interesuje me ... koliko da uzmem za CRT monitor ... 17" ravan ekran ... samsung ... star oko 5 god ja mislim ... radi odlicno ... oznaka SyncMaster 765MB ... ali nemojte da mi dajete ako uzmes da budes srecan... nego realnu cenu ... dajem ortaku ... fala  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 01. Okt 2008, 12:17:47 od Fman »
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ovaj Razer je sick! Stavljam ga na moju listu. Smile Logitechom nisam odusevljen, jednostavno je preglomazan.

Realno, za 5 godina star monitor mozes da trazis plafon 30 evra i to pod uslovom da je u besprekornom stanju i nije poceo da riknjava. Ja sam skoro nudio 959NF za 30 evra i nisam mogao da nadjem kupca. Eno ga skuplja prasinu.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 953
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia N70
Hvala jos jednom na predlozima  Smile. Samo jos jedno pitanje. Posto verovatno pratite trziste unazad nekoliko meseci ili godina, interesuje me koliko moze da se ocekuje da ce da padne cena ovih predlozenih modela u narednih 2-3 meseca ( do Nove godine recimo). Posto mi kupovina nije hitna, mogao bih da secekam, pa da znam. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Nexus 4
nece pasti uopste ... barem razeru siigurno ... logitechu mozda do 5e maximalno oko nove god ... moje misljenje ...

@harmon ... tu cenu sam mu i rekao ... nego posle razmisljam da nije i to mnogo Smiley ... pa mozda da dam za 20e recimo ... tnx  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1,
mob
Alcatel One Touch Idol X
Znam ja za Lycosu zato sto je ima ortak, i imao sam prilike licno da je isprobam i stvarno je savrsena. Ozbiljno se razmisljam da li da uzmem neku iz G serije Logitech ili Razer Lycosa... Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
@sima01: Mi se zaneli tastaturama a ti govoris o laptopovima.  Smile Verovatno ce biti nekih novogodisnjih popusta i malog pada cena, a izaci ce i noviji hardver. Ipak daleko je nova godina, a racunar se kupuje onda kada ti treba. Smile

@Fman: Pa i mozes za 20 evara ako se vidi da je koriscen.

@Bassnectar: Ja sam za Razer. Radio sam sa slicnom Logitechovom i kazem ti da su glomazne za moj ukus. Nemoj olako da odbacujes Saitek. Dobre su to tastature, narocito Cyborg.
« Poslednja izmena: 01. Okt 2008, 12:57:46 od Harmon26 »
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1,
mob
Alcatel One Touch Idol X
Ne odbacujem ja Saitek, nego je to prevelika tastatura za klizac koji imam, gde mi inace stoji tastatura, a on je samo 57cm... Smile
Pogotovo Cyborg koji je 58 cm, znaci veci od klizaca...
« Poslednja izmena: 01. Okt 2008, 13:03:16 od Bassnectar »
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 39 40 42 43 ... 910
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.