Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Satelitski internet u Srbiji - Pitanja, problemi, saveti  (Pročitano 60586 puta)
Hronicar svakodnevice


Nikad ne veruj zeni koja laze!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ZTE
jel ima neko iskustva sa skygrabbingom(da ga tako nazovem)?

cuo sam da sljaka ali me nervira da idem kod coveka koji zna coveka kome to extra sljaka!!!

imao sam priliku da 15ak minuta cackam skygrabber kod jednog lika koji inace nema nista pojma o tome, uspeo sam da pokrenem download koji je iso otprilike 1Kb/15s ali to je smesno, pa sam se sad nalozio i ja ali mi je mnogo da puknem 100nak jevreja da bih skontao da to neradi(a mozda se varam) kod nas(jer malo koliko sam skapirao nemaju svi sateliti net, naso sam podatak naprimer da hotbird nema ali nisam 100% siguran ili kao ima ali cirka nesto sporo)


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson K810i
Pa za taj dvosmerni link trebaju neke silne dozvole koliko sam ja cuo? Smile Cuo sam i da postoji i neki program koji presrece tudji download tako da i ne moras da se ulogujes vec samo u programu nastelujes sta te interesuje i cekas da neko drugi krene da skida i stize i kod tebe uporedo, naravno tu se nakupi i gomila djubreta koje ti ne treba ali nista te ne kosta posto se tebi ne meri protok. Ako neko zna kako se zove taj program nek napise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson z 10 10
Mogu samo da izjavim da je ovaj satelitski net jako,jako kvalitetan i dobar...konekcija brza,ne "puca skoro nikada",download brz,i tako...super je,a nije puno skuplji od ostalih nacina koriscenja net-a.Pozdrav
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone 4
O cemu ti to pricas... i jel to govoris iz iskustva ili si cuo od nekoga, a taj neko je cuo od nekog prijatelja koji ima prijatelja cija tetka zivi u americi pa mu je uplatila sat net?

Ako hoces kvalitetan sat net, to kosta... mislim na CIR link... inace mozes da dobijes brz sat net ali za recimo 1-2gb podataka... posle toga ili ti ne radi nikako ili gore od diaup-a... ali da bude jeftino, kvalitetno i bez limita, to vreme je davno proslo...

Eh sto se ne vrati, secam se kad sam nekada preko EON-a dnevno skidao po 20-30gb najnovijih stvari, filmova, igrica, muzike... i to samo ono sto sam hteo, a jos 10 puta toliko je stizalo svakog dana... ali zato je EON i propao Smile
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
1500 evra nije mnogo za onog kome je internet zbog posla bas neophodan i ko nece da ima posla sa monopolistima tj TELEKOM Smile

pa, da... neretko se koristi kombinacija satelitski net za dl i kablovski za upload a ima likova koji prave te satelitske antene, tako da mozes i da ih kupis relativno povoljno.
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Dobro,nisam neki znalac oko toga,a ja inace koristim tzv.wirelless..net.....,,mislim znate sta je i koji je to net,limit mi je do 5 GB,brzina prenosa 11,20Mb,pa ,za mene je to zadovoljavajuce-ne treba mi bolje niti brze,a mesecno placam ...oko 25 eura,pretplatu,sto uopste nije skupo.Pozdrav.Opet izjavljujem...obican sam korisnik i nisam neki ekspert po pitanju informatike,znam osnovne neke stvri i internet sam poceo koristiti od pre 8 meseci,kada sam kupio"iz cista mira",komp...i svu opremu uz njega,samo nisam otkupio ovu opremu ,jer ne znam dokle cu koristiti net...dok mi ne dosadi.Pozdrav.Dobar je sat.net...bolji od kablovskog,budite sigurni u to.
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
pa koristi se wireless prilicno u svetu... negde vise, negde manje. sve u svemu ako je ponuda dobra, dobar je i signal...
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Na to sam i mislio....samo sto ne znam kako da pojasnim,posto,kako sam vec naveo,nisam neki znalac,ali jako dobra stvar.
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone 4
Postujem ja to sto vi niste dovoljno upuceni u te stvari ali to vam ne daje pravo da pricate svasta... nego lepo da pitate i naucite nesto od onih koji znaju vise od vas...

Prvo wireless 11,20Mb, sta mu to dodje? Meni na konekciji pise 100Mb, a internet mi radi daleko ispod toga ali necu vise o tome, ovo je tema vezana za sat net...

Kazes da je sat net bolji od kabla... moguce, al' na kojoj planeti? Jednosmerni net sluzi samo i iskljucivo za download (pod tim se podrazumeva i surf jer je sve to vrta downloada, preuzimanje podataka sa globalne mreze). Glavni problem je cena, posto je to veoma slozen princip rada i ta cena je uglavnom opravdana...

Dvosmerni sat net... oprema je mnogo puta skuplja, uglavnom se zakljucuje ugovor i placa unpared nekoliko meseci, brzina solidna, ping ocajan... 500ms je odlican ping...

Eto, nadam se da sada znate nesto malo vise o toj tehnologiji.
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Ipak je to nesto drugacije u odnosu na ovaj sat net...jer i ovo sto ja koristim nazivaju sat net,samo sto je to jako ispod toga gore navedenog...ako me razumete.
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.