Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:00:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saturn  (Pročitano 127100 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Hoce, itekako Smile Smile
Citat
Jedva cekam!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
unutrasnje depresie..

koje kuce ti je vladar saturn ? i kakve aspekte ima... zansh ta pozicija bi trebalo dobro da se ispita..
nisu mi losi aspekti . tako kazu, ali nebi se slozila bas.
saturn konjukcija pluto
i saturn sextil neptun...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Saturn je imenovan Velikim Malefikom.  Smile Smiley 1 Strava mi ga je u spomenuti... Smile
Ja ga imam na vrhu 11. kuće, retrogradnog. Na pomisao dolazi problemi s frendovima ili stariji frendovi ili nema frendova uopće. Izbjegavanje grupnih aktivnosti. Ali bitni su aspekti! Oni sve mjenjaju. Ja imam trigon Saturna sa Suncem pa se utjecaj malo blaži i mjenja - imam frendova, ali su većinom muškog roda!

 [smilie=26.gif]  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
pa dobro ti je to Smile nego da si imala zene koje blabecu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta donosi trazint saturna preko jupitera i meseca koji su u konjokciji u 8. kuci u devici( ima strah u vezi zdravlja)
Da napomenem da sam tranzit saturna preko mog sunca u raku tj.stelijum sunce venera mars jedva "prezivela"
i desile su se velike prome u mom zivotu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Saturn je imenovan Velikim Malefikom. Smile Smiley 1 Strava mi ga je u spomenuti... Smile
Ja ga imam na vrhu 11. kuće, retrogradnog. Na pomisao dolazi problemi s frendovima ili stariji frendovi ili nema frendova uopće. Izbjegavanje grupnih aktivnosti. Ali bitni su aspekti! Oni sve mjenjaju. Ja imam trigon Saturna sa Suncem pa se utjecaj malo blaži i mjenja - imam frendova, ali su većinom muškog roda!

 [smilie=26.gif] Smile

na zapravo bitni su jaci aspekti..sreca tvoja sto je sa suncem... aspekt moze da bude beznacajan...
zaprav osve je bitno.. kuca znak , palneta svi aspekti .. vladaoc kuce , stepen i sta ti ja znam

kao sto rekoh saturn je ucitelj...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
unutrasnje depresie..

koje kuce ti je vladar saturn ? i kakve aspekte ima... zansh ta pozicija bi trebalo dobro da se ispita..
nisu mi losi aspekti . tako kazu, ali nebi se slozila bas.
saturn konjukcija pluto
i saturn sextil neptun...

sekstije je dobar sigurno ali ova konjukciaj..  ako zelish da istrazish sama  morash znati koliko su saturn i pluton dobre ili lose planete kod tebe da bi znala da li je ta konjukcija dobra ili losa...mda pazi ni dobri aspekti sa neptunom nisu bash najsjanije stvari
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
e da taj neptun, moja voda u kojoj snivam.. ja bi tako nekad da sve vidim lijepo, da nikad ne postoji ruzno. Dok recimo saturn i neptun nebi pasali jedno drugom, totalna su suprotnost, jer saturn nikad ne sanja on realno gleda na stvari. Zato mi nekad saturn zeli toliko reda i da me obrati stvarnosti dok s druge strane neptun zeli samo lijepo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni je saturn u X kuci, u vagi, i pravi konjukciju sa merkurom(X) i jupiterom (XI) , sekstil sa marsom ( lav IX) i u trigonu je sa mesecom ( vodolija III ) ovo su kao sve dobri aspekti ili ne? Sta mi donose???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Saturn je imenovan Velikim Malefikom. Smile Smiley 1 Strava mi ga je u spomenuti... Smile
Ja ga imam na vrhu 11. kuće, retrogradnog. Na pomisao dolazi problemi s frendovima ili stariji frendovi ili nema frendova uopće. Izbjegavanje grupnih aktivnosti. Ali bitni su aspekti! Oni sve mjenjaju. Ja imam trigon Saturna sa Suncem pa se utjecaj malo blaži i mjenja - imam frendova, ali su većinom muškog roda!

 [smilie=26.gif] Smile

na zapravo bitni su jaci aspekti..sreca tvoja sto je sa suncem... aspekt moze da bude beznacajan...
zaprav osve je bitno.. kuca znak , palneta svi aspekti .. vladaoc kuce , stepen i sta ti ja znam

kao sto rekoh saturn je ucitelj...

Naravno da je sve važno, ali ja katkad volim nešto izdvojiti.  Smile

Evo, da napišem još nešto o svom Saturnu.
Iako, pomogao mi je u tumačenu na jednom forumu jedan astrolog - moj Saturn se nalazi na vražjem 18° Jarca na vrhu 11. kuće - retrogradan - najvjerojatnije sam bila povezana sa mračnim stvarima, ili su moji prijatelji bili ili je to bila prijateljska grupna aktivnost. Prijatelji umiru, odlaze, nestaju....  Smile Smile Nalazi se on u svojoj kući, u znaku Jarca, ima dosta dobre aspekte, ali moralo se ovo potrefiti.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:00:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.