Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:56:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saturn  (Pročitano 127207 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1552
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 
...mene je Saturn urnisao dok je bio u jarcu...jako,jako tezak period....mada se nije sada sve popravilo.. Smile Smile

Ma da sada ti tranzitira preko Mjeseca-dushe,pa kako ce ti biti dobro?
A Mjesec ti je vladar Ascendenta :PTuge,depresije,rastanak,al proci ce  i to ,ti izlazish mudrija jacha...
..i ja sam kontala tako nesto...jaca sigurno....ali treba izdrzati sve to vezano.. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Seren Kjerkegor:
" Samo onaj ko u tekobi strepi, mir svoj nalazi, samo onaj ko u donji svet silazi,
 voljenu spasava, samo onaj ko noz vadi Isaka dobija."


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
..i ja sam kontala tako nesto...jaca sigurno....ali treba izdrzati sve to vezano.. Smile Smile

Ma sve prodje,pa ce i to,pa si mirna za sledecih trideset godina Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1552
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 
..i ja sam kontala tako nesto...jaca sigurno....ali treba izdrzati sve to vezano.. Smile Smile

Ma sve prodje,pa ce i to,pa si mirna za sledecih trideset godina Smile

Trideset godina?
To bi bilo bas super...mada mozda saturn ide uskoro u raka ko zna...
Jednom mi je jedan astrolog rekla da se ljudi za koje se vezemo u stunovskom perijodu treba kloniti kasnije...Ima li u tome istine? Smile
IP sačuvana
social share
Seren Kjerkegor:
" Samo onaj ko u tekobi strepi, mir svoj nalazi, samo onaj ko u donji svet silazi,
 voljenu spasava, samo onaj ko noz vadi Isaka dobija."


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Trideset godina?
Jednom mi je jedan astrolog rekla da se ljudi za koje se vezemo u stunovskom perijodu treba kloniti kasnije...Ima li u tome istine? Smile

Ma pusti me zivotati filozofskih tipova,satrun ce te sam nauciti i ti cesh sama osjetiti da li da ga se klonish ili ne.radi kako ti srce kaze Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Saturn u natalnoj karti ukazuje na oblike izražavanja u kojima osoba postaje suzdržana, gdje postoje nekakve kočnice, gdje je njezina energija sputana ili ograničena.Ta se unutarnja kočnica javlja stoga jer je upravo ta razina iskustva osobi  previše važna, bilo na svjesnom, ili nesvjesnom nivou. Osoba  na tom životnom području  nailazi na poteškoće, jer pokušava svim silama izraziti tu energiju, i tako nesvjesno sputava njezin prirodni tijek. Prema karmičkoj astrologiji, Saturn je usko povezan sa karmom, i stoga, u onoj kući u kojoj se nalazi, upućuje na životno područje koje nam je karmički vrlo važno, gdje trebamo riješiti svoje karmičke dugove, iz tko zna kojih života.
Npr. nalazi li se Saturn u  sedmoj kući, brak nam je karmički, povezani smo s partnerom prema kojem imamo nekakav dug, ili neriješene probleme, koje bi u ovom životu mogli i trebali riješiti. Takav brak je obično težak, ali čvrsto povezuje, teško se raskida i traje, uglavnom, barem 29 godina.
Meni je Saturn u sedmoj kući, tako da znam o  čemu pričam. U lavu je, u konjunkciji sa Suncem i Marsom mog muža. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Npr. nalazi li se Saturn u sedmoj kući, brak nam je karmički, povezani smo s partnerom prema kojem imamo nekakav dug, ili neriješene probleme, koje bi u ovom životu mogli i trebali riješiti. Takav brak je obično težak, ali čvrsto povezuje, teško se raskida i traje, uglavnom, barem 29 godina.
Meni je Saturn u sedmoj kući, tako da znam o čemu pričam. U lavu je, u konjunkciji sa Suncem i Marsom mog muža. Smile
29 god Smile mislish to na Satrunov povratak?

Ali Saturn je egzaltiran u Vagi,prirodnoj sedmoj kuci,kakva kontradiktornost Smile
A posto je Satrun tvoj vladar,drugacije djeluje nego bilo koji drugi Satrun,em shto je u VII kuci,egzaltiran em sho je vladar,pa si poklopila znaci svojim vladarem,muzevo Sunce i energiju,pa josh satrun kao karma...nije ti mogao uteci Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8


29 god Smile mislish to na Satrunov povratak?

Ali Saturn je egzaltiran u Vagi,prirodnoj sedmoj kuci,kakva kontradiktornost Smile
A posto je Satrun tvoj vladar,drugacije djeluje nego bilo koji drugi Satrun,em shto je u VII kuci,egzaltiran em sho je vladar,pa si poklopila znaci svojim vladarem,muzevo Sunce i energiju,pa josh satrun kao karma...nije ti mogao uteci Smile

Mislila sam na 29 godina, jer je ciklus Saturna 29 godina.Sve započeto pod Saturnom, rijetko traje  maje od 29 godina.
A usput, imamo u  sinastriji puno aspekata sa Saturnom, a i  veza nem je počela Saturnovim tranzitom....sve u svemu saturnovska veza koja će trajati i trajati....očito smo si puno ostali dužni.
Ja stavljam svoj Saturn na njegovo Sunce, a on na moje Plutona .  Smile
« Poslednja izmena: 15. Nov 2006, 13:30:21 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Nemora biti 29 koliko traje puni ciklus Sa. Može biti i manje zavisi od okolnosti , a po trajanju se poklapa s Sa kvadratima a to je 7,5 ; 14,5 ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Hvala Saša. Znam za cikluse Satruna, no mislila sam , ako je Saturn u određenoj kući, točnije ovdje u sedmoj, da će vezati čitav ciklus.

Može li se sedma godina braka, za koju obično kažu da je krizna, na neki način vezati uz prvi kvadrat Saturna ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Citat
Saturn u natalnoj karti ukazuje na oblike izražavanja u kojima osoba postaje suzdržana, gdje postoje nekakve kočnice, gdje je njezina energija sputana ili ograničena.

Saturn predstavlja inace prirodni stit Zemlji i svojom ogromnom gravitacijom privlaci meteore koji bi inace padali na Zemlju i ko zna koliko puta do sada je unistili da nije Saturna  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:56:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.